Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Popiş kıymetli 🤣 İnan üşenmiyorsun hiç çaycı gibi bişi varsa sürekli ılık kalır alırsın yada musluktan çabuk geliyorsa
Çaycım yok ama bakalım ocakta kullanmadığım çaydanlık hazır bekler artık🤭
Pamuk kesinlikle kullanım derim ben daha güzel temizliyor 12 paket bitirdim 1 ayda hem altını hem gerekirse vücudunu temizliyorum pamukla
Ben biraz daha pamuk zulası yapayım bari:KK35:

Kızlar merhaba,
Ben henüz 20 haftalık hamileyim.
Konuyu yavaş yavaş okuyarak ilerleyeceğim
O yüzden direk sorayım dedim
Bebeğin Cinsiyeti belli olmadığı için henüz kıyafet vs hiç almadım

Bebek bezi almak için çok mu erken.
Prima istiyorum.
Ama fiyatlarda siz tecrübeli annelerin malumu :KK17:
Tarihlerine bakarak 2 paket 2 numara
2 paketde 3 numara bez alıp şimdiden kenara atayım diye düşündüm

Peki şöyle yapsak olur mu pamukları nemlendirip bir saklama kabına koysak ihtiyaç halinde alıp kullansak. Böyle düşündüm ama emin olamıyorum pamuklar parçalanır mı acaba hiç denedin mi
Pamuk kullananlar
Genelde bir spreyli bir şişenin içine kaynamış soğutulmuş su dolduruyor. Spreyle ıslatıp kullanıyorlar diye duymuştum

Herkese merhaba arkadaşlar 19 haftalık hamileyim bende alışverişe başladım bile çoktan malum fiyatlar . Bebek küvetleri bana aşırı yer kaplayan ürünler olarak gözüküyor şişme küvet arıyorum iş bitince yok olacak kadar küçülen yani bilen kullanan gören varmı 😅

Kızlar merhaba,
Ben henüz 20 haftalık hamileyim.
Konuyu yavaş yavaş okuyarak ilerleyeceğim
O yüzden direk sorayım dedim
Bebeğin Cinsiyeti belli olmadığı için henüz kıyafet vs hiç almadım

Bebek bezi almak için çok mu erken.
Prima istiyorum.
Ama fiyatlarda siz tecrübeli annelerin malumu :KK17:
Tarihlerine bakarak 2 paket 2 numara
2 paketde 3 numara bez alıp şimdiden kenara atayım diye düşündüm
Hayırlı oldun bebiş sağlıkla gelsin
Bn prima kullanıyorum 2 paketten başladık
Bnce dediğin kadar stok yeter duruma göre o an yetmezse alırsın 3 numarayı daha çok kullandık şuan 3 numaradayız

Herkese merhaba arkadaşlar 19 haftalık hamileyim bende alışverişe başladım bile çoktan malum fiyatlar . Bebek küvetleri bana aşırı yer kaplayan ürünler olarak gözüküyor şişme küvet arıyorum iş bitince yok olacak kadar küçülen yani bilen kullanan gören varmı 😅
Katlanan olabilir 😅

Katlanabilen küvetler var ama tıpa yerinden su sızdırıyor. Tıpa yerinin altına havlu koyuyorum. Bilerek aldım zaten. Katlayıp kaldırması güzel tabii

Katlanabilen küvetler var ama tıpa yerinden su sızdırıyor. Tıpa yerinin altına havlu koyuyorum. Bilerek aldım zaten. Katlayıp kaldırması güzel tabii
Onlarla ilgili hep aynı yorumlar duyuyorum nedense bi markanın küçük bi şişme küvetini buldum kare gidip bakıcam uyarsa artık .küvetler çok yer kaplıyor sanırım

Arkadaşlar puset olmadan bebeği hastaneden çıkarmıyorlar mı? Puset kıvrımlı diye portbebe almıştım. İade etmem mi gerekir. Bebeği vermezlerse gerek yok, beli incinmesin hastaneden çıkarırken diye almıştım

X