Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Acaba ben 288 li Prima Premium Care 3 numarayı boşuna mı aldım yaaelimdeki 2 numara bitmek üzere 3 e gecicek.İnsallah yarıda kalmaz da kullanırım.Ben de kiwi elektrikli sağım makinesi kullandim memnun kaldım.
Gerçi henüz bebesi doğmayan birinden akıl alınmaz ama ben buradakilerin yalancısıyım

Kızlar bu nasıl indirim anlamadım.Bizim File Markette zaten 110 TL bu bez.Alicaktim vazgeçtim.

Eklentiler

• Screenshot_2022-02-19-19-58-11-347_com.solidict.ebebek.jpg
    77,1 KB · Görüntüleme: 57
Dolap hesap adınız nedir, bende bakabilirim bi

Ben hic kullanmadim onlardan ya
Bnde BİM’den almıştım 2 paket daha bitmedi
Yorumları çok iyi denene bilir
Biz bu ara pişik olmuşuz ilaçlardan altını açık bırakıyorum her bez değişiminde yarım saat nerdeyse iyi oluyor çiş kaka ne varsa yapıyor

Kız bacaklar hep iz delirecem ben 5e mi geçsem napsam. Normal kilolu yani ben anlamadım.
Ben anladim sen kesinlikle cok dar bagliosun ondan oluyo
Ben isvicreden medela swing getirttim gerci trendyolda falan da var ama daha uyguna gelmisti
Cift baslik oldugu icin 5-10 dkda iki gogusu de bosaltiyor istedigin hizda ayarliosun. Hem elektrikle hem pille calisiyor.
Seyahat aninda aracta bile emzirme ortusuyle sagim yapabiliyorum. Ben cok memnunum ki zaten medela bu konuda iyisiymis

Sana foro atcam özelden

At bakim ben de sana atayim bi sonraki bez degisiminde
Benim bebe 6 kgya yaklasti hala 2 nodayim ben cunku
Benim de o civardır hatta seninki erkek daha fazla bile olabilir. Atıcam cidden. Ama yarin atiyim gün ışığında ve az sure kalmışı. Simdi uyuyo az uyanır da yeni takabilirsem yarın sabah duracak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…