Bebeğin dişine rakıı sürülür mü

Hahahaha otlar konusunda acemi bir arkadaş 🤣🤣🤣
Bana da gelen temizlikçi abla vardı.
kendime anason çayı koymuştum evde temizlik yapılırken. bebek kolik hiç durmuyor. Hem süt arttırıyor hem gazı alıyor diyorlardı anason çayı için.
Abla dedi ki öyle senin içmenle olmaz bebeğin biberonuna koycan anasonu. Benim Bebek 25 günlük. Ablanın 7 çocuğu vardı. İkna olmama ramak kalmıştı 😂😂
Ben anason kokusunu çok severim aslında ama o ara lohusayken o kadar çok içmiştim ki rezeneyi, Garcia etkisi yaratmıştı bende, midem bulanır hala o kokuda. 😐

kayınvalidem çocuğumun dişine rakı sürmüş bunu yapan varmı ?
Yaninada peynir kavun kesin keyif yapsın çocuk ayy ne saçma bunlar zorlu süreçler geçecek illa ki ben jel bile surmuyorum ki zararlı diye siz rakı diyorsunuz

Eşimin halası 9 aylık bebeğim uyumuyor diye şey demişti, anason ver ona. Anasonu ekmek alır gibi markete gidip alacağımı düşündü herhalde. Ben tepki gösterince de demişti ki bari yastığının yanına, baş ucuna koy. Alkol yine iyi, bana uyuşturucu önerdiler resmen skdkkdkdk
Ya anason çayı içiliyor 😂😂 bende doğum yapinca demişlerdi hatta almıştık ama içmedim

Eşimin halası 9 aylık bebeğim uyumuyor diye şey demişti, anason ver ona. Anasonu ekmek alır gibi markete gidip alacağımı düşündü herhalde. Ben tepki gösterince de demişti ki bari yastığının yanına, baş ucuna koy. Alkol yine iyi, bana uyuşturucu önerdiler resmen skdkkdkdk
Anason normal bi baharat. Yıldız anason olarak da satılır mutfakta gayet kullanılır.

X