Bebeğin kesesi ne zaman görülür?Kalp atışı ne zaman duyulur?

Mer

Merhaba canım bebeğim gelişmemiş doktordan dönüyorum şimdi bu 3.denemem di 2.kürtajı olacağım daha doğurmadan rabbim herkese sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Cok uzuldum...Allahin dedigi olur bundada vardir bir hayir demekki gunu saati gelmemis arkadasim ya Allah ya Sabir...Benimde 2.dusugum oldu ekimde kurtajdan cikdim..biraz dinlenelim dr once sonra varsa kismetde nasipde sonra gebelik...Kalbimizi ferah tutup sigindigimiz Allahimiza birakalim gerisinide cok sukur...birinin tam 9 aylik olupda doguma bir kac gun kala karninda oldugunu bilirim cok sukur yine her halimize..

Mer

Merhaba canım bebeğim gelişmemiş doktordan dönüyorum şimdi bu 3.denemem di 2.kürtajı olacağım daha doğurmadan rabbim herkese sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
Gecmis
Hayirlisi takma kafana..taksanda takmasanda hersey olacagina variyor arkadasim strese sokma kendini cok dusunme dagit kafani
haklisin canim insan merak ediyor elinde olmadan, dogru yerdemi, iyi mi diye. en dogrusu kafami dagitayim

Canım çok teşekkür ederim allah razı olsun rabbim sana da sabırlar versin inşallah en kısa sürede sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder rabbim allaha emanet olasin rabbim bize sabırlar versin

Benim randevu 6 şubatta. Ama çok zor sabır. Acaba iyi mi duruyor mu.kalp atışını duyabilecekmiyiz.kafamda deli sorular

Kizlar birsey sormak istiyorum 6 haftalik hamileyim bugün gittim bebek görünüyor dedi doktor ama.kalp atışını duyamadi duymam gerekiyor dedi de sizce 6. Haftada duymamasi normal mi daha geç duyan var mi bu arada karindan ultrasona bakti vajinal ultrason değil yani

8 haftaya kadar bekle bnmde duyulmadı ama bekledım 8 haftalıga kadar ve maalesef yıne duyamadık aldrmak zorunda kaldım ama 8 hfta ıdeal bnce geç atma olasılıgıda var dıe bklemiştim ben

8 haftaya kadar bekle bnmde duyulmadı ama bekledım 8 haftalıga kadar ve maalesef yıne duyamadık aldrmak zorunda kaldım ama 8 hfta ıdeal bnce geç atma olasılıgıda var dıe bklemiştim ben
Ya benimde ilk gebeligimde 6+4 de kalp atislari görünmüştü ama duyulacak kadar degildi ve daha sonra 8 haftalikken kalbi durdu aldilar ayni senin gibi.bu ikinci inşallah ayni şeyi yaşamam

Ya benimde ilk gebeligimde 6+4 de kalp atislari görünmüştü ama duyulacak kadar degildi ve daha sonra 8 haftalikken kalbi durdu aldilar ayni senin gibi.bu ikinci inşallah ayni şeyi yaşamam
çok zor bı durum canım 8e kadar bekle bu sefer yuzun gule r inşallah

çnm slm sen ne yaptın gördün mü bebişi kalp atışı fln ben bgn gittim Allaha şükürler olsun gördüm 6+5 olmuş kalbi atmaya başlamış dedi ama sadee ultrasonda gördm kalp yerinin oynadığını dinletmedi heralde az duyuluyo diye çok korkmuştum boş gebelik diye Allah yüzümüze güldü sende iyisindir inşallah???

evet canım bende gittim bugün 6+6 oldu benimki de aynen senin gibi kalp atışı göründü ama dinletmedi doktor ama herşey normal dedi çok şükür.inşallah iyi haberler almaya devam ederiz canım

5+3 hamileydim. 6 şubatta ilk kontrol var.gerçekten sabır i ogretiyor insana.

Merhabalar bende 5+3gunluk hamileyim dr 8subatta cagirdi ben dayanamadim bugun gittim 4mm.lik kese görundu ama kalp atisi yok dedi.. Normal mi pek bi aciklama da yapmadi

Yarın randevu var.nolur dua edin kalp atışını ve sağlıklı bir şekilde devam ettiğini öğrenelim. 2 düşük um var hiç kalp atışı duymadik .tup bebekte ilk denemem dondurulmuş um da yok.ınsallh hayırlı sonuçlar alırız. İyi haberlerle gelirim Allah in izniyle....cümlemiz insallh

Allah hayirla kucahiniza almayi nasip etsin hatice arkadasim. İnsalalh sagljkli bir gebelik dogum ve bebis olur.
Benim de lekelenmelerim.var acik kahve normalmidir bilemedim cok moralim bozuk

Günumuz ayni siz en son ki regl tarihiniz ne benim 26 aralik dr haftama dair bisey soylemedi.kendi hesabimla yazmistim yukarida

Günumuz ayni siz en son ki regl tarihiniz ne benim 26 aralik dr haftama dair bisey soylemedi.kendi hesabimla yazmistim yukarida
Benimde 26 aralık. Uzun protokol du bnmki doğum kontrol hapı kullandım 21 gün .bıraktığım 26 aralıkta adet olmuştum hesabıma göre yarın 6+1.ama doktor ne der bilmiyorum.sen kalp atışını dutabildin mi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…