Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Sadece sut urunlerine mi dikkat ediyosun? Yedigin yemekler de cok etkiliyor

bi tulum aldım cok güzel 150 tl, oğlana 1 kere giydirdim
dolap uygulamasına girip o marka. modele giriyorum
40-50 en fazla 60 falan yazmışlar
satmaya vicdanım el vermiyor
Biliorum kuzum en pahalısı,en markalisi bile olsa 2. el oldu bebislerin kıyafetleri.Ama benim evde yerim de kalmadı.Sadece bebek eşyaları değil ki bendeki stoklar.Tuvalet kağıdından,deterjana,sıvı yağdan,yumuşatıcıya kadar bazalarin altı bile stok dolu3 e 5 e bakmadan saticam galiba.

Sadece sut urunlerine mi dikkat ediyosun? Yedigin yemekler de cok etkiliyor
Yediklerime de dikkat ediyorum. Bulgur da gaz yapıyormuş sanırım. Bir tek onu süt kalitesi için iyi diye arada yedim. Onun dışında bayadır her şeye önce gaz yapar mı diye bakıyorum

Dolap hesabı açınca ismini buraya da yaz bakarsın bizden biri alır belli mi olur

Günaydın kızlar
Hayırlı sabahlar

Yenidoğan olarak hangi biberonu aldınız
E bebek indiriminden almaya gideceğim.
Ama kararsız kaldım
Avent cam olanı alacaktım
Fakat bütün yorumlarda akıtma yapıyor yazıyor
Birde cam olanın yavaş akışlı olanını bulamadım

Bu tarz biberon temizleme fırçalarıda gereklimi sepete ekleyeyimmi
Yorumlar güzel fakat gereksiz şeyler almak istemiyorum
Bir sürü parça var
Hangisiyle ne temizlenir
Onu da bilmiyorum

Bir sürü parça var
Hangisiyle ne temizlenir
Onu da bilmiyorum
Eki Görüntüle 3009570
Soldan 2. İle biberon içi süt sağma makinesinin parçalarını temizliyorum ben, 3. İle ise biberonun emzik kısmının içini temizliyorm. Diğerlerini daha kullanmadım

Hepsinden aynı miktar karışık olunca valla uyku yapmadı bnde çokta
Evet annenin gazı olduğu gibi bebeğe geçiyor maalesef evet yemek sonrası bn bazen önce bile içiyordum ama ciddi sütte arttırıyordu inşallah çabucak geçer

Bir sürü parça var
Hangisiyle ne temizlenir
Onu da bilmiyorum
Eki Görüntüle 3009570
Kız sen uyusana bebe olunca bu günleri arayacaksın
Bn almadım şuan memeyle devam ediyoruz diye biberona geçiş yaptığımız zaman alırım diye sende öyle yapabilirsin ihtiyaç dahilinde alırsın

Merhaba ben Chicco naturalfeeling kullandım yenidoğan dönemi için cam olanından.hiç akıtma yapmadı çok memnun kaldım,hem biberon hem meme gittik sıkıntı da olmadı tavsiye ederim.

Bir sürü parça var
Hangisiyle ne temizlenir
Onu da bilmiyorum
Eki Görüntüle 3009570
Bunu da aldım.hayatımda aldığım en gereksiz şeydi bence.çünkü sürekli biberon kullanmıyorum, bunu bebeğin emme durumuna göre bakarsınz bence

Yediklerime de dikkat ediyorum. Bulgur da gaz yapıyormuş sanırım. Bir tek onu süt kalitesi için iyi diye arada yedim. Onun dışında bayadır her şeye önce gaz yapar mı diye bakıyorum
Valla en son limonun, fistigin, bezelyenin ve hatta baharatlarin bile gaz yaptigini ogrenince sok gecirmistim. Her seye dikkat edince bizim gaz problemi cozuldu

Kız sen uyusana bebe olunca bu günleri arayacaksın
Bn almadım şuan memeyle devam ediyoruz diye biberona geçiş yaptığımız zaman alırım diye sende öyle yapabilirsin ihtiyaç dahilinde alırsın
Yaaa ben hep böyleyim hamilelikten öncede 4-5 saat anca uyurdum
Hamilelik tuz biber oldu uyuyamıyorum
Merhaba ben Chicco naturalfeeling kullandım yenidoğan dönemi için cam olanından.hiç akıtma yapmadı çok memnun kaldım,hem biberon hem meme gittik sıkıntı da olmadı tavsiye ederim.
Hiç bakmamıştım
Bakayım hemen yorumlara
Bunu da aldım.hayatımda aldığım en gereksiz şeydi bence.çünkü sürekli biberon kullanmıyorum, bunu bebeğin emme durumuna göre bakarsınz bence
Peki biberon kullanırken nasıl yıkıyordun. Direk temiz süngerle falan mı

Bn biberon almadım pompanın biberonun 1-2 kere kullandım
Antikolik dr.browns u da çok övüyorlar tomme tippe de aynı şekilde biberon kullansaydım tomme tippe almayı düşünüyordum emziğin kullanıyoruz çok memnunum
Şuan 1 tane al belki hiç gerek bile kalmaz

Aynen bebeğimin süngeri ve deterjanı ayrı.Biberon kullandığım zamanlarda onlarla yıkıyorum

Bir sürü parça var
Hangisiyle ne temizlenir
Onu da bilmiyorum
Eki Görüntüle 3009570
Sagdan ikinci ince kanul gibi olan antikolik aparatli biberon borulari icin, soldaki ikili sisman ve uzun biberonlar icin...
Alirmisin dersen bunlari almam sunger en cok bakteri biriktiren madde, o nedenle silikon ya da kıl uclu biberon temizleyici harici kullanmam.
Antikolik biberonum tommie tippee, zaten temizlik aparatlari -hem ince hem kalin olan- setin icinde mevcut. Temizlik malzemelerinin tumu green clean. Bir de emzik, biberon memesi asla kaynatmam, mikrodalga sterilizatoru hem daha kolay hem de daha hijyenik.

Pompayı görümcem gönderecek avent elektrikli var bende sakın alma dedi
Açıkçası ne araştırdım ne de baktım iyi oldu yani.
O yüzden içimden biberon çıkmaz bizde
Emzik olarak aventin karanlıkta parlayandan aldım. Gece sipariş verdim
Ama tommie tippee çok duydum. Sadece yorumlarda meme reddi yaşadık yazmışlar
Ondan çekindim biraz

Aynen bebeğimin süngeri ve deterjanı ayrı.Biberon kullandığım zamanlarda onlarla yıkıyorum

Allah razı olsun
Sabah sabah Biraz baktım ama ne işe yaradıklarını bulamamıştım
Mikrodalga Sterilizatörünü hiç duymadım.
Görümcem bende sterilizatör var sakın alma göndericem ben dedi.
Zaten almayı düşünmediğim için hiç araştırmamıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…