bebeğin kalp atımı

eda naz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2008
63
2
52
arkadaşlar ben10+2 hamileyim bebeğimin ilk kalp atımını 7. haftada duymuştuk o zaman 167 idi.10. hafta kontrole gittiğimizde 182 atıyordu bana bu kalp atımı çok fazla geldi.sizin bu haftalarda bebeğinizin kalp atımı nasıldı.gerçi doktorum çok iyi diyor ama yinede sizinkileri merak ediyorum.yazarmısınız lütfen...özellikle ileri yaş hamileler.

ben 3 gun önce kontrole gittiğimde 117 atıyordu normali 120 160 arası dediler korktum tabi ama bundan sonra hızlanacak şimdi normal deyınce rahatladım dr.normal dediyse endişelenmeyin bence

arkadaşlar bende bugün bebeğimin kalp atışını gördüm
muhteşem bişey 7+1 çok mutluyum harika:teytey:süprizzzzz:emir_bebek::asigim:

benimki 8+2 iken kalp atışı 179 du doktor çok hızlı atıyor demişti. ama hızlı atmasının kötü tarafını açıklamamıştı.

arkadaslar bende dun doktora gittim ve bebegimin ilk kalp atislarini duyduk...cok mutlu oldum cok farkli bir duygu allah herkese bu duyguyu yasatsin.. :dance:

arkadaşlar bende her kontrole gittigimde dinliyoruz kalp atışını ama doktorum hiç şukadar bukadar atıyor demedi.herşey normal diyemi bir yorum da bulunmadı acaba doktorum.19 haftalık hamileyim bu haftada kaç olması lazım bir yardımcı olun lütfen.

arkadaşlar bende her kontrole gittigimde dinliyoruz kalp atışını ama doktorum hiç şukadar bukadar atıyor demedi.herşey normal diyemi bir yorum da bulunmadı acaba doktorum.19 haftalık hamileyim bu haftada kaç olması lazım bir yardımcı olun lütfen.

eda ultrason resminde frekansı gösteren çizelgenin altında yazıyor zaten kalp atışı.

canim benim bebeginin kalbinin hizli atmasi normal ki dr un dedigine gore anne karnindaki bebegin kalbi yetiskin bir insanin kalbinden daha hizli atarmis..endiselenme guzelim...

eda bakınca haber ver merak ettim.

eda naz bu çok normal canım, bebek küçükken çok hızlı atar büyüdükçe yavaşlayıp normale dönermiş, doktorum öyle dedi ben 34 haftayı bitirdim şimdi daha yavaş atıyo, endişelenme çok normal kalp atışları, sağlıkla kucagına alman dileğiyle

eda naz bu çok normal canım, bebek küçükken çok hızlı atar büyüdükçe yavaşlayıp normale dönermiş, doktorum öyle dedi ben 34 haftayı bitirdim şimdi daha yavaş atıyo, endişelenme çok normal kalp atışları, sağlıkla kucagına alman dileğiyle

çok teşekkür ederim.rahatlattın beni.

X