Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ne tepki versem bilemedim 😂 temas sevmesi iyi bi şey mi kötü mü bilmiyorum 🥲 aslında denedim, park yatak geçiyor kapılardan ama sürekli onunla mı oynicam 😒 ilk etapta böyle küçük bi şey daha iyi olmaz mı ya? 🤔 ana kucağı ben de aldım, otomatik sallanan. Hatta seninkiyle aynı diye hatırlıyorum. Baby plus, 800 TL ama indirimde 500 TL olan model 😂
Heh aynılar. Valla sen bilirsin. Ama ikinci el filan al ya çok temizler de oluyo cidden. Ben mesela beşiği satmayı düşünüyom. 🥲 montessori alayım da bari yatağını aevsin diyom dönmeye emeklemeye başlayacak ya 🤣

Heh aynılar. Valla sen bilirsin. Ama ikinci el filan al ya çok temizler de oluyo cidden. Ben mesela beşiği satmayı düşünüyom. 🥲 montessori alayım da bari yatağını aevsin diyom dönmeye emeklemeye başlayacak ya 🤣
Yavrum, 3 gün kaldı yaa. Temiz 2. Eli bulmak çok zor. Geçen hafta letfo’da bi kadına yazdım tam 3 kez, hatta sonuncusunda biraz azarladım 😂 kadın geri dönüş yapmadı hiçbir mesajıma 😒 ben de işte bundan alayım, kullanamadığım zaman koyarım nete diye düşündüm. montessori çok mantıklı ama ben bu evde önümü göremiyorum. aralıkta 5 sene olacak bu eve gireli. Bu sene %40 zam yaptı, üst sınır 16’ydı o zaman. Karnım burnumda taşınamicam için mecbur kaldık evde Ama seneye tekrar üst sınırın da bu kadar üstünde zam yaparsa durmam bu evde. Zaten en üst kat, kuzey doğu. 20 derecede yanıyor kombi, 800 küsur fatura geliyor. bebeği nasıl ısıtıcam hiç bilmiyorum 🤦🏻‍♀️

ay nerden nereye atladım konuda 😂

Kızlar, doğuma 3 gün kaldı ve ben son anda bi şey alma düşüncesine girdim. bana acil yardımcı olur musunuz? Normalde 3-4 yaşına kadar kullanabilsin diye park beşik aldık bebeğe, kiradayız. Pahalı bir yatak, beşik, mobilya almadım. Buradan ne zaman nereye nasıl bir eve çıkarız bilmiyorum. Neyse, sadede geleyim. Park beşik 70-120 ölçülerinde ve odadan odaya taşımak zor geldi gözüme. Park beşik de olsa bu küçük beşik de olsa ilk 6 ay reflü yatağında yatıracağım yani park beşik için yatak kısmını alt kata geçince kullanacağım. İlk 5-6 ay için şunu almayı düşündüm. Ne dersiniz? Kullanışlı olur mu? Sizleri dinleyip ona göre bugün ya da yarın gidip alacağım ya da almayacağım 🙂
Eki Görüntüle 3028371 Eki Görüntüle 3028372
Hayırlı doğumlar olsun ,benim bebe de anne yanında vs yatmiyo.bunda yatiyo gayet de güzel her yere taşınıyor , kesinlikle herkesin alması gerekenlerden bence

Teşekkür ederim 🌸🤲🏻❤️
Valla alsem bilseydim benim bebe bu kadar huzursuz kolik bir bebe asla o yatağı almazdım Merve haklı aslında ilkin böyle bişey alınacak hem daha uygun hem daha portatif ,bende belki benimkini satarım 😬 laf olsun diye demiyorum en çok hamağı sevdi bunu da düşün, hamak besiklerde güzel

Valla alsem bilseydim benim bebe bu kadar huzursuz kolik bir bebe asla o yatağı almazdım Merve haklı aslında ilkin böyle bişey alınacak hem daha uygun hem daha portatif ,bende belki benimkini satarım 😬 laf olsun diye demiyorum en çok hamağı sevdi bunu da düşün, hamak besiklerde güzel
Hamak beşikleri bilmiyorum hiç. Kaç aya kadar kullanılıyor?

Kızlar, doğuma 3 gün kaldı ve ben son anda bi şey alma düşüncesine girdim. bana acil yardımcı olur musunuz? Normalde 3-4 yaşına kadar kullanabilsin diye park beşik aldık bebeğe, kiradayız. Pahalı bir yatak, beşik, mobilya almadım. Buradan ne zaman nereye nasıl bir eve çıkarız bilmiyorum. Neyse, sadede geleyim. Park beşik 70-120 ölçülerinde ve odadan odaya taşımak zor geldi gözüme. Park beşik de olsa bu küçük beşik de olsa ilk 6 ay reflü yatağında yatıracağım yani park beşik için yatak kısmını alt kata geçince kullanacağım. İlk 5-6 ay için şunu almayı düşündüm. Ne dersiniz? Kullanışlı olur mu? Sizleri dinleyip ona göre bugün ya da yarın gidip alacağım ya da almayacağım 🙂
Eki Görüntüle 3028371 Eki Görüntüle 3028372
Ben de Merve’ye katılıyorum bebeğe göre almak daha mantıklıymış mesela benim çocuğum da beşikte yatmayan çocuklardan, ahşap beşik aldım bir de🤦🏻‍♀️ Ne hayallerim vardı hayatlar ne oldu 😂

