Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Canimmmm içime bı nebze olsun su serptin.Allah ne muradın varsa versin.Zamaninda,sağlıkla al sen de kucağına inşallah canım

Canım artık uzun zaman oldu 3 ay yani. Ve daha da zorlaşacak gibi duruyor bak 4. Ayda uyku gerilemesi oluyomuş. Sonra diş tantanası başlayacak. Bu arada senin daha sağlam durman lazım bunlarla daha iyi başetmek için.
Evet Mervem çok haklısın.Birak basetmeyi ben günden güne geriliorum.Kendimi yiyip bitiriorum.Az bişey gözümü kapsam uyuyim diye bu sefer aynı şeyleri rüyamda görüp kendimi yiyorum.Gidicem doktora.Duzelemicem ben belli oldu.

Canım sanırım biberon bakiosun.Ben Chicco Natural Feeling kullaniorum.Cok memnunum.Hem cam var hem plastik bende.

Bulunduğun yerde aile hekimine danışsan yada kendi ebene.
Onların seni ücretsiz yönlendirebileceği bir sosyal hizmet birimi mutlaka vardır.
Bu tarz konularda annelere, çocuklara ve ergenlik yaşındaki gençlere çok destek veriyorlar
Canım sanırım biberon bakiosun.Ben Chicco Natural Feeling kullaniorum.Cok memnunum.Hem cam var hem plastik bende.
Bundada sürekli başlık içeri kaçıyor bebek emerken diye okudum
Ondan çekindim açıkçası

Cok sag ol cnm, gecti gitti bile
Sag ol cnm, cok cabuk gecti inan, ondan sana yazdım. Ben de belirti hissettigim gibi uzak durdum, sonraki gunler de cift maske ile yaklaştım hasta olmasina ragmen. Teste gerek yok bebege, versen de aynı ilaclari vercekler. Bana aile hekimi her seye rağmen fitil, antibiyotik ve aferin yazdi, bunlari gerek olursa kullanacaktim ama parolle hallettik 2 gunde bitti gitti, ciddi bir sey olmadi. İcin rahat olsun yani

Kız başlık kaçmıyormuş millet tersinden verdiği için öyle oluyormuş. Bende mesela yanlış biliyormuşum geniş kısım çeneye gelecekmiş şaşırdım duyunca

Ben lansinoh kullanıyorum biberonda, memnunum ama baska da bsy kullanmadigim için kiyaslama yapamam tabii.

Kızlar similac kullanan varsa bi baksın

Bence yok öyle bi mama burda ben görmedim hiç

Evet canım bak o dedikleri doğru.Emzik kismi sürekli içeri kaçıo.Ama benim bebeğim buna alıştığı için, meme reddi de olmadığı için hiç bozmadım düzenini.

Kız başlık kaçmıyormuş millet tersinden verdiği için öyle oluyormuş. Bende mesela yanlış biliyormuşum geniş kısım çeneye gelecekmiş şaşırdım duyunca
Onu biliyorum
Kutunun üstüne kocaman resmini basmışlar zaten kullanım şekli diye
Ama millet yinede içine kaçıyor yazmış
Ondan çekindim açıkçası
Zırt pırt elini sok ittir
Hijyen falan kalmaz diye düşündüm
Ben lansinoh kullanıyorum biberonda, memnunum ama baska da bsy kullanmadigim için kiyaslama yapamam tabii.
Keşke bu kadar çok çeşit olmasaydı ya herşeyden bir model olsaydı Alıp geçseydik

Ya ona rağmen gaz oluyorsa çok üzücü. Ben de portakal gibi net gaz yapanları hiç yemiyorum ama bilmeden çok şey yiyorum sanırım. Bezelyeye şaşırdım mesela. O kadar liste baktım görmedim

Ikinci aydan sonra hafifledi, artik kendi gazini kendi cikariyor mesela
Bak bizim diyetisyenimizin paylastigi liste var onu ekliyim ordan bak gaz yapan besinlere, ben ona uydum hep
Çok teşekkürler Bu listeyi önceki mesajından indirmiştim aslında. Bezelye burada yazıyormuş da Daha çok dikkat etmem lazım.

Bizimkisi aşırı gaz çıkarıyor. Daha 10 günlükken başladı resmen. Emerken kendini sıkıp sıkıp alttan çıkarıyor. Ama ona rağmen hafiflemiyor doktor da bu kadar kaka bu kadar gaza rağmen nasıl bu kadar dolu olur hala dedi. İnşallah 2 aydan sonra bizim de geçer

Ya ona rağmen gaz oluyorsa çok üzücü. Ben de portakal gibi net gaz yapanları hiç yemiyorum ama bilmeden çok şey yiyorum sanırım. Bezelyeye şaşırdım mesela. O kadar liste baktım görmedim
Gaz masajları denedin mi ?
ayaklarınızı sıcak tutun ikinizde
Maalesef oluyordu

Aynen canım geniş kısmı çeneye gelicek şekilde bebeğin ağzına veriosun.Ama o şekilde de kaçıo emzik içine.Duzeltmek için elinle bı müdahalede bulunmana gerek yok.Bebegin ağzından hafifçe çektiğin an duzelio emzik.Ama dediğim gibi benim bebeğim bu düzene alıştı o yüzden bı sıkıntı yaşamıyoruz

4 numaraya kaç aylıkken geçilir ki ortalama bu aldıracağım bezlerin tarihi geçer diye de korkuyorum ben
Şuan satılanlar hep 2021 üretimli
Ay bilmiuorum ki bizim bezde 7-12 kilo yazıyo ama 8 9 kilo olana kadar kullanır bence. Eşim bazı hesaplamalar yaptı ama bugün son paketleri de yığarken biraz fazla mı diye düşündüm. 76lı 4,5 paket var sanırım. Günde ortalama 7 bezden 45 50 gün gider sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…