Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Prima premium care kullaanan arkadaşlar B BitterCikilata ve therealsinner therealsinner bebeler kaç kg acaba bende açılmamış 2 paket 3 numara var geçen indirimden bu indirimde 4 mü alsam acaba 6.5 kg yi geçmiştir benim kız muhtemelen bana bir yardımcı olsanız🥰
Bitanem benim kızım bir ay önceki kontrolünde 5480 gram ve 61 cm idi.Dune kadar 2 numara Premium Care kullanioduk.Dun 3 numarayı deneyim dedim 2 den daha rahat oldu.Elimdeki bı paket 2 numarayı bitirdikten sonra 3 e baslicaz Allah izin verirse🥰Bu ayki kontrolümüz salı günü.O zaman boy ve kilosunu ogrenicez.Ama dediğim gibi 3 numara bize şuan daha rahat oldu canım❤️

Bitanem benim kızım bir ay önceki kontrolünde 5480 gram ve 61 cm idi.Dune kadar 2 numara Premium Care kullanioduk.Dun 3 numarayı deneyim dedim 2 den daha rahat oldu.Elimdeki bı paket 2 numarayı bitirdikten sonra 3 e baslicaz Allah izin verirse🥰Bu ayki kontrolümüz salı günü.O zaman boy ve kilosunu ogrenicez.Ama dediğim gibi 3 numara bize şuan daha rahat oldu canım❤️
Maşallah canım kızına🌺🌺bizim de 1 ay önce 5.400 idi ama 1 aya yakındır 3 no kullanıyoruz ama sanki bacaklardan sıkıyor gibime geliyor 2 paket 3 bittikten sorna 4 alsam mı karar veremiyorum yoksa 3 devam mı etsem🥲

Prima premium care kullaanan arkadaşlar B BitterCikilata ve therealsinner therealsinner bebeler kaç kg acaba bende açılmamış 2 paket 3 numara var geçen indirimden bu indirimde 4 mü alsam acaba 6.5 kg yi geçmiştir benim kız muhtemelen bana bir yardımcı olsanız🥰
Bnce kullanılır daha
Ama indirimden 4 al zaten artık çok bez kullanmıyoruz günde 4-5 bez değişiliyor ☺️
3 bittikten sonra 4 e geçersin o zamana kilosu da artar

Bnce kullanılır daha
Ama indirimden 4 al zaten artık çok bez kullanmıyoruz günde 4-5 bez değişiliyor ☺️
3 bittikten sonra 4 e geçersin o zamana kilosu da artar
Tam da düşündüğüm şey buydu işte tereddütte kaldım😁 öyle yapayım o zaman 4 stoklayayım teşekkür ederimm🌺

E bebekten 75 TL ye 9 paket ıslak mendil aldım kızlar.6 tane 90 li sleepy,bı tane de 3 lü paket her biri 56 li baby&me pudrali aldım.Baby&me indirimde değilmiş.Bilseydim almazdim.Kasada da bırakamadım almış oldum.Az önce denedim beğenmedim kokusunu.O temiz pudra kokusu yoktu.Ama kullanıcam tabiki.Almis bulundum bı kere :KK45:.Sleepy den çok memnunum mis gibi,tertemiz bı koku.Bi de kızlar e bebek baby&me Bebek kolonyası var.Wala koku severler bı denesin derim.Muhtesem bişey.Tertemiz bı pudra kokusu.Bebegimin tenine elime sıkıp öyle suruyorum,kıyafetlerine direk sıkıyorum🥰

Eklentiler

• IMG_20220218_145344.jpg
    IMG_20220218_145344.jpg
    97,6 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_20220218_145329.jpg
    IMG_20220218_145329.jpg
    78,7 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_20220218_145321.jpg
    IMG_20220218_145321.jpg
    135,6 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_20220218_145244.jpg
    IMG_20220218_145244.jpg
    141,5 KB · Görüntüleme: 48
Kızlar kızım kıyafetlerinin her birini toplasanız iki defa anca giymiştir.Evde dolap beklio onca şey.Sizce Dolap uygulamasından satışa koysam alan olur mu?Markalı,güzel ürünler leke,sökük hiçbir defosu yok.Hatta bazıları sadece yıkandı.Kizim ortalığı yikio giyineceginde.Deneyemedik bile çoğu şeyi.

