Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Senin bu baskılara rağmen böyle olunca kendimi doğa katili gibi görüyorum ya
Öylesiniz zaten Ya millet yikanabilir bez kullanıyo ben onu yapamam kendi donlarımi zor yikayıp kururup kaldırıyom Ama keşke yapabilsem. Belki bi tık daha bana yapışık olmasa bebe yapabilirdim.

Öylesiniz zaten Ya millet yikanabilir bez kullanıyo ben onu yapamam kendi donlarımi zor yikayıp kururup kaldırıyom Ama keşke yapabilsem. Belki bi tık daha bana yapışık olmasa bebe yapabilirdim.
Ay yok bacım
Büyük konuşmayayım ama ben yapamam sanırım o kadarını benim kulvarın dışında kalıyor
Tembelim ben

B BitterCikilata ‘m ben yine gaza geldim
Hepsiburadada bezlerde ve ıslak mendilde geçerli 300 TLye 45 TL indirim verdi bana
4 beden 126lı 352 TL
indirim kodu ilke birlikte 307 TLye geliyor.
23 TL de hepsi panelim var. 284e geliyor
Alayımmı bir tane fiyat iyi değil mi

Valla bende yapamam başka isim yok bezleri yikayacam zaten elim sakat zar zor çocuğu taşıyıp emziriyor ,vay neymiş yıkanan bez o eskidenmis bez Mez yokmuş ki babam anneme aliyomus bizler için annem diyo misafirlikten misafirliğe kullaniyoduk çünkü zor bulunuyodu eczanelerde

Aynen annem kaynatıyodum diyo. Pisliğini akıtıp minik bi kazanla küçük tüpün üstünde banyoda sabun tozuyla.

annemde aynısını anlatıyor
Eczaneden alırdık
Bir tek misafirlikte kullanırdım
Onun dışında kullanmazdım
Kazanlarda kaynatırdım senin bezleri diyor

Aynen annem kaynatıyodum diyo. Pisliğini akıtıp minik bi kazanla küçük tüpün üstünde banyoda sabun tozuyla.
Annemde aynısını diyo birde makinalar böyle değilmiş merdaneli imiş cikmiyomus halı fırçası ile fircaliyolarmis,kaynatıp utuluyolarmis , hep der bizim yasadiklarimiz ile sizinki bir değil cidden öyle yani biz o kadar sıkıntıya gelemeyiz eminim kendimden ya da bilmiyorum millet 5 ,6 ,7 çocuğu olan var ya onlar napiyodu boklu boklu geziyolar miydi

Al hadi al
Millet meyve sebze tatlı aşerir sen bez ıslak mendil pamuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…