Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Migros sanal markette 2. Ürüne %50 indirim var

Günaydın kızlar,
Hayırlı, huzurlu, mutlu sabahlar,

E bebek kargoları gelmiş.
Sprey leke çıkarıcısından 2 adet almıştım
1 adet gelmiş. Eşim bakmadan teslim alıyor
Şikayetvar’a yazdım ama bir çözüme ulaşacağını sanmıyorum

Pamuklar indirime girmiş.
İnternetten almak istemedim kargo ödemeyeyim diye.
Kociye söyledim 15li kutu pamuk var. Gün içinde uğrayıp ondan al bir koli dedim
Unutmaması için sürekli arayıp darlamam gerek.

Birde emzirme önlüğü sipariş etmiştim ama hiç beğenmedim
Bence Bime gelen örtü daha kaliteliydi

Kızlar indirim kodu mesajla geliyor. Mağazadan alıver yaparken numaranızı verdiniz demi fatura falan sms olarak geliyor hatta

Catlak-kurabiye
Benim değil ama eşimin numarası var canım gelmiyor onada fatura bilgisi falan geliyor ben çok alisverim yaptım boşa gitti kodlar gelen giden yok

Şimdi gelmiyor Şubat indirimleri var diye sanırım
Evet diğer indirimlerle birleştirilmesin diyeymiş.
Normalde baby me’nin kendi bezlerinde ikinci üründe sürekli indirim varmış.
Kasiyer kasada müşteriye anlatmaya çalışıyordu. Adam 2 tane almıştı indirim olmayınca kasada birini bıraktı.

Uygulamada açık canım mail falan geliyor kod için mesajımı açmam lazım
Geçen eşim sordu kasiyere şuan sıkıntı görünmüyor kayıtlı üyemizsiniz demiş diğer türlü biz bilemeyiz demiş. Uygulamanın ayarlarında sms ayarı da var oradan baktın mı
Kızlar indirim kodu mesajla geliyor. Mağazadan alıver yaparken numaranızı verdiniz demi fatura falan sms olarak geliyor hatta

Catlak-kurabiye
Aynen canım fatura falan geliyor hatta eşim bişeyi iade etmiş. Telde konuşuyoruz iade etmişsin diyorum senden bi şey kaçmıyor bi daha kendi numaramı vercem diyor
Allah Allah bana geliyor hemen hemen her hafta
Martta bize de gelmezse toplu isyan başlatalım Nefes0858

Ben Aralıkta bebek arabası almışım ondan 1 ay sonra gelmeye başlamış

Ben kraft kalipso kullanıyorum, oğlumda almıştık biz de oda yapmamistik 3,5 yaşına kadar yattı, sonra kardeşimin bebisi oldu bi süre yeğenim yattı, simdi benim kızım yatıyor. Baya sağlam yani, 70x120 Baya da büyük, sallanma özelliği var, dönencesi var hiç kullanmadım, alt açma aparatı var onu da hiç takmadım, tavsiye edeceğim bi model yani

Yaa çok teşekkür ederim evet onu duydum bir kaç kişide işte aradığım sağlamlık onu da ekledim favoriler listeme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…