Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
E bebeğin kalıpları çok küçük 9 aylık yelek şimdi oluyor aynı dondan bizde de var

yaaa ben yazlık şort ve tişört aldım
haziranda 4-5 aylık olacak 6-9 aylık aldım kargo eve bi geldi
Allah Allah benim bebek yazın bu kadar küçük mü olacak dedim
iade edemedim de , inşallah ah vah ettirmez bana

Güzel anneler şimdi size uzmanlık sorusu bebeği emzik alanlar özellikle damaklı mı aldı bebeğiniz yoksa anne göğsü ucuna benzeyeni mi aldı? İkisinden de almak gerekli mi?

ben ilk cocukta avent smoothie kullandım, bundada ondan aldım
4cü gün vermiştim ilk 1-2 gün tutamayıp attı ama sonra hızlı alıştı
hatta su an avatarımdaki benim ilk oğlanın emzikli fotoğrafı

Biz doğar dogmaz yaptırdık bir hafta içinde hemen iyileşti normal bez bağlanıyor tek alman gereken karton bardak bez değmesin diye pipiye koyuluyor kremi doktor söyleyip alacaksınox
Ya çok teşekkür ederim. Bir şey gerekecek mi diye kara kara düşünüyordum
İnşallah sorunsuz olmuştur sizin. Bizim de sorunsuz olur

Yeğenime de avent smoothie almıştık tutmuştu. Elimde şimdi bi damaklı var bide bundan alırım olmadı

Biz çıtçıtlı bodylerimizi Zara ve instada Mama Sofi diye bı sayfadan aldık.Cooook memnunuz ikisi de inanılmaz kaliteli tavsiye ederim.Daha 40 imiz dolmadan 3-6 aylık bodylere geçtik bizbiraz tosbikcaniz
Benim oğlana 6 aylık kıyafetler tam oluyor, biraz kolları büyük oluyir sadece 6 ayı beklesem giydiremicekmisim çoğu kıyafeti bizde biraz tombigiz

Bugün 2.ay asilarimizi olduk kızlar.Atesimizi Braun Ateş olcerimizle takip ettik.Bebek hoslanmio kulaktan ateş olculmesinden.Ama bugün doktorumuz da kulaktan takip edin ateşini dedi.Urunu ilk defa böyle randımanlı kullandım ve çok memnun kaldım.Daha önce tereddütteyim yazmıştım düzeltiyorum çok memnunum.Ayina göre seçim yapiosunuz,ateşi hafızasına kaydedio ve eğer ateş yüksekse size uyarı verio.Ben beğendim yani kızlar.Henuz ateşe ölçer almayaniniz varsa bı gozatabilir

Braun un hangi modeliydi acaba?

E bebek 30tl indirim kodunu nereden aliyoruz veya yolluyolar ? bana hic denk gelmedi de.
Özellikle alışveriş yapanlara geliyormuş. Ya bana da geliyordu ama hiç önemsemiyordum geçen biri dedi de aldım

Mesela geçen 34 adet 3 numara aldım 54.99 liradan indirimle 24.99 a aldım.

Mesajda şu şekilde geliyor

Catlak-kurabiye canım bu şekilde geliyor bana sürekli ama hiç dikkat etmiyordum sonuncu da aldım. Sanırım alışveriş yapanlara daha çok geliyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…