Hamak beşikleri bilmiyorum hiç. Kaç aya kadar kullanılıyor?
https://ty.gl/ha6e8xotj9
Yorumları oku canım , bunlar diğer besige nazaran daha hafif kolay sallaniyo bebekler daha çok seviyo ,benimki bunu daha çok seviyo diğerine göre . Senin beğendiğinde var bende ama bunda hemen uykuya geciyo tabi tercih senin ama büyük beşik anne yani filan fuzuli ,bende ahşap anne yani var hiç kullanmadım. Alıyorsan hamak ya da bu gönderdiğinden al . Gereksiz para harcama

Selam alsem. Benim yeğenimde kullandık oturma odasında falan. Kenarları yüksekti böyle kalkma dönme zamanlarına kadar yattı. Şimdi de ben kullancam bakalım.
Ben de işte 6 ay kadar idare eder diye düşünüyorum bebito 🤔
Ben de Merve’ye katılıyorum bebeğe göre almak daha mantıklıymış mesela benim çocuğum da beşikte yatmayan çocuklardan, ahşap beşik aldım bir de🤦🏻‍♀️ Ne hayallerim vardı hayatlar ne oldu 😂
ben ahşap işine hiç girmedim. Direkt park beşik aldım 4-5 yaşına kadar kullanalım diye ama şimdi de ilk 6 ay için çok hantal gelmeye başladı gözüme. Yarın bu küçükten alıcam kısmetse 🙂

HappySleepBebekBeşiği Organik Beşik - Şipşak Topla Katla Sallanır - Anne Yanı - Happsleep Walnut Diamond W3 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Yorumları oku canım , bunlar diğer besige nazaran daha hafif kolay sallaniyo bebekler daha çok seviyo ,benimki bunu daha çok seviyo diğerine göre . Senin beğendiğinde var bende ama bunda hemen uykuya geciyo tabi tercih senin ama büyük beşik anne yani filan fuzuli ,bende ahşap anne yani var hiç kullanmadım. Alıyorsan hamak ya da bu gönderdiğinden al . Gereksiz para harcama
Bakayım canım, sağ olasın. Anne yanı değil bendeki park beşik. Normal büyük ebatta bir park beşik. İlerisini düşünüp büyük aldım ama dediğim gibi ilk aylar sanki bu küçükler daha iyi olacak gibi.

Bakayım canım, sağ olasın. Anne yanı değil bendeki park beşik. Normal büyük ebatta bir park beşik. İlerisini düşünüp büyük aldım ama dediğim gibi ilk aylar sanki bu küçükler daha iyi olacak gibi.
Rica ederim canım ,aynen ya en iyisi bu tarzlar . İnsan yaşayınca anliyo yoksa 😂 hicbisey hamilelikteki gibi değil ,bende anne yanına yatirirdim diyodum . İnşallah senin bebe sorunsuz olur 😍🙏🏻

Rica ederim canım ,aynen ya en iyisi bu tarzlar . İnsan yaşayınca anliyo yoksa 😂 hicbisey hamilelikteki gibi değil ,bende anne yanına yatirirdim diyodum . İnşallah senin bebe sorunsuz olur 😍🙏🏻
Ay amin inşallah yaaa 🤲🏻🌸 ama dehşet tekmeliyor, özellikle geceleri uyutmuyor. Karnımı delecek gibi tekme atıyor. Video özelliği olsa da atsam o tekmeleri. Doğunca gece nasıl olur hiç bilmiyorum 🥲

Ay amin inşallah yaaa 🤲🏻🌸 ama dehşet tekmeliyor, özellikle geceleri uyutmuyor. Karnımı delecek gibi tekme atıyor. Video özelliği olsa da atsam o tekmeleri. Doğunca gece nasıl olur hiç bilmiyorum 🥲
Benimki gündüz uyurdu gece tepinir dururdu kaç kere tekme gündüz atmiyo.diye Dr uma giderdim 😬 şimdi geceleri uyutmadi 3.aya dek
şimdi 3 ay 13 günlük şükür 13 gündür gündüz asla uyku yok geceleri uyuyabiliyo buna şükrediyorum, çok şükür diyorum gündüzleri kriz halindeyiz 😬 inan bir bardak su içemiyorum . Çok şükür iyi ki onlar var , iyi ki bize gelmişler ama çocuk büyütmek çok zor hiç kolay değilmiş .

X