Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar manuel mochi göğüs pompası kullanan var mı aranizda ?
Ben kullandım. Bi tarafı emzirirken diğer taraftan akan süt için çok iyi oluyor. Ama bebek ağlarken yerleştirmesi zor biraz. Bir de benim meme ucu hassasiyetinden dolayı fazla sızlıyor. O yüzden nadiren kullanıyorum

Kızlar bebek telsizi kullanan var mı? Ve oda nem ve sıcak ölçer almamıştım ben şart mı?
Bence sıcaklık ölçerler iyi oluyor
Çocuğu ona göre giydirirsin

Nem falanda ölçtüğü için çocukda bir huzursuzluk varsa, burun falan tıkanıksa bunun nemden dolayı kuruluktan olduğunu bilip ona göre önlem alırsın

Teknolojinin nimetlerinden azıcık faydalanalım

Bebek telsizi için bir şey diyemiyorum
Bana kameralı olanı görümcem gönderecek onda varmış
Fakat avuç içi kadar evim var ne kadar kullanırım bir şey diyemiyorum
Doğumdan sonra bakacağım artık

24 saat sancıdan sonra sezeryane alınmış biri olarak hastane odasında bebeğimle tek bir fotoğrafım yok canımın derdindeydim hiç aklıma bile gelmedi en son beni kurtarın bebeğide istemiyorum diye bağırıyordum

Osman Gönülal ı dinlemiştim, üçüncü ayını bitirenleri destekli oturtmaya başlatın diyordu. Geciktikçe zorlaşıyormuş adapte olmaları. Baktım bizimki de istekli, yapıştırdım
Benimkide 3 ay 20 günlük 2 haftadır kucağımda oturtuyorum yatırınca kollarindan destek alıp basını kaldırıyor, ellerini tutunca kendini kaldırıp oturur pozisyona geliyor, ve yavaş yavaş dönmeler başladı 2 e kez kendi başına yüz üstü döndü

Anne sütümü sürerek sıfır yarayla atlattim o gunleri

Denedim şimdi yaygarayı kopardı hiç sevmedi. Yüz üstü tutamıyorum pek zaten neyi yanlış yapıyorum acaba. Duruşunu ayarlamam mı lazım? Ekledim fotoğraf
Göğüs kısmına yumuşak bir yastık koy kuzu daha rahat eder bu şekilde zorlandığı için duruyordur belki

Kızlar dün e bebekten alışveriş yapmıştım 50 tl çek geldi bunu sadece e bebegin kendi sitesinde mi kullanabiliyoruz, hepsi buradada falan geçerli oluyormu?

Hanımlar bir şey soracağım. Daha önce bahsedildiğini görmüştüm burada.

Avrupa yakasındaki en büyük e bebek mağazası nerede?

Yarın o tarafta doktor kontrolüm var beşik filan alacağım bir uğrayayım diyorum da.

Beylikdüzü’nde baby mall’la karşı karşıylar tabi otoban ayırıyor o ayrı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…