1.5aylık bebek kalça çıkıklığı mı ?

Kalça çıkığında ses oluyor mu emin olamadım, kundak yapmak (bacakları düz hizalamak) ve bezi sıkı takmak kalça gelişimini engelliyor diye biliyorum.
Oluyormus malesef. Kafama gore is yapmak istemedim acikcasi su 2 gun icinde Allahin izniyle kesinlesir jnsallah. Bugun normal hastaneye gidicem sonuc alamazsam yarinda özele gidicem

Ben özelde kalça ultrasonunu yaptırdım tam 40 günlükken bu kadar endişe ediyorsanız özele götürün hemen söylüyorlar kalça çıkıklığı olup olmadığını
Dedigim gibi bugun ogleden sonra muayenemiz var gittigimiz hastanede. Orada bir sonuc alamazsam yarin ozele goturucem. Ne zaman yaptirdiniz ve hangi sehirdesiniz

Goruntusel bi sıkıntı görmemiş doktor. Siz gene dikkat ederek devam edin. Süt kesilecek kadar da karalar bağlamayın. Allahin izniyle bi sey yoktur. Benim kızın bi bogumu orantısız gibiydi ama sorun çıkmadı çok şükür. Tedavisi olmayan şeyler degil
Insallah bizdede bir sey yokturda ben abartiyorumdur. Haklisiniz süt cok onemli ama insanin elinde olamiyo bazen su 2 gun stresli gececek bizim

Arkadaslar ozele git diyenler var. Ben bunu tabiki dusunuyorum. Ama bazen her sey istenilen dusunulen hibi olmuyor ne yazikki.
Ben calismiyorum ev hanimiyim. Esimle gittik acile. Doktor muayene esnasinda yok gibi dedi diye benim abarttigimi olay buyuttugumu soyleyip dusunuyo. 9 eylulu bekleyelim ne var sanki diyor.
Ekonomik ozgurluk hayatin her alaninda cok onemli. Bu konulara girmek istemiyodum ama aciklama geregi hissettim gelen yorumlara istinaden.
Eger dedigim gibi bugun bor sonuc alamazsam yatin ozele gidicem. Annemden maddi destek alarak gidicem ondada.
Paraya kıy ozele git diyenlerde olmus. Bazen gercekten olmayinca olmuyo benim ne yasadigimi ben bilirim :KK43:

Arkadaslar ozele git diyenler var. Ben bunu tabiki dusunuyorum. Ama bazen her sey istenilen dusunulen hibi olmuyor ne yazikki.
Ben calismiyorum ev hanimiyim. Esimle gittik acile. Doktor muayene esnasinda yok gibi dedi diye benim abarttigimi olay buyuttugumu soyleyip dusunuyo. 9 eylulu bekleyelim ne var sanki diyor.
Ekonomik ozgurluk hayatin her alaninda cok onemli. Bu konulara girmek istemiyodum ama aciklama geregi hissettim gelen yorumlara istinaden.
Eger dedigim gibi bugun bor sonuc alamazsam yatin ozele gidicem. Annemden maddi destek alarak gidicem ondada.
Paraya kıy ozele git diyenlerde olmus. Bazen gercekten olmayinca olmuyo benim ne yasadigimi ben bilirim :KK43:
Ne yaptın canım gelişme var mı

Ne yaptın canım gelişme var mı
Dun gittim kalca cikikligi olabilir ama suan ultrasonla baksakta 1 ay bekleyeceksin tekrar 1 ay sonra ultrasonla bakilcak dediler. Hocam çıkıklik varsa tedaviye erken baslamak daha iyi olmaz mi defim hayir suan zaten yapacak bir sey yok dedi. Esimde ben sana demedim mi dedi..
Cuma gunu ortadogu hastanesine gidicem bi akdilik olmazsa insallah.

Burda bir arkadasta ozelden bir hastane ve doktor onermis saolsun olmadi ona gidicem

X