Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Allah'tan kaliteli bez stokluyorsun
Bende sadece 2 numara sleepy var 200 adet kadar. O bile bazen rüyama giriyor. Çocuk büyümüş bezler küçük gelmiş stok elimde patlamış oluyor

Bana bu topicten neden bildirim gelmio ya.Bi suru şey kaçırmışım.Sanirim konu bez.Wala bı dünya kıyafet,hastane çıkışıyla evi dolduracağima keşke bez ve mama stoğu yapsaymisim.Aşırı aşırı pahalı ya.Bir aydır mamayı dolu dolu aliyorum ve daha uyguna gelio.Aptamil 900 ve 1200 lük kutulardan doldurdum eve.Bez 728 TL ye 288 li premium Care aldım bir aydır onu kullaniorum.Daha var elimde.Bi o kadar da 4 beden stogum var.Bir yıllık Chicco 4 in 1 nappy cream var.İlk aldığımda 35 tlydi şuan 129 a kadar var.Arastirip indirimden bulduğumu aldım wala.Bir buçuk aydır da bez,mama almioruz marketten.Her ay stokluorum artık.

Kızlar ihtiyacınız varsa koşuverin

Eklentiler

• D559746D-AF09-49E0-8041-F4880D835EE7.png
    377 KB · Görüntüleme: 54
Canım hapymom da yazmışlar migrosta ikinci bezlere yüzde 60 indirim. Var diye bulamadım ben
İndirimler bölgesel oluyor cnm
Ondan bulamamışsındır
Allah'tan kaliteli bez stokluyorsun
Bende sadece 2 numara sleepy var 200 adet kadar. O bile bazen rüyama giriyor. Çocuk büyümüş bezler küçük gelmiş stok elimde patlamış oluyor
Primanında alerji yaptığı çok bebek varmış
Ondan korkuyorum zaten
Dünya kadar para veripte elimde patlarsa diye

Yeter şimdilik doğduktan sonra başla 5e

Aferin indir yüreğime
Bak ben 1 2 noyu sleepy kullandım 300 adet olsa yetermis bir aylikken gecebilirmişim 3e 40a kadar biraz zorlama gitti elimde var diye. Sonra da zaten baby turco slpeey denemesi oldu bir hafta kadar o arayi yok sayıyorum. 50 günlükten beri 3teyiz. Ortalama 6 7 desek. Dörtyüz civarı yapıy omuş neyse onu iyi almıssın. sonrasını ben de bilmiyorum bakalım nasıl olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…