Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Benim gibi muslin sever kızlar size sesleniyorum😀banyo havlusu olarak kullanmak üzere 49.90 a düşen bı muslin aldım Trendyoldan cooook güzel.Youtube da Bebek yıkama videosundaki tavsiye üzerine bebeğimin saçını ve vücudunu banyodan sonra muslin ağız mendiliyle kuruladim.Bebek iki dakika sürmedi kurudu.Ben de hemen siparis verdim.Daha önce de muslin alışverişi yaptığım bı saticiydi.Cok kaliteli,yumuşacık ve indirimde.Size görselleri atıyorum.
Müsline aşık biri 🤣

Daha 26. Sayfadayım
762 sayfa biter mi acaba 🙈
Ama okuması çok zevkli, heyecanlı
Hamile kalacağımı bilsem önceden başlardım okumaya 🤭
Hala doğum yapacak olan varsa evlatlarını sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim
Doğum yapanlara da evlatlarıyla sağlıklı nice seneler nasip etsin inşallah 🥰
Bitiyor bitiyor ben bitirdim azimle😂😂

merve merve Mervem kaç kilo oldu Eylül.Bizim kontrolümüz de yarın.Suan Prima premium care 2 numara bez kullanioruz.Yarin kilosunu öğrenim ona göre yeni numara alicaz.
Aylık kontrolde 4250 idi. 45 günlükken astronotla birlikte 5400 geldi. 5 kilo civarıdır işte. 10 gündür filan 2 numara bezle idare ediyodum geçsem geçilirdi. Hep izdi bacakları. Elimde stok var diye hemen geçemedim 3e. Son gece sizdirdı çişi de kakayi da artık eşim dedi yeter zorlama 🤣 kilolu değil ama uzunca bi bebek gibi geliyo bana bilemiyorum. Benim bez sleepy bio natural idi. Simdi sleepy ve baby turco karışık kullanıyorum 2 gündür.

Tecrübeli ya da şuan kullanan kızlar varsa sormak istiyorum.Biberon ısıtıcı kullanan var mı kızlar ya da daha önce kullanmış olan.Biz meme+mama beraber gidiyoruz.Her defasında ısıyı tutturmak zor oluyo.Almami onerebileceginiz bı marka var mı?Bı de biberonu ısıtıcıda bırakıp atıyorum bebek bı saat sonra istedi bi saat sonra ordan alıp direk bebeğe verebileceğimiz bı ısıtıcı var mıdır yoksa mantığı biberonu o an homojen bı sekilde ısıtmak mi?

Tecrübeli ya da şuan kullanan kızlar varsa sormak istiyorum.Biberon ısıtıcı kullanan var mı kızlar ya da daha önce kullanmış olan.Biz meme+mama beraber gidiyoruz.Her defasında ısıyı tutturmak zor oluyo.Almami onerebileceginiz bı marka var mı?Bı de biberonu ısıtıcıda bırakıp atıyorum bebek bı saat sonra istedi bi saat sonra ordan alıp direk bebeğe verebileceğimiz bı ısıtıcı var mıdır yoksa mantığı biberonu o an homojen bı sekilde ısıtmak mi?
filmdelisi filmdelisi bilir belki

Aylık kontrolde 4250 idi. 45 günlükken astronotla birlikte 5400 geldi. 5 kilo civarıdır işte. 10 gündür filan 2 numara bezle idare ediyodum geçsem geçilirdi. Hep izdi bacakları. Elimde stok var diye hemen geçemedim 3e. Son gece sizdirdı çişi de kakayi da artık eşim dedi yeter zorlama 🤣 kilolu değil ama uzunca bi bebek gibi geliyo bana bilemiyorum. Benim bez sleepy bio natural idi. Simdi sleepy ve baby turco karışık kullanıyorum 2 gündür.
Baby turco nasıl ? Sık sık ikincisi 1 TL kampanyası oluyor. Kalitesi iyi mi ? Güzelse bizde alalım

Baby turco nasıl ? Sık sık ikincisi 1 TL kampanyası oluyor. Kalitesi iyi mi ? Güzelse bizde alalım
Bi kaç tane kullandım henüz. Dokusu daha yumusak sleepy kalıp gibi duruyo. Ama bunun da icindeki cişi ceken pamuğu az sanki. Biraz daha kullanayım öyle cevap vereyim. Güzel duruyo ama sızdırmazsa filan iyi derim. Ben az bez değiştirmek zorunda kalıyorum. Kızım çok ağlıyo keyfine denk getirmeye çalışıyorum. Pişik olmasın diye pişik kremini cok kullanıyorum. 😬

Güzel anneler şimdi size uzmanlık sorusu🤭 bebeği emzik alanlar özellikle damaklı mı aldı bebeğiniz yoksa anne göğsü ucuna benzeyeni mi aldı? İkisinden de almak gerekli mi?
Ben çeşit çeşit emzik aldım.Hicbirini tutmadı.Philips aventi bütün bebekler tutuomus diye okudum yorumlarda.İlk onu denedik onu da tutmadı:110:

Güzel anneler şimdi size uzmanlık sorusu🤭 bebeği emzik alanlar özellikle damaklı mı aldı bebeğiniz yoksa anne göğsü ucuna benzeyeni mi aldı? İkisinden de almak gerekli mi?
Hepsinden tutturan var canım. Sen en pahalısını al hazır et tutmazsa ucuza doğru yavas yavaş inersin. 🤣

X