Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bunda alerji durumu falan olmaz herhalde. Uygun fiyata bulursam stok yapayım

Ekstra durulama yaptırırım diye düşünüyorum ben

Tamam canım benim roxy baya uygunmış ya fiyat olarak
Bundan aldım güzel
Hassas çıktık biz

Yaa benim alasım gelmedi ama 150li bi sey gibi hatırladım hep.
BİM’den almışlar Şubat sonuydu sanırım ben gitsem kesin hatırlardım fiyatını da 50 ya da 70 filanmış.
Zaten ustü örtülecek battaniye filan
Ay valla aynısını dedim daha cinsiyetimiz bile kesin değil halbuki kesin örtüyle örterim gidip şimdi 200-300 veremem bi yatağa instamom olmaya niyetim yok
Gözümü dört açayım, benimkini salayım aktüel hanımlarının arasına.
Hahaha sabah kuyruğuna yetişsin

Bunlar duymak istediğim sözler. Bezi de prima alcam diye tutturmazsan 2. Merve ilan edecem

Merve bu topikte özellikle çok sıkı takipçinim haftam biraz daha ilerlesin ufak ufak goon toplamayı düşünüyorum ama 1-1.5 TL den bugünkü gibi prima yakalarsam da affetmem He
Dolaba da bak dolabaaa canım 1.5 dolaylarında ne bulursan al dene. Belki sen bambaska bi bez begenirsin bir sürü marka var sonuçta.

Burnunu temizlemiyon mu bebenin?
Temizliorum hergun bı kaç defa.Wee baby nin serum fizyolojigini sıkıp plastik aspiratörler var ya onlarla cekiorum.Vakumlu şarjlı aspiratörler falan var onlardan bahsediosunuz sandım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…