Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar kızlar hele bu bacınıza bi el atın akıl verin, benim oglan emzik tutmuyor ne kadar zorladıysam tutmadı neyse bunu çok takmadım bıraktım artık, ama sorunum şu ki benim sipam biberonda istemiyor 2 aydır sürekli alıştırmaya çalışıyorumyazın dışarıda falan olunca sütümü sagip dışarda biberonla veririm diye alıştırmaya çalıştım ama yok istemiyor mama yapıyorum istemiyo, su koyuyorum istemiyo, sütümü sagip koyuyorum ı-ıhh istemiyor ağzında geveliyor ağzına bir yudum süt gelse yutmak yerine tükürüyo memeye gelince masaAllahi var komple basını göme göme emiyor, nasıl alıştırcam ben bunu biberona ya☹

Böyle bi şey yapma calısmayacaksan. Tsk emzirme önluğünü güzelce emzir daha pratik steril ve sevgi dolu.

Hocam gec prima pure ya da harmonie'ye, pahali kabul ediyorum, teki 3,85-4,50tl bandinda... 32 haftalik dogan bebelere takiyorum, tenimizin hassasiyetini sen hayal et iste, pisik kremi hastanede hic kullanmadilar.
Migrosta kampanya varmış geçtim artık prima pure,
4 numaradan stok yaptım 3 numarada kampanya yokmuş napalm

Neden meme emiyorken zorla biberona alışsın istiyon sonra meme reddi başlıyor
Heryerde emzirme odası var olmasa bile emzirme önlüğüyle miss gibi emer bn oda olmayan yerde çook emzirdim çok rahat hoop emme bitince rahat bebe

Ay öylemi diyorsunuz ya e ek gıdaya geçince suyu falan mı napicaz bardaklami icecek

Aramıza hoşgeldin
17. Gün biberon alan bebiş şimdi aynı dediğin gibi tiksinip tükürük gibi ağzından atıyor

Aramıza hoşgeldin
17. Gün biberon alan bebiş şimdi aynı dediğin gibi tiksinip tükürük gibi ağzından atıyor
Bnm bebe 1 hafta öncesine kadar emzik tutuyordu ataktan sonra mide bulandırıyor kesinlikle ağzına sokmuyor

İşe gidilmediği sürece birebir katılıyorum. Mis gibi taptaze memeden içsin kuzucuklar
Ama iş olayı sıkıntı Mayısa kadar bir yol bulurum inşallah

Aramıza hoşgeldin
Ay sorma bacım emzik emen bebelere bayılırdim ama benim inatçı tosuncuk ne biberon ne emzik almadi ama memeyi görünce aylardır ac gibi gömülüyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…