Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Benimki kucak delisi. Ama özellikle bakıcıylayken halısında duruyor. Ben yanına gidince ilgisi dağılıyor ama Bence alın en azından bir şeyler içilebilir dinlenilebilir
Bence de. Oğlum artık desteksiz oturmaya başladı, piyanoyu oturduğu zaman elleriyle tuşlarına basacak şekilde konumlandırdık. Çay içeceğiz, diyorum oğlum bize piyano çal da elit ortamda içelim o da sağ olsun hem çalıyor hem söylüyor

Yaaa hayal ettim de çok güzel ortam
Bize de nasip olur inşallah

Maşallah desteksiz başladıysa

Yaa diger tppikte sordum gormedin demek. Baslandi he desteksiz oturmalar ne zamandır oturtuyodun sen?

Yaa diger tppikte sordum gormedin demek. Baslandi he desteksiz oturmalar ne zamandır oturtuyodun sen?
Valla 3 ayı dolmuştu sanırım, mız mız mızırdanıyordu, kendini öne atıyordu, denemek için kucağıma oturttum, oturmak istiyormuş meğer 4 aylık falan olunca yastık koyarak beşiğine koltuğa oturtmaya başladım, sonra oyun halısına oturttum piyanonun tuşlarına elleriyle bassın diye. 1 hafta 10 gündür baktım yastıklara yaslanmıyor kendi oturabiliyor, aldım arkasından. %100 oturamıyor tabi, önündeki şeylere uzanırken sıkıntı yok da yan tarafta olursa devriliyor gün geçtikçe kontrolü çoğaldı, bugün mesela devrilecekken elini yere koyup geri düzeldi

Bi de yemek yapacağım zamanlarda uyumuyorsa ve bensiz durmuyorsa mama sandalyesiyle yanıma alıyordum

Erkancilerdensin sen ben 10 gündür yastıkla filan oturtuyom. Oturmak yetmiyor ama popoyu atıp kalkmaya çalışıyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…