Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kizlar bu uyku tulumlaeindan turkiyede varmi?

Eklentiler

• Screenshot_20211127-205855_Instagram.jpg
    Screenshot_20211127-205855_Instagram.jpg
    117,8 KB · Görüntüleme: 46
therealsinner therealsinner realcim başta sen olmak üzere tüm annelere soruyorum. Bebeğinize kendi başınıza bakabiliyor musunuz? Ben annemi yardıma çağırmayacağım. İlk hamileliğim, bir tecrübem, altyapım yok. Gündüzden yardımcı alsam yeter mi? Gece eşimle dönüşümlü bakarız. Yoksa yatılı bir bakıcı mı tutmalıyım?

therealsinner therealsinner realcim başta sen olmak üzere tüm annelere soruyorum. Bebeğinize kendi başınıza bakabiliyor musunuz? Ben annemi yardıma çağırmayacağım. İlk hamileliğim, bir tecrübem, altyapım yok. Gündüzden yardımcı alsam yeter mi? Gece eşimle dönüşümlü bakarız. Yoksa yatılı bir bakıcı mı tutmalıyım?
Tecrübem yok biliyosun. Ama yaparım dedin mi yaparsın inşallah. 🤗

Evet Mervecim. Gece gazı olur bebeğin, uyumaz. Acana panik yapar eşimle birbirimize mi gireriz 🙂 Sende Allah’ın izniyle doğur başarabiliyorum dersen bana da cesaret gelir
Ilk zamanlar sakinler zaten o ara toparlanırsın sonra gazla coşmaya başlayacaksa başlar zaten ona kimsenin yapacak bi şeyi yok.

Ya neyi kullanıslı olacak ki sürekli seyahat edip yanında taşıyan bi aile için olabilir sadece. Diğer tüm ozellikler benim beşikte de var.

Ahşap beşikte çok çarpıp uyanma vs oluyor.

Bence yatılıya gerek yok. Bebek için de yardımcıya pek gerek yok. Ev işlerine biri yardım etse yeter. İhtiyaç duyduğun güç içinde var zaten ☺️

Ilk zamanlar sakinler zaten o ara toparlanırsın sonra gazla coşmaya başlayacaksa başlar zaten ona kimsenin yapacak bi şeyi yok.
Tamam Mervecim. Senin az kaldı nasılsa.
Senin izinden gideceğim ben 🙂
Bence yatılıya gerek yok. Bebek için de yardımcıya pek gerek yok. Ev işlerine biri yardım etse yeter. İhtiyaç duyduğun güç içinde var zaten ☺️
Nicki ilk 40 gün çok zor diyor benim arkadaşlarım. Benim eşim aşırı rahatına düşkün biridir. Yatılı bakıcı alırsam adam eve uğramaz. Zaten aramız limoni, kocadan da olmayayım 😂

Nicki ilk 40 gün çok zor diyor benim arkadaşlarım. Benim eşim aşırı rahatına düşkün biridir. Yatılı bakıcı alırsam adam eve uğramaz. Zaten aramız limoni, kocadan da olmayayım 😂
Kiz benim.kaynanam yanımda olur ilk bi ay durur herhalde. annem de gelecek ilk günler 🤪

Kuzum benim annem yanımda.Ama şunu bütün samimiyetimle söyleyebilirim ki ben tek başıma da bakabilirmişim🥰Benim kizim 24 saat memede.Yalanci emzik de vermedim ben alismasin diye.Bi iki denedim, tutmayınca bıraktım.İçimden de gelmedi tutması açıkçası.Mesela sabaha kadar yarım saatte bir uyanıo nerdeyse.Ve her defasında meme istio,memede uyuyo.Ben de seve seve yerine getiriyorum meme isteğini.Altini değiştiremem diodum gayet de değiştiriorum.Hicbiseyini kimseye bırakmadan kendim yapiorum.Ki ben yapamam diyen insandım Nihalcim.Simdi bana sorsan kimse benden iyi bakamaz.Esinde yanında yardımcıysa gayet de bakarsınız Derine.Ben ev işi için bile kimseyi almadım.Esim ya da annem bakarken ben temizliğimi, çamaşırımi günlere yayarak yapiorum.Hic endişelenme hepsini yapabilirsin🥰❤️benim de altyapim yoktu ama bı altyapı gelio ki insana sen bile inanamicaksin😍😍😍😍

Son düzenleme:

Şu kocalar da bıktırdı ya😂😂😂😂

X