Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben komple indiriyorum çok rahat
Sepete ekledim 2 renginden de Tam ihtiyacım şu sıra. Yaz geldi iki kat da giyilmiyor. Olmayan uçlarımı belli ediyor benimki. Çok iyi denk geldi

B BitterCikilata

Bunu mu diyorsun düğmeli diye?

Evet çok rahat ucu belli olur ama bunda
Bn göğüs pedi hala kullanıyorum

Valla benim hayatımda memnun kaldığım başlıca ürünlerden oldu. Goon gibi överim bunu da

Tamam Mervecim. 3 alayım. 1 ay sonra kullanırım. Daha garanti olur.
Dene bak canım her bebeğin yapısı farklı bak 4 numara 9 kilodan başlıyo eylül daha 8 olmadı ama 3ün ön kulakları tepindikçe asağı iniyo. Aslında kilolu değil ama tam bacağının o kısmi kalın. Zaten burda kimse o uzerindeki kiloya gore gitmiyo topiktekiler benden once geçti 4e ama ben göbeğini filan çok kapatsın istemiyorum. Fazla büyük de sıkar bence.

Benim çocuğumun baldırları var Bana çekmiş. Bir de kısa olacak heralde Ben 160, eşim 175 Napalım artık ilerde basketbola yazdırırım Aldığım bütün bezler bacağını sıkıyor. Ama bazıları kızarıklık yapıyor. Onları almıyorum. Bu doğru bez seçme işi gerçekten meşakatli.

Kaç ki boyu sen daha uzun duruyosun aslında.

Evet Mervecim inşAllah dediğin gibi olur. Her ay hem davranışları, hem fizikleri değişiyor bu bebek ırkının

Aa öyle de mi oluyor kız biz çevirelim güzel indirim olursa atarız kodu sana
Tamamdır. İnstagramda bi sayfa var orda paylaşmışlar kodu kullanmayanlar hep 400 e 150, 300 e 75 lira falan benim alacağım 2 tane atlet

Kargo bedava da sahura özel şu saatler arası diye geliyor bazen bildirim olarak

Tamamdır. İnstagramda bi sayfa var orda paylaşmışlar kodu kullanmayanlar hep 400 e 150, 300 e 75 lira falan benim alacağım 2 tane atlet

Kargo bedava da sahura özel şu saatler arası diye geliyor bazen bildirim olarak
Gecelik pijama falan aldın mı canım sen. Bizim kızlar oradan almıştı memnunlardı

Gecelik pijama falan aldın mı canım sen. Bizim kızlar oradan almıştı memnunlardı
Trendyoldan 1 tane pijama aldım. 1 tane daha alayım gecelik almayım diyordum. Bazıları gerekli diyor bazıları gereksiz. Şimdi arafta kaldım 2.yi ne alsam diye

Evet lcw da güzel modeller vardı şöyle bi baktım da

Gecelik konusunda bende kararsızım ya ama çevrende tanıdığın varsa ödünç alabilirsin ben öyle düşünüyorum. Çünkü normalde giyinmem eğer alırsam sadece bir kaç saat giyinmiş olacağım. Ona da kıyamıyorum dediğin gibi gider bir pijama daha alırım

Çevremde de yok maalesef demek ki ihtiyaç değil hiç kuzenlerin eşleri falan gecelik almadılar bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…