Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Yerleşmez dedi hiç de zorlamak istemedim. Yerleşmemiş halde suyum gelse normal denesek nolurdu Allah korusun.

Ayyyy inşallaaaah O kadar çok istiyorum ki artık ama kanala bile girmemiş daha. Aşağıda dursa da kanala girer girmez doğar mı ki
Şey. Benim kanala hic girmedi ama nisanim da suyum da aniden geldi. Neticede gobek asagi dusmedi, bebek kanala giremedi derken derken sezaryen veleddalin amin hem dogum aninda dahi girenler oluyormus. Hic belli olmaz

Şey. Benim kanala hic girmedi ama nisanim da suyum da aniden geldi. Neticede gobek asagi dusmedi, bebek kanala giremedi derken derken sezaryen veleddalin amin hem dogum aninda dahi girenler oluyormus. Hic belli olmaz
En sağlıklı sezeryan zamanı bebeğin doğum için sancısının suyunun geldiği zaman diye bir yazı okumuştum. Ona da şükür yani En azından bebiş doğmaya niyetliymiş

Oturmaya başlayana kadar küvet daha iyi
Oturunca duşta altına bişiler serip mis gibi yıkanır

En sağlıklı sezeryan zamanı bebeğin doğum için sancısının suyunun geldiği zaman diye bir yazı okumuştum. Ona da şükür yani En azından bebiş doğmaya niyetliymiş
Gofret gelen aklıma geldin de nicki tam hatırlayamadım mobilya işini naptın ne aldın

Gofret gelen aklıma geldin de nicki tam hatırlayamadım mobilya işini naptın ne aldın
Çilek teki montes baby natural olanı aldık gitti Geleli baya oldu çok beğendik odaya bir de uyumlu emzirmek için koltuk aldık. Gün içerisinde sürekli oradayım
Siz de beyazını almıştınız değil mi? Nasıl memnun musun

Evet kullanmıyoruz daha dolap kullanışlı süper güle güle kullan bebişle
Biz gündüz arada ziyaret ediyoruz odamızı anne yanı beşikte yattığı için
Foto atsana

Evet kullanmıyoruz daha dolap kullanışlı süper güle güle kullan bebişle
Biz gündüz arada ziyaret ediyoruz odamızı anne yanı beşikte yattığı için
Foto atsana
Bence de dolap gerçekten kullanışlı. Şifonyeri de öyle.
Biz de yatağına sanırım 1 yaşından sonra anca geçebiliriz. Odamıza beşik aldık takımın değil.
Kahvaltıdan sonra eve geçip atayım

Bence de dolap gerçekten kullanışlı. Şifonyeri de öyle.
Biz de yatağına sanırım 1 yaşından sonra anca geçebiliriz. Odamıza beşik aldık takımın değil.
Kahvaltıdan sonra eve geçip atayım
Bnde takımın beşiğini almadım yine çilekten anne yanı aldım bn şifonyerde almadım
6 aylık olsun gündüz uykuları odasında yapar gece yanımda
Tmmdır atarsın

Yok valla karar veremedim durur mu içinde nasıl birşey alınır hiç bir fikrim yok. O yüzdem sormuştum size zaten
Ben şunu aldım daha kullanmadım yeni aldım
https://ty.gl/jga23ixtng

Bu bir itiraftır

Whiterose89 gel şahit ol

Bebelerinize küvet alın. Benim gibi cimrilik edi leğende yıkamayın. Sığmıyo çocuk.
Konu açılmışken bu yazıya denk gelmişken söyleyim ben çok memnunum ayaklı küvet setimden iyi ki almışım çokta güzel çokta rahat haha

Konu açılmışken bu yazıya denk gelmişken söyleyim ben çok memnunum ayaklı küvet setimden iyi ki almışım çokta güzel çokta rahat haha
İyi bari çok para verdim diye üzülmüştün bol bol yıkansın bebiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…