Bebeğin kesesi ne zaman görülür?Kalp atışı ne zaman duyulur?

kızlar merhaba ben bugun dr a gittim benım hesabıma göre 6+4 gunluk..ancak ultrasonda 6+2 cıktı ve kalp atışı izlenemedi henüz pazartesi tekrar çağırdı eğer kalp atışı duyulmazsa kürtaj dedi :KK43: ben anlamadım ya bu kadar kısa sürede ne değişebilir ki mantıken ? sizler kalp atışını duydunuzmu ne zaman duydunuz cevap veririseniz çok mutlu olurummmm :KK43:

Canm ben 6+3 de duymuştm kalp atışını bence başka bi doktora daha git erken gibi geldi bana kürtaj için 7-8 haftaya kadar duyulmayabilir kalp atışı diye biliyorm rabbim yardmcn olsun biran önce kalbi atmaya başlar inşallah bebeğinin

Nasilda hemen kestirip atiyorlar yaaavv..7.haftan tam dolsun 8. Haftada 9.haftada duyulabiliyor..olmadi doopler ultrasyona bakarlar damara kanin gelisini bile goruyor tam emin olmadan al kurtaja ohhhh..acele etmeyin dooplera girmedende kurtaj olmayin tavsiyem

Kızlar ne olur yardım edin.. dr kesemin olduğunu ama bebeğin olmadığını söyledi 6 hafta 4 gunluktum vajinal ultrasonla bakti keseyi gördü ama bebek yok dedi haftaya tekrar gel bakicaz dedi yine yoksa büyük ihtimal kürtaj olacam geç döllenme de olmuş olabilir dedi kafam allak bullak oldu çok kotuyum ya :KK43:

G.olsun olabilir arkadasim..zamana birak yoksada kesede bebek yine hayirlisi..bende oluyorda ne oluyor ikidir 7 haftalik kut kalp atisi durmus..o yuzden hayirlisi olsun gebelik belirtilerini gozet gogusler ozellikle ve az da olsa mide bulantisi olmasi gerekiyor...

Kızlar ne olur yardım edin.. dr kesemin olduğunu ama bebeğin olmadığını söyledi 6 hafta 4 gunluktum vajinal ultrasonla bakti keseyi gördü ama bebek yok dedi haftaya tekrar gel bakicaz dedi yine yoksa büyük ihtimal kürtaj olacam geç döllenme de olmuş olabilir dedi kafam allak bullak oldu çok kotuyum ya :KK43:
sakinnn hemen kurtaja onay verme bak ben sali gittim 5 hafta 4 gunlukken kese var bebek yok dr bugun icin kurtaj olabilirsin dedi tam 6. Haftadayim cok zor goruldu yolc saci bekle 1 hafta oyle git hemen drlar kurtaj yahu 1 hafta bekleyin belki saglikli bir bebek

Haklısın çarşamba gününe kadar beklicem hamile olduğuma sevinemiyorum bile hayat resmen zindan oldu dün beta hcg yaptırdım değer >5000 çıktı ne demek bu işaret de bişey anlamadım :KK43:

Haklısın çarşamba gününe kadar beklicem hamile olduğuma sevinemiyorum bile hayat resmen zindan oldu dün beta hcg yaptırdım değer >5000 çıktı ne demek bu işaret de bişey anlamadım :KK43:
Benim dun 33803 cikti daha yeni yolc sac olusmus ufacik kese 15mm 6. Hafta bende sevinemiyorum p.tesi kontrolum var ozelde bakalim neler olup bitiyor

Herkese merhaba ben çook korkuyorum yorumlarınızı bekliyorum 27 kasımda transfer oldum 7 aralıkta pozitif sonucu gördüm 9 aralıkta değerlerim katlandı bugün 24 aralıkta kese görmeye gittim benimle aynı dönemde olan arkadaşımın kalp atışı duyuldu ama benim sadece kese ve bebekte göründü kalp atisi yok dedi inanılmaz üzgünüm arkadaşlar ne olur allah rızası için dualarınızı bekliyorum geçen sene 13 aralıkta kürtaj olmuştum tup bebeğimin kalbi durmuştu bu sene de yaşarım diye ödüm kopuyor kontrol tarihim 31 Aralık eğer duyamazsak yeni yıla nasıl girerim bilmiyorum rabbim isteyen bütün kardeşlerime sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Her seyin hayirlisi arkadasim insallah duyulur..soyle dusun tup bebekle bile olusamayan hic tutmayan gebelikler var ve bol bol dinlen Allah a sigin kalpden dua et yaradanimiz ol derse olur bunu unutmayalim..ha yine olmadiysa Allahin izni ile yinelenir cok cok islemler lutfen birazda ipin ucunu zamana birakalim bu arada bulanti hissediyormusun ve kirec gibi akintin basladi mi canim..

Her seyin hayirlisi arkadasim insallah duyulur..soyle dusun tup bebekle bile olusamayan hic tutmayan gebelikler var ve bol bol dinlen Allah a sigin kalpden dua et yaradanimiz ol derse olur bunu unutmayalim..ha yine olmadiysa Allahin izni ile yinelenir cok cok islemler lutfen birazda ipin ucunu zamana birakalim bu arada bulanti hissediyormusun ve kirec gibi akintin basladi mi canim..
Canım çok teşekkür ederim sağolasın zaten elden birşey gelmiyor bekleyip göreceğiz allahtan hayırlısını dilemekten başka şansımız yok.canım midem bulaştım az da olsa var akıntımda var sence hayra alamet mi herşeyden korkar oldum

Canım çok teşekkür ederim sağolasın zaten elden birşey gelmiyor bekleyip göreceğiz allahtan hayırlısını dilemekten başka şansımız yok.canım midem bulaştım az da olsa var akıntımda var sence hayra alamet mi herşeyden korkar oldum

Elbette bulanti ve akinti yogunlugu isletin duzgun gittine isarettir insallah hayirlisi ile hic sorun cikmadan o mutluluga ersirsiniz canim..

6 haftalk hamileyim kese 1.68 cm sizce nasl normal dimi doktora soramadm.:KK43:

Canım duyamadık maalesef 6+3 dedi doktor şuan bekliyorum canım umudumu kesmeden fazla umutlanmiyorum elden beklemekten başka birşey gelmiyor sorduğun için sağol canım dualarını bekliyorum rabbim seninde kalbine göre versin insallah
canım benımde 6+6 da duyamadılar yıkıldım ölü olabılır dedıler :KK43: ayrın doktora gdecem bnde dualarını beklıorum umarım duyacağız

canım benımde 6+6 da duyamadılar yıkıldım ölü olabılır dedıler :KK43: ayrın doktora gdecem bnde dualarını beklıorum umarım duyacağız
Canım benim rabbim hayırlı haberler duymayı nasip etsin inşallah güzel haberlerini bekliyorum dualarimdasin canım çok zor biliyorum ama bizim için neyin hayırlı olduğunu bilemiyoruz ki ben bu düşünceye sarılıp güçlü olmaya çalışıyorum allaha emanet ol canim

X