Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ne alaka saçmalamış sana kim demişse mastit olmamak için ilk zaman sağım gerekli
Küvet nerde yıkanacak bebe 🙄telsiz kamera kendi keyfine kalmış 🤗
Manuel pompalar yeterli oluyormuş yüzlerce lira vermeyin elektriklilere diyolar Küvet alan hiç bi yakınım kullanamadı alma bizimkileri verelim diyolar. Kucağına alıp duşta yıkadı hepsi. Hem bebekler üşüyor hem de durmuyo diyolar

Bende çalışmayan için gereksiz diyordum pompaya ama mastit falan olursa sıkıntı oluyormuş sağmak gerekiyormuş. Bende duruma göre doğumdan sonra
Bende çalışmayan için gereksiz diyordum pompaya ama mastit falan olursa sıkıntı oluyormuş sağmak gerekiyormuş. Bende duruma göre doğumdan sonra alcam ihtiyaç olursa.

Küvet neden kullanılmıyormuş merak ettim nerde yıkıyorlar bebeyi🙈😂
Manuel pompalar yeterli oluyormuş yüzlerce lira vermeyin elektriklilere diyolar Küvet alan hiç bi yakınım kullanamadı alma bizimkileri verelim diyolar. Kucağına alıp duşta yıkadı hepsi. Hem bebekler üşüyor hem de durmuyo diyolar

Yazın belki kucağa alma olabilir ama o an hangisi kurulanır bilemedim bana hiç uymayan bi yöntem

Bn küvet kullanıyorum oturana kadar sonra duşakabinde ya da yine küvette oturarak yıkarım.
Odayı sıcak tutup iki havlu ısıtınca hiç üşümüyor

Yazın belki kucağa alma olabilir ama o an hangisi kurulanır bilemedim bana hiç uymayan bi yöntem

Bn küvet kullanıyorum oturana kadar sonra duşakabinde ya da yine küvette oturarak yıkarım.
Odayı sıcak tutup iki havlu ısıtınca hiç üşümüyor
Çocuk sakinse yıkanabilir bizimkiler biraz huysuz

Çocuk sakinse yıkanabilir bizimkiler biraz huysuz
Ben küvete file takıp yıkıyorum daha güvenli. İlk zamanlar ağladı ama sonra sevdi. Üstünü giydirirken ağlıyor. Cesaret edemem elime alıp küvet de yıkamaya. Katlanabilir aldım yer kaplamıyor. Telsiz evin çok büyük değilse gereksiz. Çalışmaya ara verdim ama ilk zamanlar az emiyordu küçük olduğu için, göğüsüm şişip ağrıyordu o zamanlar sağdım elektirikli almıştım iyi ki almışım

Göğüsün yumuşak olması da süt olmadığı anlamına gelmiyor dimi? Bazen yumuşak oluyor ama bakıyorum süt akmış
Önsüt varsa şiş oluyor, yağlı süt varsa yumuşak oluyormuş. Ayrıca terbiye olmuş da olabilir.
Ben küvete file takıp yıkıyorum daha güvenli. İlk zamanlar ağladı ama sonra sevdi. Üstünü giydirirken ağlıyor. Cesaret edemem elime alıp küvet de yıkamaya. Katlanabilir aldım yer kaplamıyor. Telsiz evin çok büyük değilse gereksiz. Çalışmaya ara verdim ama ilk zamanlar az emiyordu küçük olduğu için, göğüsüm şişip ağrıyordu o zamanlar sağdım elektirikli almıştım iyi ki almışım
Bizim gibi dizi, film izlemeyi sevenler için telsiz elzem. Bebeği uyutup tv izlerdik biz, telsiz olmasa ağlıyor mu diye izlediğine konsantre olamazdım.

Hee manuel yetebilir onu bilemem tecrübem yok🙈

Ama yok küvet ben kullanırım kucakta yıkayamam ya biz hep kullandık yeğenlerimde falan 😂

Manuel de var bende olmadı yetmedi. Elektrikli aldım görümcemden onu kullandım ilk 10 gün sonra da sadece emzirmek yetti bebek meme bağımlısı oldu zaten. Alabileceğim biri olmasaydı yüzlerce deģil binlerce lira da olsa verirdim. Mastit oldum ben

Doğum yapanlara bi sorum olacaktı. E bebekte depend indirimdeymiş. Ama bedenini anlamadım daha önceki sayfalarda konuşmalarınızı okumuştum. Şimdi aldığınız bedenler tam uydu mu peki doğum sonrası 🤔

Doğum yapanlara bi sorum olacaktı. E bebekte depend indirimdeymiş. Ama bedenini anlamadım daha önceki sayfalarda konuşmalarınızı okumuştum. Şimdi aldığınız bedenler tam uydu mu peki doğum sonrası 🤔
Bn canped almıştım xl bol bile geldi l alsam olurdu bile
Bi de almasam bile olurmuş çünkü hastanede Hasta bezi taktılar sonra ped taktım evde bi tane kullandım o kadar
Biraz daha bekle istersen son ay al kilo alma durumuna göre

Bi de almasam bile olurmuş çünkü hastanede Hasta bezi taktılar sonra ped taktım evde bi tane kullandım o kadar
Dimi son ay çok alırsam küçük gelir bir şeye yaramaz. O zaman son aylarımı bekleyim 😍
Aslında molped bi ara bariyerli ped çıkarmıştı almıştım oda yetebilir diye düşünüyorum. Dediğin gibi hastanede bez takarlar evde de onlarla idare ederim belki

+1
Ben de 2 kullandım. O da yürurken ya birden kanarsam filan diye bilemediğimden. Ped yetermiş.

Ne alaka saçmalamış sana kim demişse mastit olmamak için ilk zaman sağım gerekli
Küvet nerde yıkanacak bebe 🙄telsiz kamera kendi keyfine kalmış 🤗
Babybjorn ana kucagi bence her kurusu hak ediyor
Küvet de gerekli
Pompa en iyisi olmak zorunda değilmiş ben avent aldım şart değilmiş, alternatif de bakabilirmişim
Kamera yeni yeni kullanıyorum, xiaomi ya da eufy gibi markaların güvenlik kameraları bebek kamerası olarak da kullanılabiliyor. Telefondan izleniyor. Bu şekilde şı anda baya memnunum ve eksikliğini de hissettim

Hastane veriyorsa hiç gerek yok
Ben dipent m beden almıştım ama hafif dar geldi zaten iki tane kullandım fazla kullanmadim ameliyattan sonra hastane hasta bezi takıyor zaten
Ne lahusa pedi ne dipent fazla kullanmadım

X