Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Yok Mervecim övmedin. 🙂 Benim stoğum bitti. Bez arayışındayım. 🤷🏻‍♀️ Prima çok pahalı. Sleepy hiç sevmedim, bebemin göbeğine kadar kakası taştı.
Sleepy cidden herkesi mağdur etti. Ben goon kullanıyorum. Babyturco denedim hep indirim oluyo hepsiburada da diye. O da taştı. Goon ćokzel. Içinse emici jel var.

Sleepy cidden herkesi mağdur etti. Ben goon kullanıyorum. Babyturco denedim hep indirim oluyo hepsiburada da diye. O da taştı. Goon ćokzel. Içinse emici jel var.
Tamam Mervecim. Şimdi baktım goona. Bedenleri de diğer markalardan farklı sınıflandırılmış. Alternatif sunması güzel bir şey. Ebebekte görmüştüm. Islak mendili de var. Muhakkak deneyeceğim. Teşekkür ederim 😘

Tamam Mervecim. Şimdi baktım goona. Bedenleri de diğer markalardan farklı sınıflandırılmış. Alternatif sunması güzel bir şey. Ebebekte görmüştüm. Islak mendili de var. Muhakkak deneyeceğim. Teşekkür ederim 😘
Dene gel bana dua et burda herkese övdüm kimse denemedi 🤣🤣 kaç kilo bebe? Bi de ben premium soft olanı kullanıyom. Mutlu bebek olanı denemedim.

Şttt stokçu bacılar
Haftaya salı bim e alt değiştirme örtüsü geliyor
Tabi ben aldığımda Paketi (10lu) 13 liraydı şimdi 17 lira olmuş, diğer yerlere göre yine uygun
Kalitesi güzel ben kullanıyorum
Bebekle gitmeyi becerirsem gidip alacağım
Stoklamadigima o kadar pişman olduğum harika ürün ki ,ucuzdu diye dandik bişey çıkar sanmıştımm 1 ay önce alınca kaptan pengu serisi çok çok harika . Denemeyenler mutlaka alsın , aldığımda 12.90 idi demek 17 olmuş olsun ben alicam 5,6 paket 😂 talan olmadan

C89D4C0B-0D66-4BEE-BB59-7E5D05B187B0.jpeg

Stoklamadigima o kadar pişman olduğum bir harika ürün ki ,ucuzdu diye dandik bişey çıkar diye düşünmüştüm 1 ay önce alınca kaptan pengu serisi çok çok harika . Denemeyenler mutlaka alsın , aldığımda 12.90 idi demek 17 olmuş olsun ben alicam 5,6 paket 😂 talan olmadan
Hemen ekledim broşürü 😂

Benim Stoğum sağlam diye düşünüyorum
E bebek 40’lı olandan 4 paket
Şok bebeland 10’lu olandan 3 paket var

Ama yinede bundanda 2-3 paket alsam mı diye düşündüm.
İçimdeki stokçuya engel olamıyorum :KK70:

Hemen ekledim broşürü 😂

Benim Stoğum sağlam diye düşünüyorum
E bebek 40’lı olandan 4 paket
Şok bebeland 10’lu olandan 3 paket var

Ama yinede bundanda 2-3 paket alsam mı diye düşündüm.
İçimdeki stokçuya engel olamıyorum :KK70:
Bebeland bunun kadar iyi değil ,ben bayıldım buna çünkü kızım kabız ve yeri geliyo bunun üstüne 😂 cuk cuk
Kesinlikle almalısın ben iki paket aldım sadece eve gelip bakınca tekrar bim bim gezdim hiçbir yerde kalmamıştı pişman oldum çok güzel haberin olsun alt açma örtüleri aşırı kullanışlı,kaldı ki bu çok büyük ve pamuklu

Bebeland bunun kadar iyi değil ,ben bayıldım buna çünkü kızım kabız ve yeri geliyo bunun üstüne 😂 cuk cuk
Kesinlikle almalısın ben iki paket aldım sadece eve gelip bakınca tekrar bim bim gezdim hiçbir yerde kalmamıştı pişman oldum çok güzel haberin olsun alt açma örtüleri aşırı kullanışlı,kaldı ki bu çok büyük ve pamuklu
Stoğum sağlam olsun
Alacağım ürünler beni 1 yıl kadar idare etsin istiyorum
Fakat bebe henüz ortada olmayınca malum huyu suyu belli değil 😂
Ne, ne kadar süre gider kestiremiyorum
Ama neticede akmaz kokmaz bir ürün eğer unutmazsam 3-4 paket daha alıp kenara atarım muhtemelen

Bu pişiği çok güzel toparlamıştım
Dün acil evden çıktım diye yanıma zeytinyağ yerine mustela Bi de önerdiğiniz Coresatin pembe olan ve Bioderma abcderm change ıntensive aldım

Coresatini yüzde kullandım şimdilik iyi ama sanırım ya mustela ya bioderma ters tepti yine başa sardık.

