Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Hafif mi? Rahat taşınıyor mu? Özellikleri neler
Valla hafif rahat taşınır ama kapı genişliğiniz ne ölçmen lazım. Bizim kapı genişliği 79 ve geçmedi. Beşiğin eni normalde geçiyor ama Ayakları geniş kaldığı için kapıdan geçiremedik. Sonra baktık zaten çok taşıma ihtiyacı duymayız ev de küçük sorun etmedik. Yatak ölçüsü 70x110

R ROSEE34 Sallanıyor altında aparatı var. Sallamak istemezsen aparatı ayağınla kapatabiliyorsun fakat alüminyum ve plastik biraz sert parçalar bebek içindeyken sarsar biraz. Bi süre kullanıp yalama yapması lazım parçaların bana ihtiyaca göre her şeyi karşılıyor gibi geldi tam anne yanı olmayabilir ama bizim yatak yüksekte bebek bi 10 cm aşağıda kalacak metre ile gittim bugün öyle satın aldık

Alışsın hıyartolar. Ya ben de evde arabasina koyup ev süpürmüşlüğüm var ama dışarda iş başka

Ya bedensel olarak o kadar tatlı canım varki kan aldırırken bile kılı kırk yarıyorum .böyle olmak istemiyorum telkin veriyorum güçlü ol güçlüsün yaparsın filan ama yok başımı yastığa koyduğum an bitiyor herşey tüm korkular hücum ediyo

Aynı bende öyleyim göz doktoruna bile gitsem bi stres oluyorum. Kan vermek korkulu rüyam ama hala düşünmemeye çalışıyorum doğumu

Aynı senle biz nerdeyse benim ki de Haziran’ın ilk iki haftası gelmesi gerekiyor
Düşünmemeye çalış ben öyle yapıyorum. Düşününce panik oluyorum. Düşün damar yolu bile ayrı bi stres benim için nasıl olacak diye. Ama akışına bıraktım şimdilik

Eki Görüntüle 3040133

Ben de lcw defterini kapadım üzerindeki 6 ay boydan tam ama çuval. Yine çok mutlu olduğu bi an.

Eki Görüntüle 3040134
Üzerindeki tongs diye bi marka çok güzel modelleri var fiyatları da iyi. Kumaş muhteşem. Kalıp küçük. Üzerindeki 9-12.
Ben seni biliyorum, seninle de konusmustuk, mavi patikli kizin vardi hatta (mevzuyu biliyosundur inssss kendi kendime gulmemisimdir insssss)
Bu zottiri bebeyi ben bi yesemmmmm maasallah kuzuuu
Ben epeydir kullanıyorum, memnunum. Aşırı ıslak gerek duymuyorum zaten, bana cok kuru da gelmiyor.
Kızlar lc waikiki kalıpları nasıl? E bebekten artık kıyafet almam cigit var bir de onunda kalıplarını merak ediyorum alan varsa
Bence küçük kalıpları, belki degisiyordur ama bana hep küçük denk geldi. Bebem 4bucuk aylik, 9-12 giydiriyorum, neredeyse o da kucuk gelecek. Ben de büyük ay alıyorum hep artık.

Mevzuyu bilmihom ya da hatırlamıyom
Nasıl küçük yav alla allaa beben kaç kilo

Mevzuyu bilmihom ya da hatırlamıyom
Nasıl küçük yav alla allaa beben kaç kilo
Ya dün biri itiraf basligi acmis ya, cok kişiyle konustum, bana meme tayt fotosu gonderdiler hep, ozellerini actilar ama aslinda küçüktüm simdi itiraf etmeye geldim, kimseye guvenmeyin vs diye, orda yazan uyelere senle de konustum gozun yesildi vs demiş, uye de e zaten açık foto paylastim herkes biliyo gözümü demis

8 civarı, ama kilodan olmayabilir, boydan kasıyor genelde, 69cm ondan mi bilmiyorum ki. Ya da benim aldiklarim mi hep kucuk denk geldi, az da almadim bi e bebek bi ordan aliyom zaten.

He boyu var. Eylül 65 cm
Konuyu gördüm salak ya sassynin taytli fotosu varmış cıplak olsa noolcak

Maasallah kuzuma, gayet iyi boyu kilosu da iyi belli ki, tontirik duruyor
Of yaa, çok güldüm yorumlara, bi de sonuna kadar okudum issiz gibi
Ama oglanlar illa daha iri oluyo.

Ya bi de çok üzülmüş aman güvenmeuin sakın güvenmeyin. Yok mune benim uyelik almamı yasaklasın bilmem ne diyo. E gelmeee

Düşünmemeye çalış ben öyle yapıyorum. Düşününce panik oluyorum. Düşün damar yolu bile ayrı bi stres benim için nasıl olacak diye. Ama akışına bıraktım şimdilik
Stres kardeşi olak biz bende aynı kan verirken komaya giresim geliyor. . Neyse bakalım hangimiz önce doğum yapar . Önce yapan sonrakine haber versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…