Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Benim de hayalim pamukla temizlemekti kızlar. Sonra altını açtığımda kıyametler kopunca, tepiklemeler başlayınca, o bacaklar durmayınca koşa koşa ıslak mendile sığındım 😂 sleepy bio naturalin ıslak mendilini kullanıyorum doğduğundan beri çok güzel. Baby turco nun da ıslak mendilini övmüşler diye kampanya olduğunda onu almıştım ama daha kullanmadım ama bana kokulu geldi pek içime sinmedi. Sleepyler de bir pahalanmış bir pahalanmış stoklarım bitince alır mıyım bilmiyorum ama elimdeki baby turcoları deneyeyim pişik yapmazsa kullanırım belki

Beze gelecek olursak da bebekten bebeğe değişiyor mu napıyor bu taşırma olayı. Ben başta sleepy bionatural kullandım sonra baby turco yu denedim pişik olmazsa o kadar para vermem diye. Sleepy den de baby turcodan da çok memnunum benim bebede ne pişik yaptı, ne taşırma. Bir tek günde hiç kaka yapmadığında sonra o toplu yapma anında eğer kucağımdaysa ve ben alttan tutarken sıkıyorsam taşıyor. Onu çözdüğümden beri de zaten kakasını yaparken kucağımdaysa alttan tutmuyorum. Bayadır taşma yapmıyor

Bir de doğumdan önce civilden mycey marka pamuk almıştım indirimde diye stok yapmıştım. Onu hiç beğenmedim. Daha elime alır almaz parçalanıyor. Bebeğe sürdüğümde pamuk küçğk Küçük tüyler bırakıyordu. Aldım madem kendime kullanayım dedim her yerden tüycük topluyorum. Elimde de kaldı büssürü bitsin bir an önce diye saçma sapan şeylere kullanıyorum onlar da bile memnun değilim😁

Bir de doğumdan önce civilden mycey marka pamuk almıştım indirimde diye stok yapmıştım. Onu hiç beğenmedim. Daha elime alır almaz parçalanıyor. Bebeğe sürdüğümde pamuk küçğk Küçük tüyler bırakıyordu. Aldım madem kendime kullanayım dedim her yerden tüycük topluyorum. Elimde de kaldı büssürü bitsin bir an önce diye saçma sapan şeylere kullanıyorum onlar da bile memnun değilim😁
Pamuklarda baby&me mi iyi? Hangi markayi stoklayalim 😊 Ebebek.Subat indiriminden nokta atislari yapmak icin teyakkuzdayim 🙈

Iyi oldu ya sağolsun herkes. Aktif kaldıkça da birilerine faydali olacaktır. Aha da benim bez krizi. Bi sey olmaz yeaa deyip doldurdum evi. Güzel başladı ama güzel devam etmiyo işte 🤣
Bi hayir daha yap merve, ilk sayfaya sleepy ve baby turco stoklamayin, kaka sizdiriyor yaz...
Iyi ki ikinci paket 1tl gazina gelmeyip prima pure ve prima premium care stoklamisim :))

Anacim siz beze 2 no'dan baslarken ben bu kez 0 ile basliyorum, oglanlar 2500gr ve ustu dogarsa hastanede mutluluktan gobek atmayi dusunuyorum. Korkuyorum da ufacik ufacik nasil tutulur giydirilir.... Allah yardim etsin 🤲

Bi hayir daha yap merve, ilk sayfaya sleepy ve baby turco stoklamayin, kaka sizdiriyor yaz...
Iyi ki ikinci paket 1tl gazina gelmeyip prima pure ve prima premium care stoklamisim :))

Anacim siz beze 2 no'dan baslarken ben bu kez 0 ile basliyorum, oglanlar 2500gr ve ustu dogarsa hastanede mutluluktan gobek atmayi dusunuyorum. Korkuyorum da ufacik ufacik nasil tutulur giydirilir.... Allah yardim etsin 🤲
Ya memnun olan da yazmış ama baksana şimdi ekmeğinden etmiyim insanları 🤪 Ben yazarım firmalar batar 🤪

Iyi oldu ya sağolsun herkes. Aktif kaldıkça da birilerine faydali olacaktır. Aha da benim bez krizi. Bi sey olmaz yeaa deyip doldurdum evi. Güzel başladı ama güzel devam etmiyo işte 🤣
Siz sleepy bio naturel mi almıştınız

Merhabalar keşke burayi cok önceden takip etseydim usenip okumamistim cok syfa var diye :olamaz::KK48:bebeğim 3 aylık oldu ben şu an önlem marka bez kullanıyorum, yerel market fiyat artirmamis ordan aldık baya uyguna geldi. Baby turco da kullandım 68li si 50 küsür liraydı snirim markette turco kalmamış diye önlem aldık güzel taşma fln olmadi çiş göstergesi yok sadece o da önemli değil baby turcoda vardı da noldu hep yanlış gösteriyordu

Merhabalar keşke burayi cok önceden takip etseydim usenip okumamistim cok syfa var diye :olamaz::KK48:bebeğim 3 aylık oldu ben şu an önlem marka bez kullanıyorum, yerel market fiyat artirmamis ordan aldık baya uyguna geldi. Baby turco da kullandım 68li si 50 küsür liraydı snirim markette turco kalmamış diye önlem aldık güzel taşma fln olmadi çiş göstergesi yok sadece o da önemli değil baby turcoda vardı da noldu hep yanlış gösteriyordu
Turcodan memnun olmanız ne güzel 🥲

Bulamayınca önlem aldık deyince ben ilk tercih olarak düşündüm. Gösterge mühim değil ben mahvoldum sızdırmasından ya ☹
Önlem bilmediğim bir marka olduğu için tereddütte kaldım ama güzelmiş bakalım simdilik sorun yok... sleepy de kullandım o da çok sızdırmıstı paketleri bitiricem diye saatte bir bez degistiriyordum :)

X