Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Iyi ki almamışsın ya ben herkes alınca Allahın emri gibi dedim şarıl şarıl kanayacaz 🤣
Bence kullanışlı bir şey ama fazla. Ben önceki doğumumda artanları sonra başkasına verdim. Şimdi de birş verdi 3 tane, yetti. Koca paket çok gereksiz, herkes birbiriyle paylaşmalı bence 😂
Geçmiş olsuuun 🤣 Benim de durup durup goon övesim geliyo sleepy faciasından sonra 🤣
Senden gördüm, sattım sleepyleri ama hala elimde var çok almışım. Primaya döndüm. Başka bez denemeye cesaret edemedim.

Bence kullanışlı bir şey ama fazla. Ben önceki doğumumda artanları sonra başkasına verdim. Şimdi de birş verdi 3 tane, yetti. Koca paket çok gereksiz, herkes birbiriyle paylaşmalı bence 😂

Senden gördüm, sattım sleepyleri ama hala elimde var çok almışım. Primaya döndüm. Başka bez denemeye cesaret edemedim.
Goon deneee 🤣 Ben de başkasına verdim artanları. Hatta görümcem de bana vermişti ben de almıstım onun verdikleriyle beraner verdim. 🤣

Otomatik sallanan Ana kucağı soran kızlar e bebekte önümüzdeki günlerde farklı markalarda indirim olacak 🌼

Goon deneee 🤣 Ben de başkasına verdim artanları. Hatta görümcem de bana vermişti ben de almıstım onun verdikleriyle beraner verdim. 🤣
Toplam 11 küçük paket, vermeye kıyamadım 😂 sonuçta benim de bez almam lazım. 2 no toplam 1 paket zor kullandım. 1 no da hiçbir sorun yoktu diye almıştım.
Ebebek indiriminden prima aldım baya ama bittiğinde deneyebilirim goon.

Toplam 11 küçük paket, vermeye kıyamadım 😂 sonuçta benim de bez almam lazım. 2 no toplam 1 paket zor kullandım. 1 no da hiçbir sorun yoktu diye almıştım.
Ebebek indiriminden prima aldım baya ama bittiğinde deneyebilirim goon.
Ben de 1de sorun yoktu 2nin son paket tüm bezler sızdırdı. Dedim herhalde küçük geliyo 3e geçtim o da aynısı oldu.

Her yerde olan mami beg seysi gibi suruyo aslında 🤣

tabi bu reklama tıklayınca benzer şeyler karşıma cıkıyor
trendyolda muadili gibi birşey buldum,
şimdi bu da fazla ucuz kalıyor, klasımı sarsacakmış gibi :KK70: :KK70: :KK70:

tabi bu reklama tıklayınca benzer şeyler karşıma cıkıyor
trendyolda muadili gibi birşey buldum,
şimdi bu da fazla ucuz kalıyor, klasımı sarsacakmış gibi :KK70: :KK70: :KK70:

Niye sırt çantası istemiyon ki

Ben 2 paket harcadim mesela ama benim kanamam çok oldu. Buyuk bir miyom da alinmisti çünkü. Dogumdan birkac gun sonra onca kan kaybından dolayı yuzum tenim sapsariydi. Ama biz de ilk etapta 1 paket aldık, yetmeyince evdeyken 2. Paketi aldık. En son da pede gectim. 1 aydan fazla surdu kanamam.
Ben almadım iyiki de almamışım
Normal doğum yaptım, Altan ufak bir kesim vardı
Hastane hasta bezi verdi , 1 gün kaldım 3 bez değiştirdim orda
Eve gelince de normal regl pedleri vardı
Onları kullanıyorum.

9 tane içinde ve çok pahalı
Normal ped daha ucuza geliyor 😅
Çok teşekkür ederim cevaplar için 🥰 🥰

Bugün eşimle dışarı çıktık
Yine bir e bebek çıkarması yaptık.
Kendisi azıcık söylendi. Ne diye hergün hergün gidiyoruz. Bir kerede alsana şu alacaklarını diyor.
Garibim aklıma hergün başka bir şey geliyor sanıyor :KK70:
İyi de hergün başka üründe indirim oluyor dedim.

Sudocrem aldım.
Birde biberon kurutucu aldım 😂
101C3D7C-0427-4338-B63D-5AB653CA4400.png

Bugün eşimle dışarı çıktık
Yine bir e bebek çıkarması yaptık.
Kendisi azıcık söylendi. Ne diye hergün hergün gidiyoruz. Bir kerede alsana şu alacaklarını diyor.
Garibim aklıma hergün başka bir şey geliyor sanıyor :KK70:
İyi de hergün başka üründe indirim oluyor dedim.

Sudocrem aldım.
Birde biberon kurutucu aldım 😂
Eki Görüntüle 3005695
Sudocrem niye aldın? 🤨

Ne alacağıma bir türlü karar veremedimo_O
Bübchen i arkadaşım kullanıyor bebeğine,gram fayda etmedi
Mustela stokta bulamadım.
Doktor da arkadaşıma çok kötü olursa sudocrem kullan dedi.
Ertesi güne pişiği geçti bende o yüzden aldım
Ben şimdi daha 3 kutu bübschen aldım. Sudo temiz değil maalesef. Zaten komple boca ediyosun her seferde pişik olmuyo ki. Fayda etmezse temiz içerikler alabilirdin gerekirse. Incia filan alabilirdin.

Bn hametan ve sudocrem dönüşümlü kullanıyorum

Bende sudocrem alacaktım ama içeriği temiz değil diye duyunca incia aldım geçen. İndirimdeydi yorumları da baya güzel inşallah faydası olur

X