Bebegin Kulağıyla oynaması

guldennnnnn

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2024
224
44
31
Bebegim zaman zaman elini kulaklarına götürüyor çekiştiriyor acaba kulagını mı keşfediyor bir sorun oldugunu mu gösteriyor baktığımda herhangi bir sorun göremedim

Bebegim zaman zaman elini kulaklarına götürüyor çekiştiriyor acaba kulagını mı keşfediyor bir sorun oldugunu mu gösteriyor baktığımda herhangi bir sorun göremedim
Kac aylik bebeğimiz dis çıkarıyor olabilir agrisi kulağına vurduğu icin kulağını çekiştirmiyordur bizimkide ayni

Genellemede normal, ama ne olur ne olmaz en yakın sağlık kuruluşuna gidip kontrol ettirin isterseniz.

Genellemede normal, ama ne olur ne olmaz en yakın sağlık kuruluşuna gidip kontrol ettirin isterseniz.
Evet şuan için bir sorun olsa aglar diye düşünüyorum ağrı yapar yada ateşine bakıyorum bir sorun görünmüyor ben biraz evhamlıyım en ufak bir değişimi takıyorum

Beraberinde ateş, huysuzluk,bulantı,sürekli elinin orada olması vb durumlardan biri varsa doktora gitmek. Ama beraberinde salya, elini ve eline aldıklarını ağzına götürüyorsa diş çıkarma oluyormuş canım. Evhamlı 6 aylık annesi olarak doktora sormuştum ben de önceden 😆😆 birde kulağı ıslak kalırsa bizimki oynuyor. Banyodan sonra kurularsam kıvrımları falan sıkıntı yok.

Bende bebekken öyleymişim hala daha uykum geldiğinde elim istemsizce kulağıma gider korkmanıza gerek yok bence ama yinede diş olabilir veya doktora götürebilirsiniz

Evet şuan için bir sorun olsa aglar diye düşünüyorum ağrı yapar yada ateşine bakıyorum bir sorun görünmüyor ben biraz evhamlıyım en ufak bir değişimi takıyorum
Ben de evham yapmıştım aynı şeye dört beş ay civarı😊 kontrole gittiğimizde doktoruna sordum. Kulaklarını oyuncak gibi görüyor yeni keşfettiği için o yüzden oynuyor dedi. Ama tedbiren bir kontrol de etti kızarıklık vs var mı diye. Yakınınızda sağlık ocağı varsa bir baktırıverin ama ateşi yoksa keyfi yerindeyse bir sorun yoktur inşallah🌸

Beraberinde ateş, huysuzluk,bulantı,sürekli elinin orada olması vb durumlardan biri varsa doktora gitmek. Ama beraberinde salya, elini ve eline aldıklarını ağzına götürüyorsa diş çıkarma oluyormuş canım. Evhamlı 6 aylık annesi olarak doktora sormuştum ben de önceden 😆😆 birde kulağı ıslak kalırsa bizimki oynuyor. Banyodan sonra kurularsam kıvrımları falan sıkıntı yok.
Bizimki de diş oluyor o halde 😆

Merhaba. Genellikle bebekler ellerini en çok uykuları geldiği zaman kulağına götürürler. Bunun haricinde diş çıkarma dönemi veya boğaz enfeksiyonu ya da soğuk algınlığı gibi bir durumu varsa kulakları kaşınıyor olabilir.

X