Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kiz ben tek kat muslinleri carsaf niyetine kullaniyorum bebisi koltuga vs koyacagim zaman. Ya da mesela reflu yatagina seriyorum. Bide banyoda ciplak olmayi sevmedikleri icin ustunu onunla kapatip falan yikiyorum bazen
Öyle okey de kundak için ben penye ve pazen kullanıyom. Omu diyom.

Deme öyle
Bu kadar çabuk bitiyor mu ya ocağımıza incir ağacı mı dikecek bu bebeler bizim

Toplam 36 paket ıslak mendil oldu
Bunlar bizi çok uzun süre idare eder diye düşünüyordum ben

ilk ay bol kakalı geçiyor
az önce alt açtım, sildim temizledim
bana inat bağlar bağlamaz bi daha yaptı

Benimki 3 kg doğdu. Sleepy 1 numara azaldı baya 210 taneydi. Daha 1 olsa baya kullanırım gibi geliyor

Bebişime sütüm yetmiyor gibi hissediyorum ilk günlerdeki gibi dolu dolu değiller sanki Stres dolu günler geçirdim ondan oldu belki de bilmiyorum ama sütüm az mı düşüncesi daha çok strese sokuyor.
Siz süt arttırmak için ne yapıyorsunuz? Şu süt arttırıcı hazır içecekleri deneyen oldu mu?

Sütüm var diyerek söyle psikolojik olarak etkileniyor süt
Genel olarak galactago ebebekte bile var çoğaltıyor komposto ayva elma kuru incir hırma bunlarda çoğaltıyor
Çişli bez sayısı ne kadar nerden anladın sütün yetmediğini

Ben günde 3 4 litre su içiyorum o kadar canım.Bi ara e bebekteki malt içeceklerden denedim o da artırdı bende.Su an su içmek dışında özel hicbisi yapmiorum.

İnstagramda takip ettiğim bi kadında görmüştüm bunu. Baya övüyordu sütünü aşırı artırdığını söylemişti bende o gün kaydetmiştim hemen. Doktorunuza sorup alabilirsiniz. Ama ben olumlu düşünmeye çok inanırım yani sütüm yok demeyin

Neo Emziren Anneler İçin Bitkisel Damla 100 ml
Galactago Neo Emziren Anneler İçin Bitkisel Damla 100 ml
Bu da çok arttırıyor
Ama ilk günden hemen kullanma mastit olma azaldığını hissettiğin an kullan

Neo Emziren Anneler İçin Bitkisel Damla 100 ml
Galactago Neo Emziren Anneler İçin Bitkisel Damla 100 ml
Bu da çok arttırıyor
Ama ilk günden hemen kullanma mastit olma azaldığını hissettiğin an kullan
Evet bana da doktorum dogum sonrasi receteme galactago yazmisti hemen kullanmaya baslamistim, o kadar arttiriyor ki mastit oldum neyse sutsuz kalmaktan iyidir ama kullanirken bebis memeleri bosaltamasa bile mutlaka sagim yapip bosaltin. sut yeterince artinca da kullanmaya ara verin. Ben 1 aydir ara verdim, azaldigini hissettigimde tekrar baslayacagim.
Doktorumun onerisi kayisi suyuna damlatarak icmekti, hem de tuvalet olayini kolaylastiriyor

Ben de galactago kulanıyorum günde 2 kez. 15er damla. Ilk gunler laktom kullandım bu da.la cok daha iyi bence. Ve ebebekteki içeceklerden verdi bi arkadaş o da aşırı arttırdı ek olarak onu da kullandım bir haftadır. Galactagoya devam edecem ben.

Bende ebebek indirimlerini takip ediyorum şu an iki tane lastikli çarşaf Müslin örtü ve bi tanede battaniye aldım . Battaniye örtü mevzusunu da böylelikle kapattım

Çişli bezi iyi aslında. 2 gündür ağlama krizlerine giriyor. Aç gibi ama emmiyor da. Bir kaç saat de sönük gibiydi göğüslerim Gece ama daha iyiydi. Bir kaç saat annem baktı ben de uyudum. Ondan arttı belki de.
Hurma kuru, incir, komposto deniyorum. Belki arttırıyordur ben farkında değilimdir

Ben günde 3 4 litre su içiyorum o kadar canım.Bi ara e bebekteki malt içeceklerden denedim o da artırdı bende.Su an su içmek dışında özel hicbisi yapmiorum.
Ben de suyu arttırayım. Hamileyken daha çok içiyordum. Bebek hiç durmuyor. 2 gündür ağlama krizlerinde morarıyor artık. Ondan kendimi düşünemez oldum. Susadığımı fark etmiyorum

Solgarın ürünlerine güveniyorum ben de. Gaz yapıyor yazan biri olmuş ama. Doktora sorayım

Ben de suyu arttırayım. Hamileyken daha çok içiyordum. Bebek hiç durmuyor. 2 gündür ağlama krizlerinde morarıyor artık. Ondan kendimi düşünemez oldum. Susadığımı fark etmiyorum
Mama vermio musun canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…