Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
merve merve babymall de goon bebek bezleri yüzde 30 indirimde. Gerçi kesin sen daha ucuza almışsındır:KK48:
Evet ben daha ucuza almışım ama her gün değişiyo her şey pahalanmıştır da. Ben zula dibe inerken alacam ya. Hiç önümü göremiyom. 3 var elimde bolca. Hatta 4e mi geçsem diyom. Karışığım.

Evet ben daha ucuza almışım ama her gün değişiyo her şey pahalanmıştır da. Ben zula dibe inerken alacam ya. Hiç önümü göremiyom. 3 var elimde bolca. Hatta 4e mi geçsem diyom. Karışığım.
Aynen ya zula işi beni de ürkütüyor bebekler birden büyüyünce elinde kalacak. 3 çok mu sıkmaya başladı

Ay amin inşallah yaaa 🤲🏻🌸 ama dehşet tekmeliyor, özellikle geceleri uyutmuyor. Karnımı delecek gibi tekme atıyor. Video özelliği olsa da atsam o tekmeleri. Doğunca gece nasıl olur hiç bilmiyorum 🥲
Doğunca da gece uyumuyorlar o enerjiyi gece harcamak için 🤣

Eklentiler

• A253FA84-0A90-4CBA-8645-73A5DC1DE7A3.jpeg
    A253FA84-0A90-4CBA-8645-73A5DC1DE7A3.jpeg
    58,5 KB · Görüntüleme: 21
M Mevsim hep bahar uygulamayı kullan bu linkten bari puan kazanayım o kadar övdüm 🤣🤣
Sen ve bebeğin için her şey bu kulüpte! Prima Kulübü'nde ebeveynler ve bebek bekleyenlere özel indirimler, sürprizler ve uzmanların hazırladığı içerikler var!
Prima Kulübü: Bebek Gelişimi - Apps on Google Play
Teşekkür ederim bitterim ♥️Oraya bakicam 🤪 ben belirli tarihlerde migrosta ve yerel mağazalarda birde ebebekten aldım stokladim 5 e dek , 5 sonrasını şimdi alamam 😬

Aynen ya zula işi beni de ürkütüyor bebekler birden büyüyünce elinde kalacak. 3 çok mu sıkmaya başladı
Asıl korkan benimde çaktırmıyorum :KK17:
Prima premium care alıyorum
Hem korkuyorum. Hemde hala zulalıyorum :KK70:

Bendeki en büyük korku çocuğa alerji yapması
Elimde onlarca paket bezle kalakalırsam
Koca kişisi beni çiğ çiğ yer :KK70:

Teşekkür ederim bitterim ♥️Oraya bakicam 🤪 ben belirli tarihlerde migrosta ve yerel mağazalarda birde ebebekten aldım stokladim 5 e dek , 5 sonrasını şimdi alamam 😬
Canım hapymom da yazmışlar migrosta ikinci bezlere yüzde 60 indirim. Var diye bulamadım ben

X