Kızlar kızım kıyafetlerinin her birini toplasanız iki defa anca giymiştir.Evde dolap beklio onca şey.Sizce Dolap uygulamasından satışa koysam alan olur mu?Markalı,güzel ürünler leke,sökük hiçbir defosu yok.Hatta bazıları sadece yıkandı.Kizim ortalığı yikio giyineceginde.Deneyemedik bile çoğu şeyi.
Koyabilirsin canım bak bakalım satılırsa ne güzel olur
Bn çok küçük kıyafet almadım şuan giyiyoruz herşeyi 🤣
Bnde satayım demiştim eşim kızdı 🤣 ihtiyacı olanlara faydamız olsun diyor
O yüzden çok fazla almadım 🤗

E bebekten 75 TL ye 9 paket ıslak mendil aldım kızlar.6 tane 90 li sleepy,bı tane de 3 lü paket her biri 56 li baby&me pudrali aldım.Baby&me indirimde değilmiş.Bilseydim almazdim.Kasada da bırakamadım almış oldum.Az önce denedim beğenmedim kokusunu.O temiz pudra kokusu yoktu.Ama kullanıcam tabiki.Almis bulundum bı kere :KK45:.Sleepy den çok memnunum mis gibi,tertemiz bı koku.Bi de kızlar e bebek baby&me Bebek kolonyası var.Wala koku severler bı denesin derim.Muhtesem bişey.Tertemiz bı pudra kokusu.Bebegimin tenine elime sıkıp öyle suruyorum,kıyafetlerine direk sıkıyorum🥰
Güle güle totoyu silin bakalım
Bnde oda kokusu almıştım o da çok güzel pudralı

Mall of daki gerçekten büyük
Vadi ye o kadar uzağa e bebek için mi gittin🤣🤣 forumda ki de büyük
Bn bazen Beylikdüzü’nde var (baya büyük 2 katlı)oraya gidiyorum karşısında da baby mall bi ona giremedim ilk fırsatta baby malla gitmek istiyorum uygunmuş genel olarak
therealsinner therealsinner burda yazdığım e bebeğe yolun düşerse git çok büyük

Sürme tenine en fazla tarağına sık saçına sür

Olur olur

therealsinner therealsinner burda yazdığım e bebeğe yolun düşerse git çok büyük
Yok bitterim gezelim diye gittik görünce de girdim ama beğenmedim çok küçük ve aradığım şeyleri bulamadim.Dedigin gibi en guzeli Mall Of İstanbul e bebek.Aaaa bı de Cevahirdeki var.Onu da beğeniyorum.Cok büyük ve aradığım her ürünü bulabiliyorum.Baby mall u internette gordum.Chicco 4 in 1 nappy cream ararken.En uygun ordaydi.Gidebilirsem bakım ona da❤️🥰

Bence mutlaka eklemelisin
Ben kullanılmayan herşeyin paraya çevrilmesinden yanayım
Kendimde dolaptan yada letgodan büyük küçük çok şey alıp satıyorum

Gaz problemi var mı? Sık emzirildiğinde midede sindirilmiş süt ile sindirilmemiş süt karışıp gaza sebep olabiliyormuş. O yüzden 2 saatten önce tekrar beslenme önermiyorlarmış. Yani en azından ben öyle okudum:)
Gaz problemimiz çok olunca araları açmaya çalışıyorum
Bende gaz problemi yüzünden araları açmaya çalışıyorum ama durmuyor uyanıkken meme istiyor sürekli. Doktorumda istedikçe ver dedi

Baby me kolonya ben de kullanıyorum canım nerdeyse dalin ile birebir koku 😁 ben de elime sürüyorum ☺️ben evimde de e bebeğin pudralı oda kokusunu kullanıyorum yaklasık 5 yıldır🌺

Soft koku aşığıyım ,pudra kokularını çok severim😁

Kızlar 2. Ay aşısında hangileri yapılıyor kafam karıştı valla. Sadece verem aşısı değil mi koldan?

X