Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar ilk beş bin adetle sınırlı lcw kodu “HUZUR” 350 tl ye 100 tl indirim veriyor bitmemişse bakın

Uyku eğitiminde gece beslenmesi kesilmiyor beslemeye devam ediyorsun sadece uykusunda besliyorsun uyanık olmuyor farkı bu uyurken emzirmek de ayrı keyifli geldi bana, daha da bir masum oluyorlar bence
bir de sere serpe beşiğinde döne döne rahatça uyuduğunda çok mutluyum şu anda aman kendi kendime nazar değdirmeyeyim

Tesadufen denk geldim.. ben altunizadw acibadem’de yaptim dogumumu… herseyinizi ama herseyinizi onlar veriyor nerede ise… kuaforunuze kadar :) hastane cikisi icin bebeginize 1 takim alsaniz yeter.. orada benim bebegime kendi tulumlarini giydirdiler. Zaten sifir paket acip, kirlenenleri cope atiyorlar.. onun disinda kendinize geceliklerinizi (bence gecelik olmali), terliklerinizi ve makyaj malzemelerinizi alip gidin :) sadece kanama icin kendime depend almistim. Bir tek o bence hastane pedlerinden daha rahat… yoksa bezine kadar hepsini onlar veriyor hatta cikarken basic bir bakim cantasi da veriyorlar.

Kuzu ben boşuna valiz hazırladım.Acibadem dependime kadar verdi.Bebege çıkışta giydiricek bı takım alsan yeter.Burun aspiratörü bile Acibademin verdiğini kullaniorum.Kendi adıma muhteşem ötesi bı doğum deneyimi yaşadım

Ben doğum öncesi kiloma nerdeyse döndüm 62 kg ama göbeğim çok çirkin, sarkık. Pantolonlarıma giremiyorum. Gögüslerimde emzirdiğim için sarkık. Bunlar düzelmezse liposucton+silikon düşünüyorum ama ameliyat olmaktan korkuyorum

Nasıl uyku eğitimi verdin biraz anlatabilir misin

Bence spor yapmayı deneyin bilemeyiz devam ettiğiniz de belki de işe yarayacaktır . Karın kaslarını hareket ettirecek egzersizler yapabilirsiniz mesela

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim inşallah bizim sürecimizde güzel ilerler

Bence spor yapmayı deneyin bilemeyiz devam ettiğiniz de belki de işe yarayacaktır . Karın kaslarını hareket ettirecek egzersizler yapabilirsiniz mesela
Şu an günde 1 saat bebeği bırakabileceğim kimse yok. Ramazan sonu Annem Antalya’ya dönünce pilatese yazılmayı düşünüyorum. Ama pek sporla gidecek gibi değil. Ameliyatımda “senin iç karnın çok genişmiş” demişlerdi. Hamileliğim son aylarına kadar karnım çok fazla şişmemişti bile. Belki onunla alakalıdır.

Kızlar merhaba ben ikizlere hamileyim haftaya doğum olucak Allah izin verirse göğüs pompası kullanan varmı varsa hangi markadan memnun kaldınız

Kızlar merhaba ben ikizlere hamileyim haftaya doğum olucak Allah izin verirse göğüs pompası kullanan varmı varsa hangi markadan memnun kaldınız
Ben kiraladim.. spectra s1 ve spectra dual s ‘i tavsiye ederim… diger ev tipi olanlar benim isime yaramadi maalesef.. bu arada pompa alirken meme ucunuzun da olcusune uymasina dikkat edin..

Bu kadar stres yapmayın neticede annne olmuşsunuz o kadar güzel bir yükü taşıyıp neticelendirmişsiniz . Elbette izi kalıcak biraz . Su içmek yürüyüş ki bebeğinizle bile yapabilirsiniz ... bence bu şekilde deneyebilirsiniz.. çokta kafanıza takmayın

Ben kiraladim.. spectra s1 ve spectra dual s ‘i tavsiye ederim… diger ev tipi olanlar benim isime yaramadi maalesef.. bu arada pompa alirken meme ucunuzun da olcusune uymasina dikkat edin..
Bulunduğun yerde kiralama yeri varmı bilmiyorum birde ekonomik olarak pahalı olursa kiralamak zorlanabilirim genede tşk ederim cevabınız için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…