Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Sudocrem niye aldın? 🤨
(Geriden okuyorum, gelecegim )
O namert sudocream da cok iyi ya hu, mercimek/bezelye kadar suruyorsun popişe cinko oksit etkisi ile no pisik... yetiskinlerde yanik ve sivilcede de basarili. Mustela aldim ama 1 tanecik minicik sudo alsam mi diyorum yalan yok 🙈 İcerik sorununu bi googleladim, arayip bulmaya calistim ama rast gelmedim.

(Geriden okuyorum, gelecegim )
O namert sudocream da cok iyi ya hu, mercimek/bezelye kadar suruyorsun popişe cinko oksit etkisi ile no pisik... yetiskinlerde yanik ve sivilcede de basarili. Mustela aldim ama 1 tanecik minicik sudo alsam mi diyorum yalan yok 🙈 İcerik sorununu bi googleladim, arayip bulmaya calistim ama rast gelmedim.
Ya olmazsa alırsınyav.

Screenshot_20220214-135440_Instagram.jpg

Inquisitive Inquisitive meşhur muhendisinoglu

Bizim topikte biri dedi ki mühendisinoglu da iyi ayak değil reklam aldığı ürünleri övüyormuş falan🤭
O zaman başka biri çıksın başka ürünleri övsün sivitçim. Biz bi bunu biliyoz takipliyoz. Övdüklerini almayabiliriz ama bi şeylerde de şu var bu var diyoda dikkat etmek lazım. Sonuçta adam içinde bpa olmayan bunda var diyemez ki... mesela bez konusunda yıldızlar listesi çok zengin. Tüm bezler temiz içerik nerdeyse. Yani liste kalabalıklaşabiliyosa kalabalıklaştırıyo adam. Ben rahatsız olmadım tutumundan.

O zaman başka biri çıksın başka ürünleri övsün sivitçim. Biz bi bunu biliyoz takipliyoz. Övdüklerini almayabiliriz ama bi şeylerde de şu var bu var diyoda dikkat etmek lazım. Sonuçta adam içinde bpa olmayan bunda var diyemez ki... mesela bez konusunda yıldızlar listesi çok zengin. Tüm bezler temiz içerik nerdeyse. Yani liste kalabalıklaşabiliyosa kalabalıklaştırıyo adam. Ben rahatsız olmadım tutumundan.
Bence de.. Sadece incelemeler biraz eski kaldi, oglu ufakken daha sık idi. Reklam icerigi nispeten az sanki.
Ben bir de gida dedektifini takip ediyorum bilhassa mama iceriklerini gordukce cok sinirleniyorum. Ayni markali urunun TR iceriginde zararli ne ararsan var, AB ulkesinde satilanda temiz icerik... Tamam maliyet de, bu kadar mi ucuz canimiz!!! Buradan mama almamaya kararliyim, babayi koyacam ucaga olabildigi kadar alip getirecek, ya da oradan alip DHL/UPS ile kargolar..

Bana da saçma geldi çünkü adam tek tek şu var bu yok diyor yani içeriğine bakıp. Ama bazılarını güncellese daha iyi olacak değişenler varmış sanırım.

Merhaba bitter lekeler çıkıyor diyince hangi deterjanı kullandığını merak ettim 🤭🤭 belki önceden yazdın okudumda ama not almayınca unutmuş olabilirim😊😊
Bunu kullanıyorum 🤗
Duru granülde çıkarıyordu 🤗

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 40
X