Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
O değil de, sen hamileliğinin 23.Haftasında ek gıda malzemesi mi bakıyorsun 😂😂
Ben 1 paket bezi bile 30 lu haftaların sonunda almıştım😂😂
Arttırıyorum bezi doğum çantası hazırladıktan sonra doğum tarihi belli olunca alan bn peki 😂😂😂
Odası vardı bezi yoktu 😂😂😂

O kadar cahil hissediyorum ki kendimi. Allahtan doktoru anlatacakmış tüm detayları.
Çorba buhar muhar hepsini geçtim de yoğurt yiyebilsin evladım🙏🏼 Ek gıda deyince hep yoğurt yedirebilmeyi hayal ederdim
Aşk olsun ne cahilliği deme öyle
Bn bile ynutmuşum güya tecrübeli anayım 😂😂 dr soruyorum herşeyi
Yer annesi hiç üzme kendini 😍

O değil de, sen hamileliğinin 23.Haftasında ek gıda malzemesi mi bakıyorsun 😂😂
Ben 1 paket bezi bile 30 lu haftaların sonunda almıştım😂😂
🤣🤣🤣
Genel takipteyim ama sadece bakıcıyım şu an malzemelere 😂😂
Güzel fikir oluyor bana ama not aldım bu konuştuklarımızı. 🤩

Ülkece ekonomik şahlanışa geçmiş olmasak şimdiye ek gıda alışverişi de yapmaya kesin başlardım🤭 özellikle son oioi indiriminde toplardım ama kısmet işte daha bebek arabası bakıyorum 🤣

O kadar cahil hissediyorum ki kendimi. Allahtan doktoru anlatacakmış tüm detayları.
Çorba buhar muhar hepsini geçtim de yoğurt yiyebilsin evladım🙏🏼 Ek gıda deyince hep yoğurt yedirebilmeyi hayal ederdim
Anneliğe dair hem deli cesaretim hem de inanılmaz endişe ve kaygılarım var.
Bu cahil hissetme durumunu iliklerime kadar yaşadığım için topic topic peşinizdeyim farkında mısınız 🤣

🤣🤣🤣
Genel takipteyim ama sadece bakıcıyım şu an malzemelere 😂😂
Güzel fikir oluyor bana ama not aldım bu konuştuklarımızı. 🤩

Ülkece ekonomik şahlanışa geçmiş olmasak şimdiye ek gıda alışverişi de yapmaya kesin başlardım🤭 özellikle son oioi indiriminde toplardım ama kısmet işte daha bebek arabası bakıyorum 🤣
Bebek arabası doona muadili foo foo var bende mikemmellll bişi o kadar memnunum ki 😍😍😍

Çorbalara böyle bişi yeterli olur
Aynen bende bundan aldım tenceresini ayırdım zaten minicik pisiriyoruz birde buharda pişirme aparatim var
Benim oğlum da buharı sevmedi haslamaya geçtik gerçi onu da sevmedi ama 😂corbalara geçtik sayılır buhar kısa süre yapılan bişey zaten bence

Biliyorum biliyorum 😄
Ne dicem bana paslasana arabayı, tahmini ne zaman sığmaz senin bebiş 😄
Satan yer bulamadım daha önce de bakmıştım nette 😄
Daha kullanırız diye düşünüyorum yaşını bulur bizim bırakmamız sanırım 😬
Yapma ya sahibindene baksana ordan oluyor

Son düzenleme:
Aşk olsun ne cahilliği deme öyle
Bn bile ynutmuşum güya tecrübeli anayım 😂😂 dr soruyorum herşeyi
Yer annesi hiç üzme kendini 😍
Emzirmeyle ilgili cahilliğimin acısını çok çektiğim için ek gıda muhabbetine her gün bir posta araştırıyorum😂😂 Kesin zorlanırım gibi geliyor ama inşallah dediğin gibi olur Bittercim🥰
Anneliğe dair hem deli cesaretim hem de inanılmaz endişe ve kaygılarım var.
Bu cahil hissetme durumunu iliklerime kadar yaşadığım için topic topic peşinizdeyim farkında mısınız 🤣
Doğunca o kaygı daha çok artıyor. Kaygı, heyecan, mutluluk, sancılı anlarda üzüntü, hepsi tüm duygular iç içe geçiyor. Ah sonra bir bakışıyorsun hepsi geride kalıyor🥰🥰
Daha önce de çok yazdım bence alışverişi hep yaparsın. Bütçene uygun illa çıkar bir şeyler. Ama emzirme konusunda doğum öncesi bilinçlenmek çok önemli. En güzel yatırım

Bizde 😍 arada gündüz yatırıyorum sende dene 😍
Ya ben emzirerek uyutuyorum. Eğilip oraya bırakmak benim için çok zor😂
Bir de reflüsünden dolayı uykuya daldığında ilk 10-15 dk omzumda uyutuyorum. Toplantım falan yoksa ben de öyle uyumaya devam ediyorum🥰 Varsa hızlıca reflüye uygun beşiğine bırakıyorum.
Ama piyanolu oyun halısı yatağının üstünde baya oynuyor orada🥰🥰

Ya ben emzirerek uyutuyorum. Eğilip oraya bırakmak benim için çok zor😂
Bir de reflüsünden dolayı uykuya daldığında ilk 10-15 dk omzumda uyutuyorum. Toplantım falan yoksa ben de öyle uyumaya devam ediyorum🥰 Varsa hızlıca reflüye uygun beşiğine bırakıyorum.
Ama piyanolu oyun halısı yatağının üstünde baya oynuyor orada🥰🥰
Ahh bu reflüden çektiğimiz 😒
Bizde 2 ay daha ilaca devam
Bn emzirme yastığında yatırıyorum gündüz mecburen yüksekliği var diye

Nasılmış diye baktım da dışarıda görsem doona derim😂 Gerçek bir muadil🥰 Güle güle kullanın pratik duruyor
Aynı fabrikada üretim oluyormuş birine doona etiketi birini kendine satış😂😂
Saolasın çok pratik gerçekten eşim her seferinde iyi ki bu arabayı almışız diyor 😂😂😍

Ahh bu reflüden çektiğimiz 😒
Bizde 2 ay daha ilaca devam
Bn emzirme yastığında yatırıyorum gündüz mecburen yüksekliği var diye
Ne kullanıyor ilaç? Biz gastrobaby i kullanıyoruz ama max günde 1 kere verebiliyorum. Şurup sevmiyor:KK43: zorlamıyorum ben de

Emzirme yastığında boynu düşmüyor mı

X