Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
İkinci günden sonra baya ayağa kalktım.Her isimi yapiorum.Gayet iiyim.Arada ağrım oluo o da normal zaten.Korkma sezeryan olursa.Ben hep çok zor hikayeleri dinledim ve boşuna strese girdim.
Zaten hareket ettikçe kendini daha da iyi hissedeceksin öp pera prensesi

Maşallah maşallah yine de fazla dillendirme kendine nazar etme fazla sütünü sağıyormusun
Bı defa sagdim kuzum.Sagmasaydim sanki düşüp bayilicaktim.Memelerimi bi ateş bastı,kaya gibi sertleşti,bende de bı halsizlik başladı.Sagdim rahatladım biraz.Bebek aralıksız emio,sütun akış hızı da arttı.Bi tık daha rahatladım.

Çok şükür iyiyim 2 aralıkta doğum inşallah heyecanla bekliyoruz günler geçmiyor evdekiler benden heyecanlı
Oyyyy kiyamammm çok az kaldiii.Yaaa gözlerim doldu ne güzel bı an olacak bebeegin geldiği an.Hamileligin son günlerinin tadını çıkart resimlerini çek bol bol.Ben keşke daha çok cekseydim dedim.Ama son günler artık fenalık geciriodum resim falan görmek istemiorum diodumbi de bişi daha dicem.Hayatta ikinciyi yapmam,gebelik beni perişan etti diodum wala şimdi de bı sene sonra da ikinciyi yapım diorum

Emsin de kocaman olsun Emdikçe daha da iyi olursun sorun olduğu zaman pompa kurtarıcı

Diyosun hadi inşallah ya bnm oğlanla arası nerdeyse 10 yıl olacak işte 2012 Li oğlum herşeyi unutmuşum desem yeri şuan ilk bebek olacakmış gibi heyecanım eşim ayrı oğlum ayrı hergün bi gün düşürüyoruz sanki duvara çizik atanlar gibiyiz
Kardeşi iyidir bnmki kadar ara fazla tabi ama kendini iyi hissettiğin istediğin zaman olsun

Ben ikeadan aldım düz hoş bir şey memnun kalırım gibi

Beeen.

Bu var bende.

Ben ikeadan aldım düz hoş bir şey memnun kalırım gibi
İkeanın her şeyini beğeniyorum ama sallanma ve asansör olmamasından dolayı tercih edemedim.

Buna da bakayım hemen. 2 haftaya doğurcam halime bak

Kizlar hastane çıkışı almıştım 5li ,simdi geldi geldi 56 cm yaziyor üstünde ilk doğduğunda ameliyathane de giymesi icin cok mu büyük?

Aaa senin haftan var mıydı o kadar yav
Yaa sorma, kordonları bağlatacağımdan sezaryen olacağım 13 aralıkta. Park yatağa güvenmiştim ama sallanma özelliği iyi değil. Her bebek bir değil, kimi sallanmayı seviyor.

Kizlar hastane çıkışı almıştım 5li ,simdi geldi geldi 56 cm yaziyor üstünde ilk doğduğunda ameliyathane de giymesi icin cok mu büyük?
Olur olur, az büyük de olsa sorun olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…