Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Merve rahatsız ediyorum kusura bakma ama bunu önermiştin ya. Şimdi almayı planlıyoruz arkadaş ile. Senin dediğin gibi M pozisyonlu mu bu. Bel destekli falan ben çok bilmiyorum. Özelliklerde de bulamadım. Alalım mı sence bunu
M evet. Ama ihtiyaç duymadan alma belki hic durmaz içinde 😬 Gerçi satarsın nolcak 🤣

Niyetim yoktu. Bebe de küvözde kaldı zaten. 🥲 doğurur doğurmaz dantellerle dolu çekimler bana aşşırı yapay geliyo. Afedrsin g.tünün derdindesin ama saçını düzeltmeye çalışıyon filan... yenidoğan çekimi yapılabilir ama o ilk 15 gün içinde oluyor. Ben onun da süresini kaçırdım memem tıkandı filan onun derdine düstüm. 🤣
Ya bende bi tarafımın derdinde olacağıma çok eminim ama maksat geberirken de anı bırakmak dkkdd 😂😂😂 benim aklımda öyle bişey yoktu kadın pakete dahil diyince istemsiz bi tedarikli gitme düşüncesi ne kapıldım . 😅

Ya bende bi tarafımın derdinde olacağıma çok eminim ama maksat geberirken de anı bırakmak dkkdd 😂😂😂 benim aklımda öyle bişey yoktu kadın pakete dahil diyince istemsiz bi tedarikli gitme düşüncesi ne kapıldım . 😅
Benim bebek doğmaya niyetli değildi. 40+0 da hiç açılma olmadan suni sancı ile doğumu başlattık. Tam 10 saat sürdü. Epidural tutmadı falan. Doğumdan sonra hiç doğum yapmamış gibiydim çok şükür:) belli olmuyor nasıl geçeceği. Kendini iyi hissedersen kullanırsın. Fena mı olur bebeğinle güzel fotoğrafların olur inşallah🥰

Kızlar selam, meme ucu için garmastan Pomat çok iyi diyenler olmuş.Sürdükten sonra emzirirken yıkamamız gerekiyor mu

Benim bebek doğmaya niyetli değildi. 40+0 da hiç açılma olmadan suni sancı ile doğumu başlattık. Tam 10 saat sürdü. Epidural tutmadı falan. Doğumdan sonra hiç doğum yapmamış gibiydim çok şükür:) belli olmuyor nasıl geçeceği. Kendini iyi hissedersen kullanırsın. Fena mı olur bebeğinle güzel fotoğrafların olur inşallah🥰
Heh bende tam olarak onu diyorum iyi hissedersem yaparım tedarikli gidiyim de yine 😅😅bana da doktor çok umutlu konuştu fiziğin güzel.. kilon yok.. güzel doğum yaparsın boyun uzun filan övdü beni inşallah yalan söylemiyordur beni avutmuyordur 😂😂😂

Heh bende tam olarak onu diyorum iyi hissedersem yaparım tedarikli gidiyim de yine 😅😅bana da doktor çok umutlu konuştu fiziğin güzel.. kilon yok.. güzel doğum yaparsın boyun uzun filan övdü beni inşallah yalan söylemiyordur beni avutmuyordur 😂😂😂
Söylemez tabii neden söylesin maşallah 🥰
İnşallah gönlünce olur da bol bol poz verirsin 😂😂

Kızlar bebeklerinizi nasıl oynatıyorsunuzya? Bugün ilk kez yalnız kaldık. Kendi evime geldim. Evi gezip duruyoruz. Sıkıcı anne miyim diye düşünmeye başladım🥲

Vodafone yanımda uygulamasında da bazen fiyatlar diğer sitelerden daha uygun oluyor. Geçen ben indirim koduyla 4lü uni baby biberon temizleyicisini 45 TL ye aldım. Bilginiz olsun kızlar

Kızlar bebeklerinizi nasıl oynatıyorsunuzya? Bugün ilk kez yalnız kaldık. Kendi evime geldim. Evi gezip duruyoruz. Sıkıcı anne miyim diye düşünmeye başladım🥲
Evi gezmeler de yetmiyor bi yerden sonra o zaman uyduruveriyorsun bi şeyler. Şimdi oyuncak ilgisi de çok çok olmaz. Benimki daha yeni elini uzatıp tutmaya çalışıyo bi şeyleri onu da iki sallıyo düşürüyo tam agzına sokabileceği türden değilse 🤣

Evi gezmeler de yetmiyor bi yerden sonra o zaman uyduruveriyorsun bi şeyler. Şimdi oyuncak ilgisi de çok çok olmaz. Benimki daha yeni elini uzatıp tutmaya çalışıyo bi şeyleri onu da iki sallıyo düşürüyo tam agzına sokabileceği türden değilse 🤣
Ki o da 5 dk maks 🥲

X