Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Acaba ben 288 li Prima Premium Care 3 numarayı boşuna mı aldım yaa😭😭elimdeki 2 numara bitmek üzere 3 e gecicek.İnsallah yarıda kalmaz da kullanırım.Ben de kiwi elektrikli sağım makinesi kullandim memnun kaldım.
Gerçi henüz bebesi doğmayan birinden akıl alınmaz ama ben buradakilerin yalancısıyım :KK70::KK70:

Kızlar bu nasıl indirim anlamadım.Bizim File Markette zaten 110 TL bu bez.Alicaktim vazgeçtim.

Eklentiler

• Screenshot_2022-02-19-19-58-11-347_com.solidict.ebebek.jpg
    Screenshot_2022-02-19-19-58-11-347_com.solidict.ebebek.jpg
    77,1 KB · Görüntüleme: 57
Kızlar kızım kıyafetlerinin her birini toplasanız iki defa anca giymiştir.Evde dolap beklio onca şey.Sizce Dolap uygulamasından satışa koysam alan olur mu?Markalı,güzel ürünler leke,sökük hiçbir defosu yok.Hatta bazıları sadece yıkandı.Kizim ortalığı yikio giyineceginde.Deneyemedik bile çoğu şeyi.
Dolap hesap adınız nedir, bende bakabilirim bi

Ben hic kullanmadim onlardan ya 🤭
Bnde BİM’den almıştım 2 paket daha bitmedi
Yorumları çok iyi denene bilir 😬
Biz bu ara pişik olmuşuz ilaçlardan altını açık bırakıyorum her bez değişiminde yarım saat nerdeyse iyi oluyor çiş kaka ne varsa yapıyor 🤣

Kız bacaklar hep iz delirecem ben 5e mi geçsem napsam. Normal kilolu yani ben anlamadım.
Ben anladim sen kesinlikle cok dar bagliosun ondan oluyo
Tecrübeli anneler ❤️ Süt sağma pompasıyla ilgili önerilerinizi bekliyorum. Elektronik mi, manuel mi olmalı? Yurtdışından alıp kullandığınız özel markalar varsa onlar da olur, getirtebilirim.
Tecrübe ve önerilerinizi bekliyorum 🤗
Ben isvicreden medela swing getirttim gerci trendyolda falan da var ama daha uyguna gelmisti🥶
Cift baslik oldugu icin 5-10 dkda iki gogusu de bosaltiyor istedigin hizda ayarliosun. Hem elektrikle hem pille calisiyor.
Seyahat aninda aracta bile emzirme ortusuyle sagim yapabiliyorum. Ben cok memnunum ki zaten medela bu konuda iyisiymis

Ben anladim sen kesinlikle cok dar bagliosun ondan oluyo

Ben isvicreden medela swing getirttim gerci trendyolda falan da var ama daha uyguna gelmisti🥶
Cift baslik oldugu icin 5-10 dkda iki gogusu de bosaltiyor istedigin hizda ayarliosun. Hem elektrikle hem pille calisiyor.
Seyahat aninda aracta bile emzirme ortusuyle sagim yapabiliyorum. Ben cok memnunum ki zaten medela bu konuda iyisiymis
Sana foro atcam özelden :63: :KK70:

At bakim ben de sana atayim bi sonraki bez degisiminde🥶
Benim bebe 6 kgya yaklasti hala 2 nodayim ben cunku🤔
Benim de o civardır hatta seninki erkek daha fazla bile olabilir. Atıcam cidden. Ama yarin atiyim gün ışığında ve az sure kalmışı. Simdi uyuyo az uyanır da yeni takabilirsem yarın sabah duracak 😬

X