10 dakikalık alt açma silme kurutma zeytinyağ sürme olayına yeniden başladık
Mustelanın şampuanı bize alerji yaptı diye düşünerek bıraktık. Yine biodermanın şampuanını kullanıyoruz.
Pişik kremi için mustelaya devam ediyorum günde 1-2 kere sürüyorum çok şükür pişik olmadı.
Bioderma abcdermi denemedim. Onu pişik kremi için mi kullanıyorsun?

Stoğum sağlam olsun
Alacağım ürünler beni 1 yıl kadar idare etsin istiyorum
Fakat bebe henüz ortada olmayınca malum huyu suyu belli değil 😂
Ne, ne kadar süre gider kestiremiyorum
Ama neticede akmaz kokmaz bir ürün eğer unutmazsam 3-4 paket daha alıp kenara atarım muhtemelen
Al kız al ya bende Prima stokluyorum sürekli 😂 bebe 3.5 aylık , bilseydim bu kadar mühim hamilelikte doldururdum pişmanım bunu yapmadigima .

Yaaa gerçekten miii. Bana resmen döşek yorgan taşıtacaklardı. 😱 Bebek hastanede o şeyin içinde boş yatacak yani yataksız. Peki birşey daha sormak istiyorum. 2 müslin bir penye battaniye aldım. O yere sermek için kalın pamuklı battaniye mi almayım o zaman yanıma. Bu arada bilgi verdiğin için çok sağol :)
Bizde içinde yatak vardı. Reflü yatağı. Bence mutlaka uygun bir şey vardır içinde

Al kız al ya bende Prima stokluyorum sürekli 😂 bebe 3.5 aylık , bilseydim bu kadar mühim hamilelikte doldururdum pişmanım bunu yapmadigima .
Ben de pişmanım:) Primaların uygun zamanlarını yakalayabilirdik mesela. Sıfır stokla doğum yaptım. Hala çok anlamıyorum stok işinden. sempatik_kiz sempatik_kiz seni görüp gaza geliyorum bir kaç şey alıyorum Allahtan😂😂

Ben de pişmanım:) Primaların uygun zamanlarını yakalayabilirdik mesela. Sıfır stokla doğum yaptım. Hala çok anlamıyorum stok işinden. sempatik_kiz sempatik_kiz seni görüp gaza geliyorum bir kaç şey alıyorum Allahtan😂😂
Bende bende perişanım şimdi 😂 4 e dek stokladim 2 paket 62+62 2 no yeni bitti çocuğun totosuna dar gelmeye başladı ama bitirmem lazım 4 e dek stokladim 5 i stokladim mi sanırım ilk 1 sene ,1.yasina dek yeter . Ay aynen bende sempatik_kiz sempatik_kiz görünce diyorum hay maşallah orta halli bir bebeye dair magaza açmıştır evinde , kız doğru söyle milletin kilerinide kullaniyo musu stok deposu diye 🤪

Seninki 3.5 aylık
Bizim bebe daha doğmadı
1-2-3 numara bezi aldım
4 numaradanda 126 lı bir paket var 🙈

Alerji falan yapacak diyede aklım çıkıyor 😂

Al bacım al
Bu devirde ne alsan kar kalıyor yanına
İndirimsiz bile alsak 3 ay sonra fiyat artacağından yine karda oluyoruz her seferinde
Alınmış alınmıştır deyip yoluma bakıyorum ben 😂

Bir prima indirimi denk getirirsem 4 numaradan 1 paket daha alacağım

Seninki 3.5 aylık
Bizim bebe daha doğmadı
1-2-3 numara bezi aldım
4 numaradanda 126 lı bir paket var 🙈

Alerji falan yapacak diyede aklım çıkıyor 😂
İşte diyorum ya pişmanım hamile iken stoklamadigima 20 çeşit hastane çıkışı alacağıma bez stoğu yapardım 😐 gerçekten diyorum hastane çıkışı olacak 1 yetmedi 2 diğerleri fazlalık boşuna para saçma,bebeler çabuk büyüyor ve olmuyor giyindikleri .

X