Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Benim çevremdeki tek bir arkadaşım bile kullanmadı göğüs pedi
İstisnasız hiçbiri hemde
Onlara çok gereksiz
Buradakilere göre çok gerekli
Sanırım bütün ihtiyaçlar gerçekten kişiden kişiye değişiyor
Birine mükemmel elzem gelen ve mutlaka alınması gereken bir ürün diğeri için tamamiyle Fuzuli olabiliyor

Ben 100lü alacaktım
Çok gaza getirdiler gereksiz diye
Sırf bu yüzden 36lı en küçük paketi aldım
Baktım ki kullanılıyor devamını bende doğumdan sonra stoklarım

Cepte Şokdan sipariş verirken 1 paket daha alt açma örtüsü ekledim. Toplam 30 adet oldu.
3 paketde e bebekten aldım mı o listeyede bir atabilirim

Valla bn 2 çocuk doğurdum
1. De 5.5 ay emzirdim o zamana kadar kullandım göğüs pedini
Bunda da kullanıyorum hala
Akan sütten demek rahatsız olmadılar
Bnm de tanıdıklarım hep kullandı gereksiz görenlerin üstü başı süt lekesi ıslaklık hiç olmamış mı sorsana bi merak ettim

Ben de küçük paket alıp devamında aldım. Bi tanesini emzirip bitirip diğerine geçsem bile akıyo öbüründen bazen.

Ben de küçük paket alıp devamında aldım. Bi tanesini emzirip bitirip diğerine geçsem bile akıyo öbüründen bazen.
En mantıklısı. Ben 1 paket bile bitirmedim, hala duruyor evde
Üçyüz diildir ayol
Güzel türkçemiz o zaman 2 paketi varmış, 1 10lu daha almış ve 30 olmuş. Beynim yandı bir an

30x10 =300 alt açma örtüsü mü aldın?

Üçyüz diildir ayol

En mantıklısı. Ben 1 paket bile bitirmedim, hala duruyor evde

Güzel türkçemiz o zaman 2 paketi varmış, 1 10lu daha almış ve 30 olmuş. Beynim yandı bir an
Yok be 10’lu paketten 3 adet aldım. Toplam 30 adet oldu
Bezleri genelde sayı ile söylüyoruz ya
Bunuda sayı ile söyleriz diye düşündüm

Göğüsün yumuşak olması da süt olmadığı anlamına gelmiyor dimi? Bazen yumuşak oluyor ama bakıyorum süt akmış

Çalışmayan anneler için süt pompası gereksizmiş. Küvet, telsiz,kamera, en çok para verilip neredeyse hiç kullanılmadığımı söylüyorlar. Ha birde ana kucağı.

Çalışmayan anneler için süt pompası gereksizmiş. Küvet, telsiz,kamera, en çok oara verilip neredeyse hiç kullanılmadığımı söylüyorlar
Ne alaka saçmalamış sana kim demişse mastit olmamak için ilk zaman sağım gerekli
Küvet nerde yıkanacak bebe telsiz kamera kendi keyfine kalmış

Çalışmayan anneler için süt pompası gereksizmiş. Küvet, telsiz,kamera, en çok oara verilip neredeyse hiç kullanılmadığımı söylüyorlar
Bende çalışmayan için gereksiz diyordum pompaya ama mastit falan olursa sıkıntı oluyormuş sağmak gerekiyormuş. Bende duruma göre doğumdan sonra alcam ihtiyaç olursa.

Küvet neden kullanılmıyormuş merak ettim nerde yıkıyorlar bebeyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…