Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Kızlar bunu kullanan olmuştur mutlaka nasıl acaba almalı mıyız? Uygun gibi
Ben sağı solu kusmukları vs silmek için kullanıyorum. Çok hoş hafif bir kokusu var, içeriği temiz. Popoya hâlâ pamuk kullanıyorum

Valla alıştırıyorum oğluşu ben de 😍 20-30 dk arası kanguruda duruyor şu anda.Durumuna göre 1-2 kez çıkarıyorum.Ama rüzgar varsa hava yutuyor şapşik😬 Ona yapcak birşey yok mu ya😬
Aynen ben de 2 kez çıkıyorum kanguruyla yarım saat. Onda uyuyo genelde. Bebek arabasıyla 15 dk çıktık ağlamadan döndük göbek atacaktım 🤣
Komşu gördü dedim duruyo göbek atacam. Sokakta dönüp duruyorum caddeye bile çıkmaya cesaret edemedim ağlar diye. Dedi boşver zırlasın öyle öyle alışır. 🤣 henüz ağlatmadım ama arabaya alıştırmam lazım ya bayrama kadar memlekete gidecem 🤣

24 saat sancıdan sonra sezeryane alınmış biri olarak hastane odasında bebeğimle tek bir fotoğrafım yok canımın derdindeydim hiç aklıma bile gelmedi🤣 en son beni kurtarın bebeğide istemiyorum diye bağırıyordum 🤣 ayyy vallahi üzülecek bir durum ama
24 saat sancıdan sonra sezeryane alınmış biri olarak hastane odasında bebeğimle tek bir fotoğrafım yok canımın derdindeydim hiç aklıma bile gelmedi🤣 en son beni kurtarın bebeğide istemiyorum diye bağırıyordum 🤣
O kadar bilinmezlikle dolu bir süreçki insan umut etmekten başka bişey yapamıyor . İlk doğumum benimde napcam bilmiyorum kesi olması korkutuyor ayrı sezeryan hakkında hiçbir fikrim yok . Böyle ufak şeylerle kendimi iyi geçeceğine inandırmak istiyorum son iki ayım kaldı işte 😅 hayırlısı be

O kadar bilinmezlikle dolu bir süreçki insan umut etmekten başka bişey yapamıyor . İlk doğumum benimde napcam bilmiyorum kesi olması korkutuyor ayrı sezeryan hakkında hiçbir fikrim yok . Böyle ufak şeylerle kendimi iyi geçeceğine inandırmak istiyorum son iki ayım kaldı işte 😅 hayırlısı be
InsaAllah çok çok kolay bir doğumun olur canım herkesin doğumu kendine özel benim bebeğim 38+3 'te doğdu ve doğum kanalına girmemisti sanci anında da girmedi kanala 8 cm açıklıkla sezeryan olmak zorunda kaldım birazda tontisti benimki 🤤

Henüz bebem doğmadı ama ben sevmedim
Aldıklarımı önce kendim deneyip ona göre stokluyorumda 😂

Bana çok ince ve kuru geldi

Kampanya ile 24*3 şeklinde aldım
Gebelikle pamuk kullanıyorum ama bu da yardımcım, ıslaklık ve dokusu güzel alınabilir.

InsaAllah çok çok kolay bir doğumun olur canım herkesin doğumu kendine özel benim bebeğim 38+3 'te doğdu ve doğum kanalına girmemisti sanci anında da girmedi kanala 8 cm açıklıkla sezeryan olmak zorunda kaldım birazda tontisti benimki 🤤
Benimki henüz 7 aylık 1.250 gram tontiş olurmu bilmiyom inşallah olmaz 😅 bakalım nasıl olucak sabırla bekliyorum hanımefendiyi .

Benimki henüz 7 aylık 1.250 gram tontiş olurmu bilmiyom inşallah olmaz 😅 bakalım nasıl olucak sabırla bekliyorum hanımefendiyi .
Tontiş olsun niye olmasın
Sezeryandan hiç korkma ve okuma kötü hikayeleri 😉
2 sezeryan oldum çook rahat geçti hayırlısı olsun

X