Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kizlar 10 lu hastane cikisi almadim. Parca parca urun 5 li takim 3 lu takim seklinde bayagi bir aldim. 10 ludaki ic zibinlar vs de var. Birtek 10 lu tkaim icinde olup elimde olmayan penye battaniye. 2 ince muslin 1 kalin muslin, polar, orgu battaniyesi mevcut. Gerekir mi illa 10lu bir takimda boyle de is gorur mu

Yok niye şart olsun ki. Önemli olan sizin nasıl kullanacağınız. Ben bir tane battaniyesi ile takım alayım dedi. Penye battaniyeyi normalde de çok severim o yüzden bi tane daha almış annem bimden. Aldığınız takımlara uygun renk, desenlere göre bence penye battaniye alabilirsiniz eğer ki seviyorsanız. Ama kıyafeti yeterince aldıysanız 10'lu takım diye de illa ki almanıza gerek yok.

Bence çok almaya gerek yok. Hediye falan da gelecektir illa ki. Eğer ki merkezden uzak yada köyde vs yaşamıyorsanız eksik hissedildiği anda eşiniz alıp gelebilir yada internetten sipariş edersiniz. Çok hızlı büyüyorlar bir de persentili nasıl olacak bilemiyoruz. Bazı çocuk hakikaten daha iri olabiliyor. O yüzden az almakta fayda var diye düşünüyorum 😊
Mantıklı düşününce öyle tabi ama bazen beyinlerr duruyor 🤗 herşey sürekli eksik gibi 😅

Bunların siparişini verdik bugün. 🥲

Bunların siparişini verdik bugün. 🥲
Sandalyeeee😍😍😍

Bn oda yapıcam yatak ve dolap 3 kapılı
gayet iyi gider uzun süre

Yatak odasına yanıma bunu düşünüyorum
İyi akşamlar bu yatak içeriğinde gösterdiği gibi şekillere mi giriyor anlamadım onu birde kaç yaşına kadar yatılır bunda...

İyi akşamlar bu yatak içeriğinde gösterdiği gibi şekillere mi giriyor anlamadım onu birde kaç yaşına kadar yatılır bunda...
Hepsi ayrı ayrı parça tek tek ücretli ürünler mağazada bakarsanız daha net anlaşılıyor 🙈 büyük yaş için uygun oluyor 2 üstü

Penye battaniye yerine kalin muslin battaniye alsak olmaz mi? Ben de muslinciyim galiba 😂
Ben de cift tarafli 4 katlisindan sectim. Gayet guzel geldi. Penyeye arti ihtiyac olacak mi artik bazi seylere dogumdan sonra yasadikca karar veririz 😁
Aldikca ihtiyac bitmiyor fazlalik bir sey de istemiyorum. Umarim mantikli tercihler yapiyorumdur 😁😁

Fırsat: Okiedog 38011 Tweet Tweet Sumo Bebek Bakım Çantası Okiedog 38011 Tweet Tweet Sumo Bebek Bakım Çantası : Amazon.com.tr: Bebek

Günün son alışverişleri. 🤪🤪

Fırsat: Okiedog 38011 Tweet Tweet Sumo Bebek Bakım Çantası Okiedog 38011 Tweet Tweet Sumo Bebek Bakım Çantası : Amazon.com.tr: Bebek

Günün son alışverişleri. 🤪🤪
Astronot almadım de, alma Merve alma😂
Adamı illet eder onlar.

X