Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Çok büyük kolaylık gerçekten. Sleepynin denemedim hiç. Babyme nin almıştım. 60x90 ölçüsü. Bugün tekrar alıp stoklayayım dedim ben de

yok ya kullanılmamış bildiğin hiç açılmamış paket, benim cocuk erkek elimde ki emzikler pembe mor
dolap uygulamasına baktım, adamlar kullanılmışa 90 tl yazmış,
şahsen 2-3 kere kullanıldı denilen emziği bende almam

Olsun
O zaman süper. Bolca 2 numara sipariş verdim. Direkt kullanırım iyi olur
Bizim gruptan arkadaş yazmış.

Premium care 2 bedeni sleepy 3 e denk geliyor yaklaşık olarak .Baby turco ,sleepy ,jelly welly (bim) hepsini denedim ve sonuç ilk 6 ay premium care kullanmaya karar verdim en azindan geceleri ve disari çıktığımız zaman.Harici zamanlarda yine diğer bezlerden kullanmaya devam ederim.Diger bezlerde sızdırma oldu hep ,kati gıdaya geçince en azindan hangisi olursa fark etmez .

Aslında alanda çok fazla var
Çünkü bir çok bebek emzik emmediği için çeşit çeşit emzik alıp deneyip yenisini alıyorlar. 1 saat bile denememiş oluyor bebek emziği ağzına aldığı gibi atıyor

Bu şekilde elinde 50ye yakın emzik biriken insanlar tanıyorum.

Aynn bnde dışarda serip atıyorum bi daha çantaya koymuyorum

Süper Diğer merak edenlere de fikir olsun.
Sızdırma yapmaması çok önemli. Gecenin bir yarısı bebeği soyundurup ağlatmak çok kötü oluyor. Zaten indirimle pek fiyat farkı da yok. Bebeğe en az sorun çıkaranı kullanmak lazım. İnşallah prima bizde de sızdırmaz

1.1 tl benim bezin adeti nasıl fiyat farkı yok

Bn hiç diğer bezleri denemedim bile oğlumda da prima kullanmıştım memnun kalınca bunda da devam ettim hiç sızdırma yaşamadım ve gece boyu hiç açmıyorum uyku kaçmasın diye sende memnun kalırsın bnce

Gece bez değiştirilio muydu Bitterim.Wala ben hiç degistirmiorum.Gece 12-2 arasında bı saatte uyuyo genelde kızım.O saatten sabah uyanana kadar aynı bezle.Sizma,tasma hiç yaşamadık.Degismem mi gerekio yoksa.Sen bilirsin bitterim.

Yok cnm gerekmiyor artık yani bn açmıyorum yatmadan önce değişip sabaha kadar kalıyor
ilk doğduklarında sık sık kaka yapıyorlardı değişiyordu uyandırmak içinde açıyorduk

Hep mi öyleydi? Sabaha kadar nasıl duruyor maşallah. Biz 3-4 kesin değiştiriyoruz. Oğlum daha küçük tabii daha sık olması normal ama hiç değiştirme ihtiyacı olmamasına şaşırdım

Hep mi öyleydi? Sabaha kadar nasıl duruyor maşallah. Biz 3-4 kesin değiştiriyoruz. Oğlum daha küçük tabii daha sık olması normal ama hiç değiştirme ihtiyacı olmamasına şaşırdım
İlk zamanlar zaten hiç uyumuodu canım.Bir saat aralikla hiç ama hiç abartmiorum Max bir saat arayla besliodum bebeğimi.O zamanlar zaten uyumadigi için sürekli bez değiştirioduk.3.ayini doldurdu.Bez değişimi arası uzadı.Ama geceden sabaha ne sızma,ne tasma hicbisey yaşamadık.Uyurken de bez için uyandırıp uykusunu hiç bölmeyi düşünmedim.

Kızlar YouTube da Osman Gönül al diye bı çocuk doktorunu takip ediyorum.Kafamdaki bütün sorulara cevap verio.Keske İstanbul'da olsa.Wala giderdim.Bi bakın siz de belki begenirsiniz

Kızlar YouTube da Osman Gönül al diye bı çocuk doktorunu takip ediyorum.Kafamdaki bütün sorulara cevap verio.Keske İstanbul'da olsa.Wala giderdim.Bi bakın siz de belki begenirsiniz
Bnde onu izliyorum çok güzel anlatıyor herşeyi

Küçük de ondan, büyüyünce öyle olmuyor kaka yapmadıkça açılmıyor uykusu açılmasın diye..ben de son bir aydır açmıyorum zaten oğlum hiç uyumuyordu yeni uyumaya başladı bir de uykusunu bölemem

Evet hatırladım şimdi. Meme düşkünüydü kuzucuk:) Maşallah öyleyse durum gerçekten uykusunu bölmeye gerek yok tabii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…