Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar lcw kargo bedava kuponu ihtiyacı olan varsa alsın.

Iyiyi. De yeter bize.
Şu anlık iyiyim ama maalesef ki tedirginim de . Hastane çantamı filan hazırladım bir anda o derece stresliyim . Dekolman tekrarlamaz dedi doktor yüzde 90 tekrarlamıyormuş bi daha . Ama ben bi kere darbe aldım maalesef çok korkuyorum sadece yatıyorum bu arada kan pıhtılaşması da olmuş onun için kan ilacı kullanıyorum ayrıca sürekli su içmen gerekiyor dedi d dımer testim çok yüksek çıktı düşürmeye çalışıyor düşmezse karından yapılan iğne mi ne varmış ondan vericem dedi . Çocuk için o telaşla ciğer geliştirici filan vurdu bana . Karman çormanım. Yatıyorum sadece öylece

Rabbim yardım etsin başlamıs analık zorlukları. Sağlıcakla kavusmak nasip olsun.

Allah şifa versin. Kaçıncı haftaydı? 28 di sanki en son.
Önceden de demiştim 23 haftalık 600 gram doğan yeğenim şimdi 1,5 yaşında çok da sağlıklı. Ciğer geliştirici iğne bile vuramamışlardı.
Yıpratmayın kendinizi. Artık erken doğum konusunda hastaneler daha gelişmiş. Daha bilinçli süreç

Dün seçmiştin vaz mı geçtin
E bebekteki bebekolog o çok ağır kullanışlı olmaz falan dedi kafamı karistirdi ya.Yorumlarinda da tek bı kötü yorum yok.Bi de oto koltuğu önerisine ihtiyacım var kızlar.Ben bı kaç model beğendim ama önerilere açığım.

Hepsi buradada 12 tanesi 67 TLydi dün 100 TL üzeri alışverişede 20 TL indirim kuponu göndermişler bana
Bez ve ıslak mendilde geçerliymiş kupon

Herkese göndermişler mi bilmiyorum
Oo seninki süpermiş bana gelen kupon 1500 TL alışverişe 100 TL indirim market falan açmamı bekliyorlar herhalde

Biz de bu akşam chicconun beğendiğime bakmaya gideceğiz. Bize biraz erken ama heveslendim bir de ana kucağı gibi de oluyormuş. Takılır üzerinde bir süre

Oto koltuğu da britax römer aldık. Memnunuz. Sen bunun 9 kg üstü olanlara bakabilirsin belki

Eklentiler

• 702AA88C-563F-4270-BD9C-0466DC2D33A1.jpeg
    64,2 KB · Görüntüleme: 45
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…