Bebeğin dişine rakıı sürülür mü

kayınvalidem çocuğumun dişine rakı sürmüş bunu yapan varmı ?
Sonra gazetenin 3.sayfalarında gelini kaynanasını öldüresiye dövdü diye çıkınca yazık kadına derler...:sopa::sopa::sopa: "Şiddete karşıyım ama bu insanı insanlıktan çıkaracak cinsten çünkü söz konusu şahsıma yapılanı bile belki daha üsturuplu karsılık verebılırım ama yavrum söz konusu olursa sanırım işler değişir..."

O kaynanayla bebeği yalnız bırakmayın ...

kayınvalidem çocuğumun dişine rakı sürmüş bunu yapan varmı ?
Yok artık daha neler🙄 hiç mi parası yok illa bir şey sürecekse eczaneden diş jeli alsaymış tövbe ya Rabbi. Onun içindeki alkol oranı ne kadar yüksek, bebeğin de vücudu küçük yani kokusu bile etkiler bebeği. Tamam alkol isteyen tüketsin de tüyü bitmemiş bit kadar bebenin ağzında rakının ne işi var Allah aşkına ya

Yarın rutin kontolü var bu geceyi bir atlatsak 🥹
Vallahi ben doktora söyleme utanırım yani "Ya diş çıkarıyor diye biz rakı sürdük de bişi olur mı doktor X?" diyemem. Doktor gerizekalı mısın gibisinden bir bakış kesin atar

Son düzenleme:
Ay yok daha neler. Ne biçim insanmış yahu. El kadar bebeğe rakı nedir ? Biberona doldursun versin eline bari. Hiç derdi sıkıntısı kalmaz cocuğun. Tövbe yarabbim ya. Benim doktorum diş jellerini bile mecbur kalmadıkça, aşırı huysuzlanmadıkça önermiyor. Karanfil+zeytinyağı sürüyorum. Güzel rahatlatıyor. Öyle bir şey yapsın cocuğa. Rakı nedir ?

Yok daha neler artık. Ya bı devirde bu kadarı ya aptallık ya da saf kötü niyet

O rakı şişesini onun kafasında parçalardım. Cahil kadın. Eşin bişey demedimi

Allahin delisi el kadar çocuğa bu yapilir mi? Nasil cahili,delisi aynı dünyada yaşıyoruz.

Kadın bebeğe birşey olur mu demiş yarınız eleştirmiş yarınız küfretmiş kadın bunları biliyor bilmediği şey bebeğe birşey olur mu ?? Oturup söveceginize cevap verin ben hiç yaşamadım bilmiyorum ama bi sağlık ocağını ara derim

Sizin sorunuzda tuhaf bebeğin dişine rakı süren oldu mu diye soruyorsunuz.boyle bir aptallığı kimse yapmaz. Yok şişeyi direkt ağzına boşaltıyoruz.
Karanfilleri havanda dövün bir cama alip zeytinyağı koyun beklesin bir gece dolapta onu sürün.

Kadın bebeğe birşey olur mu demiş yarınız eleştirmiş yarınız küfretmiş kadın bunları biliyor bilmediği şey bebeğe birşey olur mu ?? Oturup söveceginize cevap verin ben hiç yaşamadım bilmiyorum ama bi sağlık ocağını ara derim
Ama ne olur diye sormamis bunu yapan var mı demiş. O kayınvalideye haddini bildirmesi lazim. Tabi ki zehirlenme hattina sormasi lazım. Birşey olur mu olmaz mi bence cok tehlikeli bisey

X