Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar sızdıran sleepy ler bio natural mi, natural mi?

Bio naturali hep sızdırıyor diye duymuştum zaten ondan almamıştım
Ben hem prima hem bio natural kullanıyorum dokusu harika ve hiç sızdırmıyor
Ya bu sızdırma işi beyin yakıyor çok göreceli birşey galiba

Karanlıkta yatırcan uyku tulumu giydirilirsin

Pekiii oto koltuğu önerisi olan var mı? Bebek arabamız yeni doğan için de uygun. Satarken yanında önerdikleri puset oto koltuğu da oluyor ama memnun değilim. İsofixli, bebeğin içinde kaybolmayacağı, oturur pozisyonda mı oldu diye şüpheye düşmediğiniz önerebileceğiniz var mı?

Be safe
Ya vijdansız kadın bi prima mı iyi ya Sleepyden bile hala memnun olan var. Görümcemin 9 aylık oldu sizdırdı diyom aa nasil sızdırdı diyo
Sadece kendi kullandigi urunlerin iyi oldugunu savunan ruh hastasi tipler var ya heh iste ben o yum suan
Ayol ne bileyim o kadar dunya markasi olmus, vardir heralde bi farklari deyip kullaniyoz iste. Kimya muhendisi kuzenim TSE de bunlari inceliyor. dedi ki adamlar hicbir bez markasinin kullanmadigi teknolojiyi kullaniyor birak da iyi olsun, ondan beri vazgecmedim

Valla bnde oğlanda kullanmıştım bunda da kullanmazsam değiştirirsem haksızlık olur diye hiç diğer bezleri denemeye bile kalkmadım
Boşver bildiğinden memnun kaldığından şaşma bn öyle yapıyorum

Abicim sen zenginsin devam et zaten moruk.

Benim kızım da öyle canım.Ortuyu yüzüne kapatio pusette.Yanindaysam üstünü ortuyorum.Kafasina çekince açıyorum.Ama geceleri ya da ben uykuluysam kalın giydiriyorum,üstünü ortmuyorum.

Benim kızım da öyle canım.Ortuyu yüzüne kapatio pusette.Yanindaysam üstünü ortuyorum.Kafasina çekince açıyorum.Ama geceleri ya da ben uykuluysam kalın giydiriyorum,üstünü ortmuyorum.
Bende bir koca var kaynanadan beter uyku tulumu giydiriyorum çocuğun üstünü Gine örtüyor bu sefer çocuk sıcaktan bunalıp ağlıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…