Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Dün doktora gitmiştim.
Enfeksiyon varmış, antibiyotik iğne yazdı.
3 gün sabah, akşam onu yaptıracağım.
Bugün onu yaptırayım diye aile hekimine gittim.
Meğerse grevdelermiş
Kimse yoktu. Her yer kapı duvar

Geri dönerken şoka gittim.
40 TL’ye 2 paket 10lu bebeland alt açma örtüsü aldım.
E bebekte indirime girerse 2 paketde oradan aldım mı tamamdır

Geçmiş olsun

Benim kızım 48 cm 3.150 gr doğdu. 3-6 aylıklar üzerine çuval gibi oluyor. Kıyafet kardeşim yollamıştı. En çok Carters’in yeni doğanlarını kullanıyoruz. Kızım eldivenden nefret ettiği için kendiliğinden eldivenli bodyler vazgeçilmezimiz. H&m ve Gap bebek bebeksi, cicili bicili modelleri yok. Ebebek’in teksil ürünlerini de beğenmedim. Lcw tek bir takımı var. O da geniş kalıp. Civil’de ara sıra indirimde güzel şeyler bulabiliyorum. Dün bu uğur böcekli penye battaniyeyi 25 tl. Aldım.

Eklentiler

• 76C8FD9B-8908-4AAC-88CB-A8A709DDF67B.jpeg
    113,7 KB · Görüntüleme: 69
İdare ediyoruz cnm mama takviyesi yapıyoruz Arada, cok tembel sıpa ya illa agzina akicak süt, sütum de yeni yeni gelmeye basladi, öyle alışmaya çalışıyoruz senin prenses nasıl
Biz iyiyiz şükür yuvarlanıp gidiyoz. Sütübmn gelmeye basladıysa rahatlarsınız insallah aman dikkat et tıkanmasın sertlikn olan yer olursa hemen masaj yap.

Kutuların arkasında açıldıktan sonra 12m veya 24m yazar açık kutu isaretinin üzerinde.acildiktan sonra o kadar süre kullanabilirsiniz. Açılmadiysa sıkıntı olmaz

Maşallah

Hastaneye giderken bol bol kıyafet , battaniye alın . Benim kız hepsini kaka yaptı
ouuu hayırlı olsun canım, Allah analı babalı sağlıklı büyütmeyi nasip etsin <3

bim e gelmişti
10 lu paket 13 liraydı 4 paket almıştım

bi daha onu bekle

Yaaa maşallah sübhanallah çok güzel Eylül prenses Rabbim nazarlardan korusun inşallah o yanakları o dudağı hele o elleri güzelliği belli minik kuzunun❤❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…