Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben küçük 5 mllikleri sıktım komple bi delikten öbüründen çıktı ama yok ya arkada kalıyo sanki. Pişik hiç olmadık korkudan sürekli süruyorum mustelanınkini zaten.
Merve yatarken mi burnuna sıktın yoksa başı aşağı doğru mu sıktın? Şimdiye kadar burnu tıkanmadığı için hiç denemedim, tırsıyorum biraz 🙃

Merve yatarken mi burnuna sıktın yoksa başı aşağı doğru mu sıktın? Şimdiye kadar burnu tıkanmadığı için hiç denemedim, tırsıyorum biraz 🙃
Hıc korkma Canim bende yapiyorum oğluma basını öne eğip sıkıyorum hızlıca diğerinden cikiyo zaten

Bebeği 1 aylık ve uzeri olan anneler bebeklerinizi beslemek için uyandırmaya devam ediyormusunuz ?
Ben etmiyorum en fazla 3 saatte uyanıyor. Sadece dün sabah 6ya kadar uyumadı, sonra 10a kadar uyumuşuz. Rekor kırdık 😂 seninki sarılığı yeni ataltıyorsa bana kalırsa 3 saati bile bekleme canım.

Ben etmiyorum en fazla 3 saatte uyanıyor. Sadece dün sabah 6ya kadar uyumadı, sonra 10a kadar uyumuşuz. Rekor kırdık 😂 seninki sarılığı yeni ataltıyorsa bana kalırsa 3 saati bile bekleme canım.
Maşallah maşallah uykusu bozulmasın Bize de yollayın uyku dün gece max 2 saat uyuduk

Bunun kıvamı nasıl? Sudocrem gibi mi?

Çok yoğun, pudralı gibi
Ailem Almanya’da yaşıyor, geçen gün abim geldi
İstediğim, sağolsun getirdi çok uzun süre gider
Ekşi sözlükte güzel yorumları var
Yara iyileştirici özelliği var

Dur süreyim bi

Eklentiler

• 93BD8AC5-819E-4B27-B818-330811D54A9C.jpeg
    93BD8AC5-819E-4B27-B818-330811D54A9C.jpeg
    122,7 KB · Görüntüleme: 113
Çok yoğun, pudralı gibi
Ailem Almanya’da yaşıyor, geçen gün abim geldi
İstediğim, sağolsun getirdi çok uzun süre gider
Ekşi sözlükte güzel yorumları var
Yara iyileştirici özelliği var

Dur süreyim bi
Aa tamam anladım. Bunu da deneeiz bübschenden sonra 🤣 temiz olduğunu biliyorum

Tamamdır teşekkür ederim bende sarılık yüzünden endişe ettim 40 ina kadar devam edeyim uyandırmaya o zaman

Ay bu kocam olacak adam beni öldürecek. Canım çekiyor desem almaz, sabah e-bebek’e gitmiş karga 💩 yemeden. Süt yapıyor diye malt içeceği stoğu yapmış. Neyse mangolusunun tadı kötü değil.

Eklentiler

• C559DD75-F046-4234-A1B3-FA4BC4972BC0.jpeg
    C559DD75-F046-4234-A1B3-FA4BC4972BC0.jpeg
    178,4 KB · Görüntüleme: 86
Kullanmıyosan bizim damladan da kullan valla süper.
Galactago di mi Mervecim. Kullanıyorum onu, doktor yazdı. Humana diye bir çay içiyorum ayriyetten. Bugün doğumdan sonra 10. Gün. Yavaş yavaş artıyor. Adam istiyor ki, çeşme gibi aksın 😡

X