Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bende bende perişanım şimdi 😂 4 e dek stokladim 2 paket 62+62 2 no yeni bitti çocuğun totosuna dar gelmeye başladı ama bitirmem lazım 4 e dek stokladim 5 i stokladim mi sanırım ilk 1 sene ,1.yasina dek yeter . Ay aynen bende sempatik_kiz sempatik_kiz görünce diyorum hay maşallah orta halli bir bebeye dair magaza açmıştır evinde , kız doğru söyle milletin kilerinide kullaniyo musu stok deposu diye 🤪
Yok be neredeee
Zaten zoruma giden kısım burası
Aldıklarım 2 kapaklı bir dolabı anca doldurur çünkü sadece bez, ıslak mendil ve alt değiştirme örtüsü aldım

İşte diyorum ya pişmanım hamile iken stoklamadigima 20 çeşit hastane çıkışı alacağıma bez stoğu yapardım 😐 gerçekten diyorum hastane çıkışı olacak 1 yetmedi 2 diğerleri fazlalık boşuna para saçma,bebeler çabuk büyüyor ve olmuyor giyindikleri .
Bende bu düşünceyle hiç kıyafet almadım
Bir ihtimal hediye gelme ihtimalide var
Bu yüzden 29. Haftaya kadar bir şey almayı düşünmüyorum

Yok be neredeee
Zaten zoruma giden kısım burası
Aldıklarım 2 kapaklı bir dolabı anca doldurur çünkü sadece bez, ıslak mendil ve alt değiştirme örtüsü aldım
En önemli konu zaten hok bezi 😂 o yüzden en iyisini yapmışsın daha ne olsun ,bolca zıbın al ben kruvaze zıbınlar en kullanışlı olanı hm ve lcw de var onlardan alabilirsin , büyüdükçe alicam yine

Bende bu düşünceyle hiç kıyafet almadım
Bir ihtimal hediye gelme ihtimalide var
Bu yüzden 29. Haftaya kadar bir şey almayı düşünmüyorum
Bana hediye gelmedi ,kardeşim bikac yenidoğan almıştı onlarda çok güzeldi bunun haricinde kendim almıştım . Ama çok küçük bedenler aldigima pişmanım burada Merve söylediği halde , şimdi bilinçliyim düşün 😂 18-24 ay bile stokluyorum kıyafette 12-18 çok kifayet aldım . Çünkü şuan bu kadar pahalı iken ilerleyen ayları düşünemiyorum bile

Stoklamadigima o kadar pişman olduğum harika ürün ki ,ucuzdu diye dandik bişey çıkar sanmıştımm 1 ay önce alınca kaptan pengu serisi çok çok harika . Denemeyenler mutlaka alsın , aldığımda 12.90 idi demek 17 olmuş olsun ben alicam 5,6 paket 😂 talan olmadan
Ben kızıyorum tek kullanımlık işine söylenmdi mi 😡

Bana hediye gelmedi ,kardeşim bikac yenidoğan almıştı onlarda çok güzeldi bunun haricinde kendim almıştım . Ama çok küçük bedenler aldigima pişmanım burada Merve söylediği halde , şimdi bilinçliyim düşün 😂 18-24 ay bile stokluyorum kıyafette 12-18 çok kifayet aldım . Çünkü şuan bu kadar pahalı iken ilerleyen ayları düşünemiyorum bile
Bende bir yandan kıyafet de almak istiyorum
İçimdeki stokçuya engel olamayıp kıyafetde stoklamak istiyorum
Fakat bebeğin gelişimi nasıl ilerler bilmiyorum
Malum birde yaz bebesi
O yüzden kıyafet konusunda benim için en iyisi beklemek

Kuculmusleri bize verin kizlar😂

Ay en muzdarip olduğum konu bu
Çevremde bu şekilde kıyafet alabileceğim kimse yok ya :mad:
Ilk kizima bir yakinimiz vermisti hepsi de cok guzel seyler hala veriyorlar buyudukce kendi kizi baya iyi oluyor ya:)simdiki kizima mevsimi uymadigi icin pek giydiremedm. Valla olursa iyi olmazsa da yeni yeni giydir bisi olmaz:)

Kuzum ben tek kullanımlık yapmıyorum ki ikiye bölüyorum ne zaman çiş veya kaka yaparda değerse o zaman çöpe atıyorum temiz olduğu sürece kullanılıyor .

Bende makasla ikiye bölüp kullanıyorum
Tek kullanımlığa yürek dayanmaz 😅

Şttt stokçu bacılar
Haftaya salı bim e alt değiştirme örtüsü geliyor
Tabi ben aldığımda Paketi (10lu) 13 liraydı şimdi 17 lira olmuş, diğer yerlere göre yine uygun
Kalitesi güzel ben kullanıyorum
Bebekle gitmeyi becerirsem gidip alacağım
Bn 10luyu 10₺ Ye almıştım bileydim bu kadar güzel 10 paket alırdım
Hele şu pişik döneminde günde 4-5 tane kullanıyorum

E bebek kodu niye gelmiyor 😒
Pamuk almam lazım , bitmeye yakın
Bi umut kod gelir diye bekliyorum
Bana da gelmiyor
Nette beped diye pamuk var hiç denedin mi
Yorumları iui

X