Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar bebeklerinizi nasıl oynatıyorsunuzya? Bugün ilk kez yalnız kaldık. Kendi evime geldim. Evi gezip duruyoruz. Sıkıcı anne miyim diye düşünmeye başladım🥲
Oyun halısına koyabilirsin kartları göster onları izler
Arabasına koyup mutfakta seni izlesin tabak çanak sesi hoşuna gidiyor

merve merve bu tarafa yazayım. Önceden sleppy ve turco kullandım pişik çok fenaydı. Sonra baby me aloe veralısını kullandım pişik konusunda hiç sorun yaşamadım ama o da çok sızdırıyordu her kakada bebişi yıkayacak seviyedeydim. Şimdi goon da kızarıklık yaptı 😞

merve merve bu tarafa yazayım. Önceden sleppy ve turco kullandım pişik çok fenaydı. Sonra baby me aloe veralısını kullandım pişik konusunda hiç sorun yaşamadım ama o da çok sızdırıyordu her kakada bebişi yıkayacak seviyedeydim. Şimdi goon da kızarıklık yaptı 😞
He bezden kesin o zaman 😬😬

Eklentiler

• 45BC35C1-58EF-4C54-BD15-FB109AD947B8.jpeg
    45BC35C1-58EF-4C54-BD15-FB109AD947B8.jpeg
    58,5 KB · Görüntüleme: 53
Yine bir soruyla geldim 🙃 kızımın burnu sürekli tıkalı, merkezi sistemle ısınıyoruz yani petekler her zaman yanmayabiliyor petek üzerine suyla nemlendiremiyoruz, Nem makinası ne önerirsiniz 🤔

Yine bir soruyla geldim 🙃 kızımın burnu sürekli tıkalı, merkezi sistemle ısınıyoruz yani petekler her zaman yanmayabiliyor petek üzerine suyla nemlendiremiyoruz, Nem makinası ne önerirsiniz 🤔
Ketıl kaynatmak. Nem makinesi yetersiz gelince kullanılan bi yöntem üstelik. 💁🏻‍♀️ burnunu temizliyosun di mi

Evi gezmeler de yetmiyor bi yerden sonra o zaman uyduruveriyorsun bi şeyler. Şimdi oyuncak ilgisi de çok çok olmaz. Benimki daha yeni elini uzatıp tutmaya çalışıyo bi şeyleri onu da iki sallıyo düşürüyo tam agzına sokabileceği türden değilse 🤣
Her şeye yenecek bir şey mi modunda bakmaları😂😂
Oyuncaklara heyecanlanıyor mu korkuyor mu anlayamıyorum. Sürekli şarkı söyleyeyim konuşayım istiyor. Sesim de kötüdür yani😂😂

Eşim de öyle dedi bunu ben zor yapmışım olacağına inancım az 🥲
Hic öyle düşünme Allah istesin yeter ki, benim bi arkadaşım da ikinci cocuk istiyordu, birincisi doğal yollarla ve gayet istedikleri zamanda olmuştu, ikinci olmadı uzun bi süre, doktora gittiğinde erken menopoz dediler, kaç doktora gitti hepsi aynı şeyi söyledi, hatta birisi tüp bebekle bile olmaz hiç yumurtanın yok demiş, sonra bi anda pat diye geldi bebis, O yeter ki istesin 😉
Olmuyorsa da onda da vardır bi hayır, sadece umutsuz olma diye söyledim yanlış anlama

X