Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kzıma puset örtüsü aldım. İndirime girmiş 190 TL trendyolda 😍 ara renk aldım. Tekrar bebeğim olursa ondada kullanırım diye 😂😂😂

Eklentiler

• Screenshot_20211227-140504.jpg
    Screenshot_20211227-140504.jpg
    57,5 KB · Görüntüleme: 62
  • Screenshot_20211227-140459.jpg
    Screenshot_20211227-140459.jpg
    64,5 KB · Görüntüleme: 69
bavul içi düzenleyici alsam mı bilmiyorum, ilk cocukta hurc kullanmıştım ama onlar kalın yer kaplıyor.
aldığınız bavul için düzenleyici linki var mı :)

B BirGunesDoguyor evet canım, bu seferki aslında o kadar sert değil (şu an için) 2 hafta önce çok fenaydı. Alıştık artık bizde bu fırtına, kıyamete. Doğumu bekliyorum ben. 5 ocak’ta sezeryan olacağım 💃🏻💃🏻
Yaaa senin de artık bir günün var 🥰 çok sevindim canım sağlıkla kucağına al inşallah. Çok takip edemiyorum, iş durumlarını ne yaptın yerine birini bulabildin mi

Yaaa senin de artık bir günün var 🥰 çok sevindim canım sağlıkla kucağına al inşallah. Çok takip edemiyorum, iş durumlarını ne yaptın yerine birini bulabildin mi
Amin canım. Siz kurtuldunuz, sıra bende. Canım buldumda, adam son derece yetersiz. Dün yağmurdan şalter atmış. Akşam 10’da beni arıyor “ napacağız” 🤦🏻‍♀️ Elektrikçi yolladım da çözdüler. Artık 1 ay idare etsinler. Sonra ben ayaklanınca yine yardımcı olurum.
Aralık annelerini okuyon di mi bol bol? :KK70:
Mervecim Aralık annelerine yetişemedim ama Ocak annelerine de kendimi ait hissetmiyorum. 😂 Siz yine beni Aralık annesine dahil edin. Bir çoğunuzla burdan tanışıyoruz zaten. ❤️
Sağlıkla prensesini kucağına al 😍
Amin bittercim. Peşinizden sizi takip ediyorum. 🙂

Amin canım. Siz kurtuldunuz, sıra bende. Canım buldumda, adam son derece yetersiz. Dün yağmurdan şalter atmış. Akşam 10’da beni arıyor “ napacağız” 🤦🏻‍♀️ Elektrikçi yolladım da çözdüler. Artık 1 ay idare etsinler. Sonra ben ayaklanınca yine yardımcı olurum.

Mervecim Aralık annelerine yetişemedim ama Ocak annelerine de kendimi ait hissetmiyorum. 😂 Siz yine beni Aralık annesine dahil edin. Bir çoğunuzla burdan tanışıyoruz zaten. ❤️

Ya olsun gel sen kimse sana niye geldin demez. Sen fırsat buldukça oku orayı bi kac gün daha kendini hazırla olaylara 🤣

Allah yardımcın olsun canım, yetersiz eleman büyük sıkıntı.. Etsinler tabi, sezaryende anca toparlarsın daha erken beklemesinler bir zahmet.
Biz de Aralık anası olamadık ki zaten çaktırma 😂

Allah yardımcın olsun canım, yetersiz eleman büyük sıkıntı.. Etsinler tabi, sezaryende anca toparlarsın daha erken beklemesinler bir zahmet.
Biz de Aralık anası olamadık ki zaten çaktırma 😂
Demi ya bn son günle kaçırdım aralığı 🤣

Ama ama bizde cok tatlis bi grubuz simdi👻👻
Az kalmis canîm
Saglicakla gelsin prenses🥰

X