Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bnm ki sürekli mıncıkla zıplat seviyor 🤣 camdan bakıyoruz çok seviyor
Şarkı açıp söylüyorum yuvarlıyorum hoşuna gidiyor sırıtıp duruyor 😂
Benimki de bunları çok seviyor🥰 Kim konuşsa mavi boncuk dağıtıyor zaten😂 bir gülmeler bir nazlanmalar😂
Şarkı söylerken au au tepkiler verip gülüyor. Yuvarlayayım ben de ya hareket olur😂
Bir de az önce ayağının ucuna top koymuştum. Görüntülü konuşuyorduk annemle. Nasıl yukarı çıkardı fark etmedim ama almış dizine dokunup oynuyor 🥰 Erkek çocuğu doğuştan topa meraklıysa😂😂

Eklentiler

• C6F4FA1D-07DE-4BD9-B0B5-21101B8C0629.jpeg
    C6F4FA1D-07DE-4BD9-B0B5-21101B8C0629.jpeg
    118,9 KB · Görüntüleme: 71
Benimki de bunları çok seviyor🥰 Kim konuşsa mavi boncuk dağıtıyor zaten😂 bir gülmeler bir nazlanmalar😂
Şarkı söylerken au au tepkiler verip gülüyor. Yuvarlayayım ben de ya hareket olur😂
Bir de az önce ayağının ucuna top koymuştum. Görüntülü konuşuyorduk annemle. Nasıl yukarı çıkardı fark etmedim ama almış dizine dokunup oynuyor 🥰 Erkek çocuğu doğuştan topa meraklıysa😂😂
Kollarına ayaklarına çıngıraklı takılan şeyler var onlarda iyi oluyormuş
Bnde ayağının altına topu koyuyorum tepikledikçe ses çıkıyor 😂
Yere ince bi yorgan ser at üstüne hem dönse bile düşme riski olmaz ☺️
Ee öyle doğuştan gelir 🤩

Bebeğinin geçmedi mi o zamana kadar?:KK43: 6. Aya düzelir diye umut ediyorum:KK43:
Farklı şeyden bahsediyor olabilir miyiz 😅

Ek gidada kıyafet lekesi çok oluyor ben bunu demiştim.

Hem banyoya hem masada oturtmaya çok iyi olur gibi ama sert mi acaba, rahat eder mi diye kaygılıyım. Kullanan ya da bilgisi olan varsa yazar inşallah.

Doktora sormayı unuttum, o kadar ağlıyor ki muayene esnasında. Adımı sorsa cevaplayamam gibi geliyor. Ama yaklaşık bir aydır destekli oturtuyoruz, çok istekli çıktı kendisi 😂
Evet sert ben kizimda rahat edemedim kullanmadik pek birde dar oluyor belli aydan sonra boşa para vermeye değmez kendi fikrim tabi belki memnun olan vardir

Bence çok güzel bir anı oluyor.Hastanede daha güzel ağrı kesici verdikleri için benim ağrım sızım hiç yoktu, doğumun ertesi gün çekim oluyor biraz daha toparlanıyor insan zaten..Kendime gecelik takımı almıştım, bebeğime de isimli takımlar oluyor ya öyle birşey almıştık.Açıp açıp o fotoğraflarına bakıyorum beni o güne götürüyor iyi ki yaptırmışım 🙏🏻

ben de öyle yıkıyorum ama malum durmuyorlar balık gibi çırpınıyor 🤣 fileli küveti de çok az kullanabilmiştim 🤣 bundan almayı ben de düşündüm ama kararsız kaldım durur mu acaba diye..sen aldın mı? Sert mi diye endişeliyim ben de..rahatına çok düşkün oluyor bu bebeler 😬

bizim de öyleydi bence aynı anda gelişemiyor🥲 şimdi ikisini de aynı kullanıyor
Ayy teşekkür ederim ben elbise tarzı böyle beyaz bişey düşünmüştüm ama bilemedim şimdi tesetttürlü olduğumuz için . Güzel geçmesine sevindim sizin adınıza

R ROSEE34 evet canım.Bak bunu beğendik denedik de ama onun dışında herşeyi alıp çıktım o gün e bebekten🤭hafta içi bı ara gidip alicam.Bak atiorum resmini.

Eklentiler

• images (43).jpeg
    images (43).jpeg
    18 KB · Görüntüleme: 45
  • images (42).jpeg
    images (42).jpeg
    15,6 KB · Görüntüleme: 45
Denedim şimdi yaygarayı kopardı:KK43: hiç sevmedi. Yüz üstü tutamıyorum pek zaten :KK43: neyi yanlış yapıyorum acaba. Duruşunu ayarlamam mı lazım? Ekledim fotoğraf
Benim kız da hiç durmuyor ne denedimse olmadı en son kendim yattım önüne yine durmadı bence cocukla alakali

X